Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Не, ти се мукице трудиш да будеш фаца, а ниси. Оно убро, турбо...а примитивац најобичнији. Тупан.

 

to, meni tupanu boskic i ekipa prodaju kirbi usisivace po americi. ajde u kucicu, seljo.

Link to comment

Ма опсуј клинац, моћнији си тако. Шмекер си.

 

ne, to je tvoj manir, cak si u banovinu zbog toga isao ranije, tako da to ostavljam tebi.

Link to comment

Не, ти се мукице трудиш да будеш фаца, а ниси. Оно убро, турбо...а примитивац најобичнији.

 

One-liner "hero".

Link to comment

ne, to je tvoj manir, cak si u banovinu zbog toga isao ranije, tako da to ostavljam tebi.

Цениш то што се штекаш Учи квалификује глуп си као курац као тепање. :fantom:

Link to comment

pa da, za razliku od tebe koji volis da pises tepihe o igracima koje nikad nisi gledao.

 

Moguće, ali ono što si danas napisao, verovatno na svetu samo tebe nije sramota da kažeš. Što opet dovoljno govori o tebi.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

a sta je sramota u onome sto sam rekao? sa drugovima forumasima sam nekoliko puta pricao o ovoj tituli i do skoro sam mislio da je to sto ta titula jos uvek stoji pripisana obilicu najveca sramota naseg fudbala od... pa verovatno od kada postoji. sad mislim da ta titula ne sme da se oduzme i da u nekom muzeju (koji ce, ako da bog, otvoriti tole za 20 godina) treba da stoji kao simbol desavanja u fudbalu u srbiji u poslednjih 20 godina. za period pre toga se ogradjujem posto se tog perioda ne secam. nacin na koji je obilic osvojio titulu tacno odslikava period u kome se ta drzava nalazila, kao i ostale titule nakon nakon toga. naravno, to je najekstremniji pirmer, ali u poslednjih 20 godina, do dana danasnjeg, fudbalom gospodari ekipa sacinjena od wannabe arkana i white-collar kriminlaca (tvroza mu dodje neki miks te dve skole fudbalskog misljenja). ne postoji kriminal koji moze biti vezan uz  fudbal u koji ti fudbalski klanovi nisu ucestvovali, tako da im ta titula koju je osvojio arkan lepo stoji, ne treba im oduzimati.

Link to comment

a sta je sramota u onome sto sam rekao?

 

Daj, bre, Kojote, prestani s tim. Sta god mislio o srpskom fudbalu u ovom kontekstu nije bitno, Arkan je nesto sasvim drugo. Kapiram da si bio dete kad je on gospodario Srbijom i da si sliku o njemu stekao iz tudjih prica ali bas zbog toga pusti to. Obilicu niko nece oduzeti titulu ali to kako su je oni uzeli ne lici ni na sta sto je bilo koji klub u bilo kojoj ligi na svetu ikada radio, jedino mozda ako su narko-karteli ukljuceni u kolumbijski fudbal pa bi to onda moglo da se uporedi. Koliko god da su titule kod nas namestane i dogovarane to je drugi tip kriminala u odnosu na visestrukog ubicu i ratnog zlocinca koji je s tim pedigreom kontrolisao ligu u kojoj mu se klub takmicio. NIdje veze.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...