Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

pa onda prosto nemoj da je potežeš. tj, dopusti da pored optimista postoje i duvači u mlak jogurt.

 

e da, u slikovitoj pričici zaboravio da naglasim da se u burgerdžinici ove godine promenio gazda. sad je drži baja koji je mardeljao zbog trovanja ljudi palačinkama :fantom:

Edited by ljakse
Link to comment

Kiša u Novom Pazaru konstantno pada, a progonostičari tvrde da će tako biti sve do subote.

- Teren je već sada u izuzetno teškom stanju. Travnata površina nije natopljena, već je potpuno prekrivena vodom – pojasnio je Hadžifejzović.

 

Ocekuje nas ili "vaterpolo", uzasna utakmica, velike sanse za povrede igraca ili odlaganje za neki kup termin, verovatno.

Link to comment

Mi™ principijalno duvamo u jogurt, poučeni iskustvom iz prethodnih godina koje kaže da bi sve drugo bilo ludost. I vođeni zdravim razumom koji ne dopušta da verujemo magacioneru ni kad plavšaru nosi.

 

Poreklo i poenta vaše™ slepe vere su mi, sa druge strane, malo veća misterija.

 

Ali samo da grofara potpiše taj novi ugovor, da se ova lepa priča još jednom ne završi na leto prvim ispadanjem iz evrope, a za ostalo ćemo lako

Ма, то је оно разумевање фудбала. 

Е, да и да се онај задужен за морал на топићу не претрже...јесте Чарли Адам. :fantom:

Link to comment

A?

 

Ja za plavšaru prvi put čuo kad je došao i oduševio se momkom na prvo gledanje. Klipove koji najavljuje igrače ne gledam iz religioznih razloga, a spartak suboticu ne gledam iz zdravstvenih razloga.

 

Ali ako ti nešto znači mogu da pričam svima da je poručnik vasić forumski kapelo i sve je on ovo davno prorekao :fantom:

Link to comment

A?

 

Ja za plavšaru prvi put čuo kad je došao i oduševio se momkom na prvo gledanje. Klipove koji najavljuje igrače ne gledam iz religioznih razloga, a spartak suboticu ne gledam iz zdravstvenih razloga.

 

Ali ako ti nešto znači mogu da pričam svima da je poručnik vasić forumski kapelo i sve je on ovo davno prorekao :fantom:

Нисам, објасниће ти Морални да се ни у фудбал не разумем, пример Чарли Адам.

Link to comment

jedan od brojnih, da budemo precizni :fantom:

Шта те брига ти не једеш смрдљив бурек са ексерима. :fantom:

Link to comment

 

http://www.crvenazvezdafk.com/vesti/konferencija/10968/Nova+poja%C4%8Danja+-+budu%C4%87nost+kluba!.html

 

To je očigledno to za ovu polusezonu od potpisa iz OŠ. Iz generacije 98' koja je slaba, prošli su samo Stanković i Adžić. Milić je zimus doveden. Joveljić, Mihajlović, Ilić i Kovač su najbolje iz 99' generacije, Tomašević je dobio stipendijski. Od onih koje sam ja zapazio nema Rakića, mada posle onog glupiranja sa dresom Partizana, nije ni čudo.

 

Generaciju 00' nisam gledao. Znam samo da im je prvi centarfor Milan Šikanjić. Ako se ne varam generacija 00' je baš dominantna u beogradskoj ligi.

Link to comment

Izvini ako si pisao (a sigurno jesi) ali nisam ispratio - šta je sa mićkovim burazerom? Čudi me da kao desni bek nije do sad dobio šansu.

Link to comment

Par momaka iz generacije 96' i 97' su u Bežaniji na pozajmici između ostalih i Mićkov brat. Manojlović, Stojanović, Mijailović, Tufegdžić i Živković su u Bežaniji. Batalili su ove sezone potpuno omladince. Dva igrača su im doživela ozbiljne povrede (Adžić i Panović), pa su Mijailovića i Tufegdžića prebacili u Bežaniju na seniorsko kaljenje. Živković je prebačen takođe nakon neuspešne pozajmice u Subotici gde je po onome što se moglo čuti najveći problem bila disciplina. Tamo su od početka sezone već Stojanović (malo igrao zbog povrede) i golman Manojlović (bio je odličan).

 

Procenjeno je da je Cvetković bolja opcija od Mijailovića na početku sezone, a zimus to nije ni razmatrano.

Link to comment

Hvala. Za te klince sam još i čuo, ovo mlađe od '97 već slabo znam.

Koga očekuješ od tih klinaca pri prvom timu sledeće godine? Pretpostavljam da će manojlović i stojanović dobiti šansu?

Link to comment

Oni su planirali Manojlovića kao prvog golmana od naredne sezone i rezon je na mestu, samo što nisam ubeđen da će napadati Evropu sa tinejdžerom na golu. Tiho se spominje produžetak ugovora Kahrimana, ali i neka prodaja na leto (parafraziram Kahrimana "da zaradimo i ja i Zvezda"). Stojanović bi trebalo da bude deo tima od leta, ova trojica sa pozajmice (tačnije četvorica, jer mislim i da je Milić na pozajmici) će zavisiti od toga koliko će napredovati i od ponašanja.

 

Božović i Terzić najviše cene Ilića, tako da od njega pre svega očekujem da se probije u prvi tim. Puno zavisi od razvoja, pre pola godine Ilić nije igrao zbog mononukleoze, a sada je prvi kandidat generacije za prvi tim. Joveljić i Mihajović su vrlo talentovani igrači koji su dobar deo jeseni bili povređeni. Ono što mi se dopada je što nisu krupni momci, već igrači koji su se istakli veštinom.

Link to comment

Ako je suditi po mononukleozi, Ilicu se smesi Grujina karijera (ako se ne varam i on je to odmirovao u jednom delu svoje karijere) :D

 

Posrbice, sta bi sa onim "malim" Milunovicem, stoperom od 2,02. On je valjda takodje generacija 99, a ne vidim ga nigde. Ne racunaju na njega? Moram da priznam da sam ocekivao makar stipendijski, jer za igraca tolike visine uopste nije spor, a i nije sa loptom na vi... meni deluje da od njega moze da se napravi veoma pristojan stoper...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...