Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Значи. Драган Џајић, Владимир Цветковић и Алкосан нису безгрешни, али поређење са Арканом је дегутантно.

 

Ne poredi ih niko, samo što bi Džaja i Cvele ostali bez malo više trofeja ako bi uzelo da se konfiskuje usled neregularnosti.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ne poredi ih niko, samo što bi Džaja i Cvele ostali bez malo više trofeja ako bi uzelo da se konfiskuje usled neregularnosti.

Ти си рекао да су следећи у реду најгорих, што је опет дегутантно. Цвеле и Џаја су штекали за куће и викендице, Аркан је убио новинара који се спрдао са његовом женом.

Шта су Цвеле и Џаја имали да намијештају у вријеме кад је њихов тим објашњавао по Европи? Уосталом, Савезни уставни суд је потврдио једину доказану намијештаљку и историји Прве савезне лиге.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Derbi svira Glođević. Već godinama srpska sudijska organizacija ovu neznalicu gura kao evropskog sudiju, gde se redovno bruka svojim greškama i nerazumevanjem fudbala kao igre. Logika po kojoj se delegira Glođović jer je "gotovo" prvenstvo, pa samim tim je ovo i dobra vežba za njega kako bi i dalje ostao sudija kadar da sudi u Evropi, je vrlo upitna. Ove godine je odsvirao dva meča kvalifikacija (CL i EL) i dalje više nije pozivan. U Uefa mu ne daju da svira više od drugog kola kvalifikacija za CL i trećeg kola u EL.

 

šta mu konkretno zameraš?

Link to comment

šta mu konkretno zameraš?

 

Ono osnovno što smatram da svaki evropski sudija mora da ima, osećaj za igru, kontrolu meča, ziheraško suđenje i ujednačen kriterijum. On ništa od toga nema.

 

Ako me pitaš za mečeve, ne znam napamet, jer nisam neko ko beleži greške, već je to svar utiska koji imam godinama gledajući mečeve koje je sudio prethodnih godina.

 

edit. sada videh na MozzartSportu da nam je svirao u Gornjem Milanovcu i Nišu. Oba meča su obeležena sa puno faulova (ziheraško suđenje, kontrola meča i nedostatak osećaja za igru).

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

koga jos imamo od sudija? meni se dopalo sudjenje na utakmici zvezda - lucani, dosta osecaja, cini mi se da je madjar sudio, ne mogu da se setim imena...

Edited by Nikodije
Link to comment

Posrbica je skroz u pravu. Glodjovic je los sudija a tu je jer je sudijska organizacija jos gora od fss. Najveca mu je zamerka da uopste nema osecaj za fudbal i da cesto svira neke gluposti a ne svira ocigledno. Doduse kad vidim da je alternativa bio danilo grujic odusevljen sam izborom. Mogli su nekom mladjem sudiji da daju a da nije grobari cokot. Taj je tek dokazao da nema pojma...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...