Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

cija glupost? moze jedna rijec, bez crtanja.

 

Klupska (uprava kluba)

 

Nikako nije interes kluba da ti na ključnoj poziciji bude igrač koji neće biti u ključnim utakmicama a kome to još nije primarna pozicija. Da je Pixi u pitanju, bio bi protiv ostanka ako je prodat. Ne pominjem da je plaćeno tj dato verovatno tati i menadžeru milionče u džep. Gruja je bio naš najproduktivniji igrač jesenas kad je bio neposredno ispred Donalda. Ali je ispred imao Plavšića koji je zujao i otvarao prostor a bogme zna i da da završni pas (kao Hugu protiv komšija jesenas ili juče Luču kod drugog gola). Na toj poziciji sad igra Grujić koji to ne može što zbog fizičkih predispozicija što zbog "ajde da kažem nemogućnosti jer je neznanje gruba reč. Njegovo je dva tri kontakta a on sad ima 5 i vodi je a bogme i našu igru.

 

Morao se dovesti neko na toj poziciji jer nam je to treenutno najveći problem. Posrbica je objasnio. Mi protiv komšija imamo mnogo situacija gde uz dva pasa i završni možemo izbaciti Huga a mi to nismo radili. Dakle em gubimo igrača na toj pozciji em gušimo La Teleka.

 

Posrbica je takođe objasnio da je veliki zadatak pred Grofom u smislu rešavanja trenutne situacije kao i pripreme za alternativna rešenja za sledeću sezonu. On od toga ništa ne radi. Nek proba nešto pa makar izgubili. Besmisleno je gubiti vreme a ne probati ništa novo. Nit proba varijantu sa dva špica, nit nekog na pleju, ništa..

 

Vrlo je bitna dimenzija protiv koga se igra. Činjenica je da će Brazilac biti korisniji kad se branimo a takođe i Srnić. ali šta kad napadamo. Pa katai I srnić kod ozbiljnijih bekova ne bi prmili loptu a kamoli dobili 1:1 situacije. Isto Hugo. Pa normalno je da i ove naše volove voza na treningu ali protiv pismenijih štopera u sendviču nema šta da traži bez pomoći.

 

Da se ja pitam, već sad vratiti se na formaciju od prošle sa Donaldom i Grujićem (jedno poluvreme). Drugo La telek na njegovoj poziciji. Prvo može igrati i štopera jer su i protivnici svežiji pa da stigne istrčavanja. Odmah iza Huga Plavšić (ili Katai). Dok ne dovedemo nekog (što je krucijalna greška). Ne možeš igrati sa jednim špicem (i to slabijih fizikalija) a u vezi sa 3 zadnja i 2 krila koja nisu. Mora neko ko zna. Plavšić objašnjava kako bi to u naznakama trebalo izgledati.

 

Dakle, mislim da smo uljuljkani ovim glupostima i protivnicima protiv kojih igramo. Na stranu što će sve ove ekipe sad biti za 50% slabije nego jesenas jer je tako uvek (opstanak, čuvanje igrača, neisplaćivanje zarada...). Protiv iole ozbiljijeg imamo problem. primer je komšijski štoper Gogu. Srnić je imao poziciju da mu pobegne, ovaj ga je u dva koraka stigao. Zatvorio je Huga nekoliko puta, a uz sve toi pokrivao one njegove neznalice. Eto, JEDAN igrač.

Link to comment

haha

 

znaci, glupost je sto nisu grujica isplatili i s njim raskinuli ugovor, posto je to jedini nacin da on ne bude u klubu ovog proljeca?

Link to comment

kaze ovaj retard ivanovic, najuspesnija sezona od 79e  :isuse:

Пази кад је то једна од мањих глупости које се пишу ових дана на светом топићу.

Link to comment

haha

 

znaci, glupost je sto nisu grujica isplatili i s njim raskinuli ugovor, posto je to jedini nacin da on ne bude u klubu ovog proljeca?

:isuse: :smoris:

Link to comment

Ni Donald ni Grujic ne igraju na svojim pozicijama. LeTalek igra na svojoj i gle cuda igra dobro. S tim sto se meni svidja kako Grujic igra i na proljece.

 

Bio je Grof kod Ivana Ivanovica i posle price da su prodati neki bitni igraci i pitanja - sta na ljeto... odgovorio je sa - prodajemo i dalje! :D :isuse:

Бар не прича глупости о чувању тима за Лигу шампиона :fantom:

Link to comment

:isuse: :smoris:

ima neki drugi nacin? i treba bas onako dobro da se lupis po tintari ako ne znas pod kojim uslovima je grujic potpisao za liverpul nakon sto se onoliko ravlacilo po medijima.

Link to comment

Nije, sedeo na klupi sve tri utakmice.

 

Sto malo cudi, s obzirom koliko je hvaljen na pripremama i sto ne bi trebalo da je u losoj fizickoj formi.

Link to comment

Nije, sedeo na klupi sve tri utakmice.

 

Sto malo cudi, s obzirom koliko je hvaljen na pripremama i sto ne bi trebalo da je u losoj fizickoj formi.

 

Igrao je prvu utakmicu zadnjih 15 minuta ili tako nešto.

Link to comment

Jeste hvaljen dosta ovde na forumu, ali je isticano da je on kupovina za buducnost. Mlad, talentovan igrac koji ce mozda da bljesne i da ga vredi pokupiti. Za razliku od njega "Zver" je hvaljen kao pismen igrac, takticki besprekoran i fizicki, kako mu sam nadimak kaze, "Zver". Od toga ja ne videh nista do sada. Ajde, neka ga. Promenio je sredinu, ligu i predstoji mu period navikavanja, mislim da cemo do kraja sezone znati jel materijal za kvalifikacije ili ne. Do sada je se kao i obicno Grofovo pojacanje pokazalo kao najbolje. Na leto da se ispuni sto vise zelja sa njegovog spiska i nema brige.

Link to comment

Igrao je prvu utakmicu zadnjih 15 minuta ili tako nešto.

Moja greska, u to vreme sam bio u Holandiji i samo sam pratio desavanja na forumu, nisam gledao utakmicu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...