Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Stoperi su spori a bekovi, posebno Petko ne gledaju liniju. Veza sa 3 zadnja vezna je besmislena. Na to se nadovezu krila gde jedan ne zna 1:1, a drugi glumi neku velicinu i igra rekreativno. Kad krenemo u napad to je 3,4 na 8 gde se bokovi ne krecu. Uzivo izgleda jos jadnije nego na tv. Srednji red je u nekom milijas modu, tj trckaranju a ne zna se ni ko gde stoji i ne vrse presing kad izgube loptu. Zbog toga svako sa tri pasa moze izbaciti 1:1 sa golmanom.

Bunkeri se razbijaju promenom strane, tacnim pasom, kretanjem sve vreme. Ovako ce nam liciti svaka utakmica dok ne udje plavsic i garantujem da bi bolje igrali sa 9 igraca.

Super je sto Grof juri nebitne rekorde umesto da priprema ekipu za Evropu.

Edited by dukan
Link to comment

Super je sto Grof juri nebitne rekorde umesto da priprema ekipu za Evropu.

 

Kako bi ti pripremao ekipu za Evropu sada, u martu, sa ekipom za koju se ne zna u kom sastavu će dočekati jul?

Link to comment

Plavsic mi polako postaje omiljeni igrac u ovom timu. Sklon sam da potvrdim ono sto sam rekao jos pre par meseci, da on lagano ide u Bundesligu u neki jaci tim. Bas dugo nismo imali igrace poput Plavsica i Grujica, a cim su oni zaigrali zajedno, Gruja se povukao nazad na svoju poziciju, izgledali smo mnogo bolje, u toj startnoj postavi bismo verovatno pobedili Jagodinu sa 5 komada, ali dobro je i ovako kad Plavsic udje pun snage da svojom brzinom napravi dar mar protivnickoj odbrani poslednjih 20ak minuta. Do kraja sezone, bilo koji tim koji dodje na Marakanu i vrati se kuci sa primljenih golova manje od 3, moze da bude zadovoljan svojom igrom. 

 

Baš su ove tri utakmice ohrabrujuće u tom smislu. Juče smo dobili samo zato što je povreda Pavićevića uslovila pet pomeranja u formaciji, a do tada je nesrećna Jagodina bila bolji tim. Da imaju malo brušenije napadače oni bi rutinski pobedili. Zvezda je bila najopasna iz prekida, koji su nastali na samom početku iz individualnih kapaciteta Kataija (koji je na desnom krilu kud&kamo opasniji no na levom). Hugo je imao neuporedivo više situacija kakve voli u poslednjih 15 minuta nego li u prethodnih 75. Otprilike je odnos 7:2. Srnić se nije video, kao što ne bi ni Rile. Ja sam mislio da će Le Talek barem usloviti ofanzivnije Luča i Petkovića, ali to se ne dešava. Naprotiv, Lučo igra vidno povučenije. Za gol mu svaka čast. Zalet od tri koraka. Poezija. Na stranu što nije bio faul.

 

Plavšić je počeo opasno, onda je uzeo da pravi spektakl u jednom napadu i do kraja je samo srljao. Ali da treba da igra od početka, dižem obe ruke. Za Brazilca se totalno slažem sa Posrbicom. Isuviše je ono da bi se pripisalo neprilagođenosti. Najgore od svega je što mu je tehnika kriminalna i za uslove srpskog, a ne brazilskog štopera.

Link to comment

Kako bi ti pripremao ekipu za Evropu sada, u martu, sa ekipom za koju se ne zna u kom sastavu će dočekati jul?

Sastav ce u julu biti isti osim grujica, ciji je ostanak neopisiva glupost.

Edited by dukan
Link to comment

Stoperi su spori a bekovi, posebno Petko ne gledaju liniju. Veza sa 3 zadnja vezna je besmislena. Na to se nadovezu krila gde jedan ne zna 1:1, a drugi glumi neku velicinu i igra rekreativno. Kad krenemo u napad to je 3,4 na 8 gde se bokovi ne krecu. Uzivo izgleda jos jadnije nego na tv. Srednji red je u nekom milijas modu, tj trckaranju a ne zna se ni ko gde stoji i ne vrse presing kad izgube loptu. Zbog toga svako sa tri pasa moze izbaciti 1:1 sa golmanom.

