Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Kako je magacioner našao Zverinja? Pretpostavljam neka uhodana šema za ispunjavanje para.

 

Navodno je to odradio strucan skauting tim. 

Link to comment

Covek je bio prvak juzne amerike sa sao paolom. Al dobro, ne bi bio prvi put da ovde strucnjaci nekog proglase za prevaru posle dve utakmice...

Link to comment

Covek je bio prvak juzne amerike sa sao paolom. Al dobro, ne bi bio prvi put da ovde strucnjaci nekog proglase za prevaru posle dve utakmice...

Овде је и Меси био превара, тако да...

Иначе лажни војвода....

Link to comment

Covek je bio prvak juzne amerike sa sao paolom. Al dobro, ne bi bio prvi put da ovde strucnjaci nekog proglase za prevaru posle dve utakmice...

Ako se ne varam zapravo je čovek je tih za svojih 29-30 god. stigao do neke rotacije sao paola u posljednje 2-3 sezone. Pre toga se mislim vukao po pozajmicama i ništo značajno nije postigao.

 

Naravno, to je svakao sasvim solidan cv za naše pojmove, ne kažem da je vreme da ga otpišemo - ali najave da dovodimo ZVER iz sao paola, jednog od najboljih štopera brazilske lige su bile, hm, malo preterane

Link to comment

Ako se ne varam zapravo je čovek je tih za svojih 29-30 god. stigao do neke rotacije sao paola u posljednje 2-3 sezone. Pre toga se mislim vukao po pozajmicama i ništo značajno nije postigao.

 

Naravno, to je svakao sasvim solidan cv za naše pojmove, ne kažem da je vreme da ga otpišemo - ali najave da dovodimo ZVER iz sao paola, jednog od najboljih štopera brazilske lige su bile, hm, malo preterane

Ти се наравно спрдаш...

Link to comment

Ako se ne varam zapravo je čovek je tih za svojih 29-30 god. stigao do neke rotacije sao paola u posljednje 2-3 sezone. Pre toga se mislim vukao po pozajmicama i ništo značajno nije postigao.

 

 

igrao je od 2012 do 2015 ukupno samo 57 utakmica zbog povrede, a pre toga je bio na pozajmicama. Izvor wiki.

Link to comment

Ne, slobodan si da mi manje kriptično objasnim kakva sam budala.

Ниси ти будала, него контраш. Правиш се да не разумеш шта је Сао Паоло ФК. 

Link to comment

Ja sam za to da se coveku ipak da bar jos mesec dana za aklimatizaciju i ucenje par osnovnih reci na srpskom pa tek onda da padne ocenjivanje. Ovako je malo zlonamerno...

Link to comment

Izvor wiki.

Krajnje nepouzdan. Posebno za tamosnji fudbal.

 

Navodno je Zverko skoro bio u idealnom timu prvenstva al nisam uspeo da nadjem potvrdu te price.

Link to comment

Ниси ти будала, него контраш. Правиш се да не разумеш шта је Сао Паоло ФК.

Naši igrači odlaze u liverpul, jel treba da budemo impresionirani nekim tamo brazilcima :fantom:

 

A stvarno, jesmo mi propali, ali prolaze i prolaziće i dalje kroz zvezdu dosta ozbilnji igrači. Fringe igrač sao paola mi nije za momentalno padanje na dupe, ali to su samo moja 2c. Svakako odličan cv u odnosu na ostale inostrance.

 

Edit - ali u pravu je bili, ispadam zlonameran, bolje da batalimo

Edited by Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...