Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Arkan nije radio "nista", nije ni morao, plasili su ga se sta god da radi, jer je bio ubica, sociopata, kriminalac najgore vrste. Sama ideja da neko drugi bude prvak, je bila smesna, zato se tako i zavrsila saga o Obilicu, postali su prvi i nestali iz fudbala.

Link to comment

Ukratko, klubovi, sudije i ljudi iz saveza su se (pravdano) plasili Arkana i njegovih tontona i taj strah je bio glavni faktor sto su svi skupa dozvoljavali Obilicu da pobedjuje.  Formalno nije bilo namestaljki jer je bi dovoljan Arkanov mrk pogled i poseta nekog od njegovih tontona da se resi ishod utakmice.

Link to comment

     Dimitrije, na osnovu dosadašnjeg vašeg pisanja stekao sam utisak da ste ozbiljan čovek. Ovo što sada pišete je apsurdno. Moguće je da nemate jasnu sliku jer niste živeli u Srbiji devedesetih, mada to nije dovoljno opravdanje za ovakve stavove. 

 

     Čovek je ulazio u nekadašnju zgradu SIV-a a sada Palatu federacije na sastanak državnog vrha naoružan u situaciji kada su se generali policije razoružavali na portirnici. 

 

     Obilićeva šampionska generacija je, zapravo, tim Dinama iz Pančeva koji se sezonu pre takmičio u zonskoj ligi. Sedam ili osam igrača je doveo u Obilić i svi su bili standardni prvotimci. Jedan isti sudija, iz Šapca, zaboravio sam prezime je sudio 2/3 njihovih utakmica. Pericu Ognjenovića je pred revanš polufinala Kupa pitao da li hoće da mu operiše koleno heklerom. Tukao je, lično, omladince nekog kluba (ne sećam se kog, možda je i Zvezda u pitanju) u svlačionici na Vračaru u poluvremenu utakmice u kojoj su vodili tako da su ovi bežali kroz prozore. Mislim, ovo su sitnice, neki ozbiljni ljudi, ozbiljni novinari su pisali o ovome i gomili ozbiljnijih stvari dok je novinarstvo u ovoj zemlji bilo, je li, ozbiljno. Nikola Đorđević, pre svih, a onda i Uroš Komlenović.

 

    Pobogu, Dimitrije. 

Edited by fandorin
Link to comment

Ma smesno je uopste i pricati o tome. Na utakmici na Vracaru (2:2), Zvezdini igraci nisu hteli (smeli?) ni u svlacionice da idu, ostali su na terenu tokom celog poluvremena. Jeziva sezona. Na sve to se nadovezalo bizarno ispadanje od Ekerena u prvom kolu kupa kupova.

Edited by Nikodije
Link to comment

Zanima me zasto je Obiliceva titula tezi kriminal od svih ostalih titula ili sapsavanja od ispadanja gde su namestanja rezultata bila evidentna? Sta je to Arkan uradio da je nadmasio sva dotadasnja muljanja i namestanja?  Uzgred, Zvezda te godine nij pobedila Obilic i to je sa takmicarskog gledista glavni razlog sto nije osvojila titulu.  U zadnjem kolu prvenstva je cini mi se izgubila od nekog slabog tima a Obilic nije pobedio.  Da je Zvezda dobila tu poslednju utakmicu da li bi bila prva?

 

Round 33 [May 16]

Proleter 1-1 Obilic

Zeleznik 2-1 Crvena zvezda

 

zvezda imala na kraju 2 boda manje

Link to comment

Ma jel se Vi šalite Dinitrije? Zvezda na vracaru nije ulazila u svlačionicu na poluvremenu da se njenim igračima ne bi pretilo

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Провоцира лисац стари. -_-

 

Ne mogu da verujem sta citam, neki ljudi kao da nisu ziveli u Srbiji kad je Arkan bio gospodar zivota i smrti. No, izgleda da je dobar i Arkan, samo da nisu Zvezda i Partizan.

Па није живео у Србији човек. Успут и воли да тера контру.

 

Ne salim se jer nemam smisla za salu.  Pitam najdobronamernije jer ne znam sta je Arkan konkretno radio (potplacivao sudije, protivnicke timove, protvnicke igrace ili nesto mnogo drasticnije).  Ukoliko ne zelite ili niste u stanju da mi date odgovor, nemojte ni da pokusavate.  (Uzgred, Zvezdini igraci nisu ulazili u svlacionice na Obilicevom stadionu i kada je Muslin bio trener, pa su opet osvojili titulu.)

 

Ево одговора.

Poluvreme su proveli na terenu i na klupi. Perica je posle pričao kako su mu prislanjali hekler na koleno i pitali ga da li bi radije odatle da izađe zdrav.

То није исти ниво муљања као оно што се дешавало у Титостану.

Link to comment

     Dimitrije, na osnovu dosadašnjeg vašeg pisanja stekao sam utisak da ste ozbiljan čovek. Ovo što sada pišete je apsurdno. Moguće je da nemate jasnu sliku jer niste živeli u Srbiji devedesetih, mada to nije dovoljno opravdanje za ovakve stavove. 

 

     Čovek je ulazio u nekadašnju zgradu SIV-a a sada Palatu federacije na sastanak državnog vrha naoružan u situaciji kada su se generali policije razoružavali na portirnici. 

 

     Obilićeva šampionska generacija je, zapravo, tim Dinama iz Pančeva koji se sezonu pre takmičio u zonskoj ligi. Sedam ili osam igrača je doveo u Obilić i svi su bili standardni prvotimci. Jedan isti sudija, iz Šapca, zaboravio sam prezime je sudio 2/3 njihovih utakmica. Pericu Ognjenovića je pred revanš polufinala Kupa pitao da li hoće da mu operiše koleno heklerom. Tukao je, lično, omladince nekog kluba (ne sećam se kog, možda je i Zvezda u pitanju) u svlačionici na Vračaru u poluvremenu utakmice u kojoj su vodili tako da su ovi bežali kroz prozore. Mislim, ovo su sitnice, neki ozbiljni ljudi, ozbiljni novinari su pisali o ovome i gomili ozbiljnijih stvari dok je novinarstvo u ovoj zemlji bilo, je li, ozbiljno. Nikola Đorđević, pre svih, a onda i Uroš Komlenović.

 

    Pobogu, Dimitrije. 

Hvala na podrobnom izvestaju i na referencama i izvinite zbog neozbiljnosti.  U pitanju su prostodusnost i neobavestenost a ne zla namera s moje strane.  Ovde gde zivim nema glupih pitanja, pa sam se privikao da lupam gluposti u ozbiljnom drustvu.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Nisam uopste mislio na Profu nego na Kojota.

Добро, он покушава да копира Учу, који је екстремно недуховит, а копија његова...је... :cry:

Link to comment

Добро, он покушава да копира Учу, који је екстремно недуховит, а копија његова...је... :cry:

 

a jebi ga, barem nisam glup kao kurac da dozvolim da me preveslaju boskic i ekipa :(

Link to comment

a jebi ga, barem nisam glup kao kurac da dozvolim da me preveslaju boskic i ekipa :(

Не, ти се мукице трудиш да будеш фаца, а ниси. Оно убро, турбо...а примитивац најобичнији. Тупан.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...