Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

racunajuci i mladje kategorije, svaki od ovih nasih stranaca je prosao kroz neki veliki klub.

Meni je impresivnije le talekovovo prolaženje kroz sve mlade francuske selekcije ili onomad evandrovi mladi brazilci nego činjenica da je ovaj upao u neku rotaciju sao paola sa 25-26. Naravno osim kad takvi "omladinci" dođu već matori i propali, što srećom nije bio slučaj sa ovom dvojicom.

 

Ne kažem da sam u pravu samo vam dajem moje iskrivljeno viđenje stvari :)

Link to comment

racunajuci i mladje kategorije, svaki od ovih nasih stranaca je prosao kroz neki veliki klub.

Није.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Zar nije igrao u Boki Juniors? :D

 

Ako se Orlandic racuna u strance, eto on nije sigurno :)

Edited by Milosh76
Link to comment

DUŠKA Radinovića, standardnog desnog beka u vreme kada je Crvena zvezda bila i prvak Evrope, poodavno nema u našim medijima. Skroman i u ono vreme najveće slave, skroman je i ostao, ali opet je čudno da je na ovim prostorima gotovo zaboravljen. Saznanje da je Duško batalio fudbal i postao nastavnik u Osnovnoj školi u Malmeu, "naterala" nas je da ga pozovemo i iz prve ruke čujemo šta ima novo u njegovom životu.

 

sp-dusko-radinovic.jpg

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:594306-Radinovic-Vraticu-se-ja-fudbalu

Link to comment

Karikira njegov sestric i kaze: "Svi smo u njegovoj porodici grobari. Kad je ujko bio prvak Evrope niko se nije radovao." :lol:

 

 

debili ostrasnceni :fantom:

 

Link to comment

Ajmo ekonomisti i buduci ekonomisti... Na svoje radne zadatke! :D

 

"Naš klub će u narednom periodu biti gost mnogih, za sada beogradskih, fakulteta. Svoje prvo gostovanje, FK Crvena zvezda imaće na Ekonomskom fakultetu, u sredu 09. marta, sa početkom u 18:45. Osim predsednika kluba, Svetozara Mijailovića, gosti će biti i trener, Miodrag Božović, kao i neki od fudbalera", navodi se na sajtu kluba.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...