Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

A šta si očekivao da kaže - de tog nađošte, klasican brazilski rendula  :D

Edited by Bright Billy
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

O Hugu. Cini mi se da je ovo prvi put da on ili njegov menadzer najavljuju mogucnost da ostane i posle leta

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/moze-li-zvezda-da-sacuva-vijeiru/129932

 

S njim bi trebalo da probaju da produze ugovor a ako nece onda se dogovoriti da ga prodaju posle evropskih kvalifikacija. Nama je neophodan za taj period a on ce i posle moci da zabode negde masan ugovor.

 

Definitivno bi bilo najbolje da ga zadrzimo ako je ikako moguce jer je retkost naci takvog igraca da uopste hoce da igra na ovim njivama.

Edited by katamaran
Link to comment

Puni se magacin

 

 

Profesionalci:
 

Luka Adžić, (1998) - ofanzivni vezni;
Petar Milić (1998) - bočni napadač;
Aleksandar Stanković (1998) - golman;
Luka Ilić (1999) - ofanzivni vezni;
Dejan Joveljić (1999)- centralni napadač;
Stefan Kovač (1999) - defanzivni vezni;
Stefan Mihajlović (1999) - ofanzivni vezni;

Stipendisti:

Andrija Crnadak (1998) - defanzivni vezni;
Saša Perić (1999) - vezni;
Nemanja Tomašević (1999) - krilni napadač;
Radivoj Bosić (2000) - ofanzivni vezni;
Željko Gavrić (2000) - ofanzivni vezni;
Marko Janković (2000) - centralni bek;
Miloš Gordić (2000) - golman;
Milan Šikanjić (2000) - centralni napadač;
Nikola Veselinović (2000) - centralni napadač;

 

 

I definitivno stigao Milic kako je Markoss i najavio pre nekih nedelju dana. 

 

@ forum.czbgtv.com

 

 

Iz Bezanije nam je stigao Petar Milic, reprezentativac i izuzetno talentovan igrac koji je prosao skolu OFK Beograda. 98 godiste, igra i po strani i u spicu, i u narednom periodu bi mogao da konkurise za prvi tim.
 
 
do skoro igrac OFK na pozajmici u Bezaniji
 
Link to comment

Mozda jednog dana.

 

Prosli put mi se ovako svideo yt kad smo dovodili Plavsica pa me je opet neko zezao da i Gavricha sigurno ima dobar klip. Ako ubodem i sa ovim odoh u skaute  :fantom:

Link to comment

Mozda jednog dana.

 

Prosli put mi se ovako svideo yt kad smo dovodili Plavsica pa me je opet neko zezao da i Gavricha sigurno ima dobar klip. Ako ubodem i sa ovim odoh u skaute  :fantom:

Ти неки ће наравно да учине дреку кад Плавшић буде одлазио као да је у питању Пикси.  Примципијелни су, кикоћу се и кукају. Стално.

Link to comment

Mi™ principijalno duvamo u jogurt, poučeni iskustvom iz prethodnih godina koje kaže da bi sve drugo bilo ludost. I vođeni zdravim razumom koji ne dopušta da verujemo magacioneru ni kad plavšaru nosi.

 

Poreklo i poenta vaše™ slepe vere su mi, sa druge strane, malo veća misterija.

 

Ali samo da grofara potpiše taj novi ugovor, da se ova lepa priča još jednom ne završi na leto prvim ispadanjem iz evrope, a za ostalo ćemo lako

Link to comment

Ne mislim na slepu veru prema terzi i upravi nego generalno taj vatročuvački "ili si s nama ili protiv nas" stav koji provejava temom. Sad kad hoću da dovedem u pitanje kakav razvoj u klubu, ili daleko bilo da kažem nešto što nije apsolutno 100% pozitivno moram da lupam 16 disklejmera i ograđujem se pola sata

Edited by Ruxin
Link to comment
 
 

Ne mislim na slepu veru prema terzi i upravi nego generalno taj vatročuvački "ili si s nama ili protiv nas" stav koji provejava temom. Sad kad hoću da dovedem u pitanje kakav razvoj u klubu, ili daleko bilo da kažem nešto što nije apsolutno 100% pozitivno moram da lupam 16 disklejmera i ograđujem se pola sata

 

 

Ja bas nekako kontra vidim situaciju.

 

U svakom slucaju pun mi je pimpek bilo kakvih podela na vas i nas.

Edited by katamaran
Link to comment

I meni je jos veca misterija gde ti vidis slepu veru.

 

Mislim da je mislio na nešto tipa: 

 

Imao si godinama omiljeno mesto za burger, gde si bio kao domaći, dobar has, predusretljivo osoblje i pristojne cene. Onda je odjednom krenulo malo da fušari, ali si išao iz navike i zbog dobrih starih vremena. Onda su krenuli da pakuju plastiku, eksere, bubašvabe, ladne pljeske u bajat hleb, digli cenu i postali bahati, ali ti si nastavio da jedeš kod njih. Pa ti je, jednom kad ste krenuli zajedno tim putem, drugar rekao da nisi normalan što ideš opet tamo da jedeš, kad su te zajebali več milijardu puta, a ti si mu rekao da ne mrači unapred.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...