Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Bar da zadržimo Aleka do kraja kvaifikacija za lš, ako već ne možemo Grujića

 

ako naiđe moćni kairat, neće biti potrebe za alekom u avgustu...

Link to comment

Napraviste priču o Pavićeviću praktično ni iz nekog mog zaključka koji sam stekao kroz par intervjua i utiska koji sam stekao u klubu. Zvezda mora da regrutuje ljude za OŠ jer nemamo nemamo ni kvantitet i kvalitet u trenerskoj struci. Svaka generacija bi trebala da poseduje po nekoliko trenera i tu se uvek može naći mesto za nekoga ko je željan da se bavi time, pogotovo što nisam siguran da su se treneri isplaćivali redovno prethodnih godina. Takođe, upravo zbog ruiniranosti škole dobri treneri su odlazili i neophnodno je naći nove koje bi valjalo zadržati. Savo Pavićević se uklapa u svaki mogući profil, a jedina nepoznanica je kakav je trener (što je jasno najbitnije). Kakav je trener nećemo saznati ako ne bude priključen u rad OŠ. Kvalitetni ljudi (nevezano za kvalitet rada) nedostaju Zvezdi, tako da...

 

Uostalom, Savo je u nekon intervjuu od pre par meseci rekao da bi voleo da bude trener.

 

Evo ga i link, mada mislim da je postojao i još jedan sličan intervju par meseci stariji:

 

http://mondo.rs/a863431/Sport/Fudbal/Savo-Pavicevic-zeli-da-bude-trener.html

 

---

 

Inače, Božović je opet imao zanimljivu KZŠ pred sutrašnji meč.

Link to comment

Dobar je Savora, samo da metode iz svlacionice koje je primenjivao na strancima ne cini i nad decom, izasao bi brzo u novine :fantom:

Sretan ti rodjendan kolega

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...