Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ne volim da potcenjujem Partizan, ali Jagodina je danas bila opasniji protivnik nego Partizan prosle nedelje.

 

Ne bih se slozio. Jagodini  je samo  ponisten cist gol, dok je partizan,  uz ponisten regularan gol ostecen i za kazneni udarac sa 11 metara.

Link to comment

Ne bih se slozio. Jagodini  je samo  ponisten cist gol, dok je partizan,  uz ponisten regularan gol ostecen i za kazneni udarac sa 11 metara.

Ne bih se slozio. Ni Jagodina ni Partizan nisu osteceni za kazneni udarac... :fantom:

Link to comment

Ja sam imao na umu koji je tim bio opasniji protivnik Zvezdi a ne koji tim je bio navodno ostecen.  Jagodina je bila opasniji tim.  Partizan je delovao nemocno cak i kada je imao igraca vise.

 

U vezi "ostecenosti", Zvezda je mogla da se zali da je bila ostecena jer nije dosudjen faul nad Grujicem u kaznenom prostoru na pocetku utakmice.  U fudbalu svi prave greske, i igraci, i treneri i sudije.  Sve je to deo igre kao sto su deo lose vreme i los teren.  Ko to ne moze da prihvati, bolje neka ne gleda fudbal.  Postoji puno sportova koji se igraju u idealnim uslovima (u dvorani, na parketu, sa sudijskim tajm-autima i tehnologijom koja cepa dlaku na 4 dela).

Edited by Dimitrije
Link to comment

Ne bih se slozio. Jagodini  je samo  ponisten cist gol, dok je partizan,  uz ponisten regularan gol ostecen i za kazneni udarac sa 11 metara.

 

Patnja i posle 7 dana :lolol:

Link to comment

Ja sam imao na umu koji je tim bio opasniji protivnik Zvezdi a ne koji tim je bio navodno ostecen.  Jagodina je bila opasniji tim.  Partizan je delovao nemocno cak i kada je imao igraca vise.

 

U vezi "ostecenosti", Zvezda je mogla da se zali da je bila ostecena jer nije dosudjen faul nad Grujicem u kaznenom prostoru na pocetku utakmice.  U fudbalu svi prave greske, i igraci, i treneri i sudije.  Sve je to deo igre kao sto su deo lose vreme i los teren.  Ko to ne moze da prihvati, bolje neka ne gleda fudbal.  Postoji puno sportova koji se igraju u idealnim uslovima (u dvorani, na parketu, sa sudijskim tajm-autima i tehnologijom koja cepa dlaku na 4 dela).

 

Pa valjda je opasnost postizanje golova i situacija 1 na 1 koju bi imao Mihajlovic da ga nije Petkovic srusio? Pored toga mrtve sanse su promasili Stevanovic i Kosovic. Slazem se sa vama da je Partizan delovao nemocno u nastavku nakon iskljucenja Lukovica. Pored slabosti partizanovog tima pre svega srednjeg reda, razlog tome je i odlican bunker zvezde koja je igrala sa preostalih 9 igraca iza lopte. 

Sudijske greske su sastavni deo igre, ali se u Srbiji one ipak precesto dogadjaju da bi bile slucajne. Ne izuzimam uopste ni Partizan iz ove price. 

Link to comment

bukvalno je bilo dovoljno 2 minuta da se vidi drasticna razlika kad grujic i donald igraju na svojim pozicijama.

Pa to... Donald Le Talek je u formaciji do ulaska Plavšića 1 igrač. Tj, igrač manje.

 

Gruja je odigra sve što je odigrao kad su ga vratili da prima loptu na 30m od svog gola.

 

Hugo nije imao dan, ali je veliki car.

 

A Brazilac je pišanje.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Pa valjda je opasnost postizanje golova i situacija 1 na 1 koju bi imao Mihajlovic da ga nije Petkovic srusio? Pored toga mrtve sanse su promasili Stevanovic i Kosovic. Slazem se sa vama da je Partizan delovao nemocno u nastavku nakon iskljucenja Lukovica. Pored slabosti partizanovog tima pre svega srednjeg reda, razlog tome je i odlican bunker zvezde koja je igrala sa preostalih 9 igraca iza lopte. 

Sudijske greske su sastavni deo igre, ali se u Srbiji one ipak precesto dogadjaju da bi bile slucajne. Ne izuzimam uopste ni Partizan iz ove price. 

To je ono za cim treba da se zali i zbog cega treba da se ljuti, ne zbog Glodjovica i ne znam vec koga.  Partizan je imao priliku na tacni da rezultat poravna, cak i pobedi.  Nije jer nije umeo ni mogao.

Link to comment

 

Meni se čini prema reakciji Pavićevića da je u pitanju ozbiljna povreda.

 

Edson Silva zaista ima puno wtf momenata. Neki su verovatno uslovljeni zbog problema u komunikaciji, stil fudbala Zvezde i prilagođavanju na evropski fudbal, ali...

Link to comment

Po onome sto sam ja video u TV prenosu, Pavicevicu je stradao skoci zglob.  Videcemo da li je samo kontuzija ili nesto teze, ili je u pitanju neka druga povreda. 

Link to comment

Plavsic mi polako postaje omiljeni igrac u ovom timu. Sklon sam da potvrdim ono sto sam rekao jos pre par meseci, da on lagano ide u Bundesligu u neki jaci tim. Bas dugo nismo imali igrace poput Plavsica i Grujica, a cim su oni zaigrali zajedno, Gruja se povukao nazad na svoju poziciju, izgledali smo mnogo bolje, u toj startnoj postavi bismo verovatno pobedili Jagodinu sa 5 komada, ali dobro je i ovako kad Plavsic udje pun snage da svojom brzinom napravi dar mar protivnickoj odbrani poslednjih 20ak minuta. Do kraja sezone, bilo koji tim koji dodje na Marakanu i vrati se kuci sa primljenih golova manje od 3, moze da bude zadovoljan svojom igrom. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...