Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Vieira je igrac kakvog dugo ili nikad nismo imali, atipican potpuno. Svaka cast za energiju i fudbalsko znanje, on bi bez greske dao gol u situaciji ukojo je bio Srnic, recimo.

 

Pogodili smo i sa njim i sa LeTalekom i sa Donaldom i sa Ibanjezom, sad jos Silva da se pokaze protiv Jagodine sledece subote i nebo je granica.

 

Odbrana nam je ocaj zivi, protiv malo agresivnijeg protivnika, sanse nam nam drasticno padaju... Na srecu, takvi dolaze tek u plejofu za LS/LE :D

Link to comment

Fino je da smo ih dobili, ali je igra bila ocajna u cemu je prednjacila odbrana. Na moju zalost, dali su potvrdu svega sto sam pisao i o Lukovicu i o Pavicevicu i o Petkovicu i, opet na moju veliku zalost, vreme ce pokazati koliko je rano Vule otisao.

Ostaje nam da verujemo u Grofarin skauting i Milosa Stojanovica :)

Link to comment

Stojanovica sam i zaboravio. Od njega mozda nesto i ispadne al je kolko cujem zelen za ozbiljan fudbal. Kaze onaj Markos da ga je Saponjic poprilicno maltretirao na fiziku kad su se poslenji put sreli.

 

A ako se muci sa Saponjom rano mu je za ozbiljne napadace.

 

edit: ne znam samo kolko prodje od te tekme. Valjda bar godinu dana.

Edited by katamaran
Link to comment

Ja bih donosio zakljucke o igri, igracima i timu tek posle 5-6 utakmica.  Napravljene su znacajne rokade i u odbrani i u srednjem redu.  Treba da prodje neko vreme i jos najmanje 3-4 takmicarske utakmice da se pelcer primi (akos se primi) i pusti koren. 

Link to comment

Doveden je Babunski da zameni Gruju... Ocekujem protiv Jagodine izmesan sastav i u odbrani, zbog crvenog i u veznom redu.Recimo LeTalek u odbranu, Gruja nazad, a ispred njega i Donalda Plavsic ili Babunski.

Link to comment

Rokade u odbrani su da Jovanovic vise ne igra (bio je starter), da Micel vise nije zadnji vezni nego Demian.

 

Није Енглез. Damien Le Tallec.

Математички нам треба још 14 бодова. Сад имамо 34, а Борац 21. Они до краја могу освојити максимално 30. Ако их побиједимо у априлу и мање. Сад имамо 6 утакмица из којих можемо освојити 9 бодова и седам из којих можемо узети 21. Партизан може да има максимално 48 бодова.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Jos uvek mislis da smo takvog ko Le Taleka mogli i ovde da nadjemo?

Dobar je le talekara, a nebitno je šta ja mislim pošto će i onako da se pamti ono što drugi misle da ja mislim :dry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...