Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Pa rekao sam da je to najekstremniji primer. slazem se da to podseca na kolumbijsku gospodu, samo sto su kasnije i u ostalim klubovima i oko klubova bili klasicni kriminalci, i da su utakmice namestali, samo sto su nisu radili onako ogoljeno kao sto je to radio arkan zato sto nisu imali takvu moc. pa ubili su batu bulatovica u sred dana u centru beograda. pogledaj ko je sve od te obiliceve titule do danas vodio klubove,  od bate kan-kana, bulica, raje bozovica, brana micunovica, onog iz bezanije ili odakle bese, sto su ga ubili (oni sto su vadili pistolje u lozi na marakani kada su navijaci zvezde nesto skandirali?!)...i to sam nabrojao ovako iz glave za 10 skeundi, cenim da moze da se popuni jedna solidna knjiga.

 

eto, ja se stvanro ne seceam tog perioda kao ti. sad kad sam pobrojao ova imena, jel stvarno mislis da je to bio drugi tip kriminala,ili isti, ali samo prilagodjen za sadasnje uslove? na stranu sto su neki od ovih likova bili bliski arkanovi saradnici.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Pa rekao sam da je to najekstremniji primer. slazem se da to podseca na kolumbijsku gospodu, samo sto su kasnije i u ostalim klubovima i oko klubova bili klasicni kriminalci, i da su utakmice namestali, samo sto su nisu radili onako ogoljeno kao sto je to radio arkan zato sto nisu imali takvu moc. pa ubili su batu bulatovica u sred dana u centru beograda. pogledaj ko je sve od te obiliceve titule do danas vodio klubove,  od bate kan-kana, bulica, raje bozovica, brana micunovica, onog iz bezanije ili odakle bese, sto su ga ubili (oni sto su vadili pistolje u lozi na marakani kada su navijaci zvezde nesto skandirali?!)...i to sam nabrojao ovako iz glave za 10 skeundi, cenim da moze da se popuni jedna solidna knjiga.

 

eto, ja se stvanro ne seceam tog perioda kao ti. sad kad sam pobrojao ova imena, jel stvarno mislis da je to bio drugi tip kriminala,ili isti, ali samo prilagodjen za sadasnje uslove? na stranu sto su neki od ovih likova bili bliski arkanovi saradnici.

 

Naravno da je bio drugi tip kriminala. Na celu Zvezde i Partizana, koji su jedini osvajali titule u tom periodu, je bilo i ima neopevanih nitkova ali nikada iz te galerije "vidimo se u citulji" likova. Svi ti krimosi koje si pobrojao su po klubovima zbog para od prodaje igraca a ne zbog titula, jedino je Arkan naumio (i uspeo) da se okiti trofejem.

 

To oko Branka Bulatovica nema veze s fudbalom.

Link to comment

Netačno. Onda moraju da se preispitaju sva prvenstva ikada odigrana, jer je nameštanja bilo oduvek. Šajberovo prvenstvo i ono posle njega, Bjekovićev gol u Ljubljani, Zvezdine tradicionalne utakmice sa Sarajevom u poslednjem kolu, da pomenem samo ono što prvo pada na pamet. Što je naravno, iluzorno. Obilićeva titula je čist, nepatvoreni kriminal u svom najbestijalnijem i najprimitivnijem obliku i kao takva bi morala da bude poništena po svim poznatim zakonima, makar i od strane suda udruženog rada, ne treba praviti pitanje.

Pa neka se preispitaju sva prvenstva ako se već ispituje titula od pre 20 godina. Ali kad smo već kod kriminalometrije, gledao sam mnoge Obilićeve utakmice te sezone i sile nema da je bilo ičeg nalik Zvezdinom gostovanju Ofki od letos. To što su Terza i Kokeza takve stvari rešavali na perfidniji način od Arkana, pominjali helikonije i kale umesto kalešnjikova, ne menja na suštini. Ako se onih 2:6 uopšte može nazvati perfidnim.

 

Čuj veliki borci za regularnost u našem fudbalu iz Zvezde i Partizana. Fali nam samo druga krajnost tipa da neko po analogiji na basket uzme da svira kako je Obilić bio najzdraviji klub u kosmosu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Čuj veliki borci za regularnost u našem fudbalu iz Zvezde i Partizana. Fali nam samo druga krajnost tipa da neko po analogiji na basket uzme da svira kako je Obilić bio najzdraviji klub u kosmosu.

 

+1000

 

Arkan <<< Miško. Valjda će i ovom drugom neko stati za vrat.

Link to comment

О чему се овдје расправља ццц... Аркан је најгора појава у српском фудбалу. То је аксиом.

Шампионски тим Обилића у иоле нормалним условима не би ни био у Првој лиги.

Link to comment

О чему се овдје расправља ццц... Аркан је најгора појава у српском фудбалу. То је аксиом.

Шампионски тим Обилића у иоле нормалним условима не би ни био у Првој лиги.

 

Arkan je svakako bio najgora pojava u fudbalu, ali to ne znači da mu treba oduzeti titulu i dati sledećem u redu najgorih. 

Link to comment

Arkan je svakako bio najgora pojava u fudbalu, ali to ne znači da mu treba oduzeti titulu i dati sledećem u redu najgorih.

 

Значи. Драган Џајић, Владимир Цветковић и Алкосан нису безгрешни, али поређење са Арканом је дегутантно.
Link to comment

Arkan je svakako bio najgora pojava u fudbalu, ali to ne znači da mu treba oduzeti titulu i dati sledećem u redu najgorih. 

 

Ne mogu fudbalske titule da se prebacuju u košarkaške.

Link to comment

Derbi svira Glođević. Već godinama srpska sudijska organizacija ovu neznalicu gura kao evropskog sudiju, gde se redovno bruka svojim greškama i nerazumevanjem fudbala kao igre. Logika po kojoj se delegira Glođović jer je "gotovo" prvenstvo, pa samim tim je ovo i dobra vežba za njega kako bi i dalje ostao sudija kadar da sudi u Evropi, je vrlo upitna. Ove godine je odsvirao dva meča kvalifikacija (CL i EL) i dalje više nije pozivan. U Uefa mu ne daju da svira više od drugog kola kvalifikacija za CL i trećeg kola u EL.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...