Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ne poredi ih niko, samo što bi Džaja i Cvele ostali bez malo više trofeja ako bi uzelo da se konfiskuje usled neregularnosti.

 

Istina. Cak i jedan Kup Sampiona bi im uzeli da je pravde.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

U to vreme Arkan nista nije prepustao slucaju. Znao je da utakmica traje sat i po i najmanje mu je bila potrebna sudijska pomoc. protivnicka ekipa je povlacila rucnu a njegovi su trcali ko navijeni. Nikad nijedna ekipa kod nas nije toliko trcala. Dal ne bio doping, da li strah, ali oni su trcali i trcali.. U takvim okolnostima normalni rezultati su bili 1:0 pol, 2:0 kraj.

Protiv nas su igrali jednu 1:1 na marakani i znam da smo zapeli ali su uvek bili pored naseg igraca. Smesno je bilo da je na poluvremenu u braon kaputu usao u onaj tunel sto izlazi na sever a klinci se spustise i pocese da ga pljuju (bukvalno). Starija ekipa se samo uhvatila za glavu.

Na vracaru smo ih tukli neku utakmicu mislim 2:1 i igraci bace dresove i ja uzmem lazeticev. Sa unustrasnje strane je bio sav krvav. One sitne tackice od grebanja i stipanja.

Cinjenica je da je bili nenormalno vreme i da je radio sta je hteo samo je cinjenica da su i trcali kao navijeni. Jbga i sa bajernom su igrali 1:1 u bgd u kvalifikacijama. Mislim da je mateus dao gol a elber dao misi tumbasu dres jer nije mogao da veruje da neko ga doziva celu utakmicu.

Link to comment

bila je priča da ih je arkan isterao iz busa na 20 km od bg, po povratku sa gostovanja na kome su igrali nerešeno pa su trčali za istim

- pa ti posle zabušavaj na meču :lolol:

Link to comment

http://mondo.rs/a879070/Sport/Fudbal/150.-veciti-derbi-Bozovic-o-Bozinovu-penalu-Ceci-i-Breni.html

 

Sandra prva reaguje

 


Sandra Partizan ‏@SandraPartizan7 17m17 minutes ago
Bozovic pacenik moze samo da bude ljubomoran na Bozinova jer je Bozinov prelep i mlad a Bozovic ruzan i mator !


Al sinoc ritvituje neku SNS kretanariju o pesackim zonama tako da je definitivno kod njih.

 

Edited by katamaran
Link to comment

Моцарт је направио квиз о Звезди. Већ у првом питању епска провала. На питање ко је најбољи Звездин стрелац у историји, понуђена су четири одговора. Ниједан није тачан. :isuse:

Сад су убацили и Бору Костића, који је наш најбољи стријелац.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Bora je najbolji strelac.  Bio je jedno vreme i najbolji strelac u Jugoslaviji dok ga nije pretekao Santrac.  Inace najproduktivniji strelac je bio Kosta Tomasevic koji je postigao vise golova nego broj utakmica koje je odigrao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...