Bunkeri se razbijaju promenom strane, tacnim pasom, kretanjem sve vreme. Ovako ce nam liciti svaka utakmica dok ne udje plavsic i garantujem da bi bolje igrali sa 9 igraca.

Super je sto Grof juri nebitne rekorde umesto da priprema ekipu za Evropu.

 

      Ovo je bilo na visokom nivou jesenas, zato smo izgledali mnogo bolje. Naravno, ne računam dodavanja prvom do sebe i unazad u čemu je juče prednjačio Donald. Petković je tu dramatično loš. Druga stvar, Katai kornere izvodi iz kolena, to nisam nikad video. I ne može da prebaci prvu stativu što je očekivano. Odakle te sumanute zamisli? Konačno, sa Kahrimanom produžiti ugovor, to je jedan od prioriteta na kraju sezone.

Link to comment

Meni se cini da je taj Edson odlican igrac, koji je nezainteresovan i nedovoljno uigran sa timom. Imamo dovoljnu bodovnu prednost i jak napad da njega uigravamo do leta. Svakako mislim da nece biti problem prodati ga ako se ispostavi da je macka u dzaku, a rano je da se navikavamo da imamo stabilan tim koji je moguce uigravati od zime za leto.

Link to comment

Sastav ce u julu biti isti osim grujica, ciji je ostanak neopisiva glupost.

na osnovu cega verujes u to sto si napisao?

magacioner je od pocetka prodao 4 od 5 "zlatnih koka", ristica nije samo iz razloga sto je ovaj igrao jako malo pa mu je samim tim i vrednost na trzistu mala

Link to comment

Nama kvalifikacije počinju početkom jula, teška posla da će za početak bilo ko od njih biti prodat. Pogotovo što će Euro tek biti završen. Naravno kako leto bude odmicalo, očekujem prodaje.

 

Preterujete sa kritikama. Ima dosta problema, ali i dalje ima dobrih momenata, koji su plod igranosti i kvaliteta igrača, onoga što čini bit kvaliteta tima. Prvih pola sata je izgledalo baš loše, ali se posle toga tim prilagodio i odigrao bolje.

 

Zaista moram da pogledam ponovo meč od sinoć, nisam uopšte video toliko grešaka Petkovića da bi se to isticalo.

Link to comment

vama kvalifikacije počinju u 3 nedelji jula, dovoljno vremena da se tim rasproda, znaju to dobro i strani skauti pa je za očekivati da ugrabe bolje igrače kako bi mogli da ih koriste u evropi, naravno ako ne igraju istu naredne sezone mogu da sačekaju i 31 avgust...

Link to comment

Ako budemo igrali kvalifikacije za CL, nama one počinju 12-13 jula, 2 ili 3 dana nakon finala Eura, desetak dana ranije se završava i Copa America. Vrlo malo se trguje tokom velikih takmičenja. Nije nemoguće da neko ode, ali se to baš retko dešava.

 

Nisam siguran da igranje u kvalifikacijama za jedan tim ima bilo kakve veze sa igranjem za drugi u grupnoj fazi (za kvalfikacije ne znam). Koliko se ja sećam, igrači imaju pravo da nastupaju. Nekako mi je najsvežiji domaći primer Ivan Ivanov. Igrao je za FKP u kvalifikacijama za CL, da bi nakon toga igrao za Basel u CL.

Link to comment

 

Zaista moram da pogledam ponovo meč od sinoć, nisam uopšte video toliko grešaka Petkovića da bi se to isticalo.

arena3 ponedeljak u 20h. uspeo sam da omasim 2 reprize od jutros

ja juce dao prednost bayernu,pa i mene zanima kakva je bila igra

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...