Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

A sta radi 101 trenutno?

 

Послато са I213 уз помоћ Тапатока

Menadzerise... Pola grobara je njegovo, druga polovina Zahavi. Kod nas Gruja i Rajko, kao sto rece katamaran. Mislim da nam je oprostio neki veliki dug od ranije, verovatno za procenat od transfera jednog od njih dvojice.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Sva pojacanja potpisuju u cugu 2-3 godine. Jos 1 dobar (koji smo mi slepci kad najnormalnijem moramo da se radujemo :isuse: ) potez agilne uprave, nema vise 1+1 ili "igram do januara ako nema para mogu da idem na free".

Dok god ih ne dovodimo "kao u furgonu" ja zadovoljan.

Link to comment

Postoji i tu druga strana. Ako igrač igra slabo i ne može da nađe uhlebljenje u nekom drugom timu, vrlo lako može da se desi da nas te dve-tri godine ugovora dobro zakolju finansijski. Takođe mi je vrlo simpatično da smo za Matosa platili obeštećenje i onda ga obavezali ugovorom od dve godine. To plaćanje obeštećenja je verovatno najlošiji potez u ovom prelaznom roku, ako se izuzme kvalitet igrača koji tek treba da ustanovimo.

 

Ne bi bilo loše da probaju da produže ugovor sa Ristićem i Jovanovićem, obojici ističe ugovor 2017.

Link to comment

Promocija bez Ibanjeza. Njemu se ocigledno ne dolazi u Zvezdu.

ma on je u najboljim godinama, ima iskustvo igranja u ligi koja je ipak kvalitetnija od ove nase, dosta evropskih utakmica u nogama, stvarno ne znam sto bi se jebavao po jsl i gatao dal ce dobiti koju platu pre nego nas tuzi

 

voleo bih ja da on dodje, samo nije mi jasan njegov motiv da igra u zvezdi

 

 

Gde je, šta radi Brigel Ignjatijević?

andjelkovic - ignjatijevic to bi bilo pakleno. a grof na slatkim mukama

verujem da bi prilagodio taktiku da oba takva madjionicara sa loptom mogu igrati istovremeno

Edited by pbg12345
Link to comment

Ako mu je valjao Djer Zvezda mu je premija. Brigel je poslednji ugovor imao na ratistu (Luhansk)

 

Ovaj je navodno odlozen za sutra jer mu je menadzer (tast) studiozan.

Edited by katamaran
Link to comment

ma on je u najboljim godinama, ima iskustvo igranja u ligi koja je ipak kvalitetnija od ove nase, dosta evropskih utakmica u nogama, stvarno ne znam sto bi se jebavao po jsl i gatao dal ce dobiti koju platu pre nego nas tuzi

 

voleo bih ja da on dodje, samo nije mi jasan njegov motiv da igra u zvezdi

на коју еминентну лигу мислиш - хрватску или мађарску? :D

Link to comment

pa i mene je taj djer bunio, ali neko rece da su oni navodno pravili neki skup tim i svasta obecavali

jeste madjarski fudbal kurac, ali opet pre bih verovao da ce mi madjari isplatiti dogovoreni novac nego fkcz

Link to comment

на коју еминентну лигу мислиш - хрватску или мађарску? :D

:D

donekle odogovorih u sledecem postu

 

hrvatsku dabome, jedna je domovina

 

poludeo mi forum na kratko :S

ovo gde se pise post, postalo plavo i izbacilo mi samo kvotovani deo :o

Edited by pbg12345
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...