Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

a ko ce da se pozabavi titulama blizanaca u poslednjih 15 godina, jel kaze perica nesto o tome? ne moraju smao blizacni, mogu da se pozabave i ostalim klubovima koji su uglavnom leglo kriminala.

Link to comment

Tačno tako.

 

    Netačno. Onda moraju da se preispitaju sva prvenstva ikada odigrana, jer je nameštanja bilo oduvek. Šajberovo prvenstvo i ono posle njega, Bjekovićev gol u Ljubljani, Zvezdine tradicionalne utakmice sa Sarajevom u poslednjem kolu, da pomenem samo ono što prvo pada na pamet. Što je naravno, iluzorno. Obilićeva titula je čist, nepatvoreni kriminal u svom najbestijalnijem i najprimitivnijem obliku i kao takva bi morala da bude poništena po svim poznatim zakonima, makar i od strane suda udruženog rada, ne treba praviti pitanje.

Link to comment

Zanima me zasto je Obiliceva titula tezi kriminal od svih ostalih titula ili sapsavanja od ispadanja gde su namestanja rezultata bila evidentna? Sta je to Arkan uradio da je nadmasio sva dotadasnja muljanja i namestanja?  Uzgred, Zvezda te godine nij pobedila Obilic i to je sa takmicarskog gledista glavni razlog sto nije osvojila titulu.  U zadnjem kolu prvenstva je cini mi se izgubila od nekog slabog tima a Obilic nije pobedio.  Da je Zvezda dobila tu poslednju utakmicu da li bi bila prva?

Link to comment

Ma jel se Vi šalite Dinitrije? Zvezda na vracaru nije ulazila u svlačionicu na poluvremenu da se njenim igračima ne bi pretilo

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Ne mogu da verujem sta citam, neki ljudi kao da nisu ziveli u Srbiji kad je Arkan bio gospodar zivota i smrti. No, izgleda da je dobar i Arkan, samo da nisu Zvezda i Partizan.

Link to comment

Poluvreme su proveli na terenu i na klupi. Perica je posle pričao kako su mu prislanjali hekler na koleno i pitali ga da li bi radije odatle da izađe zdrav.

 

Sećam se i smehotresnih masovnih sklanjanja igrača Rankoviću iz Obilića, doduše to tada nije bilo smešno uopšte. U svakom slučaju, u pitanju je najveća oružana pljačka ikad viđena na domaćim terenima, tj cela ta sezona. Jedan jedini put sam navijao da Partizan uzme titulu, sezonu kasnije (ona koja je prekinuta zbog bombardovanja).

 

Nisam za vraćanje administrativnim putem.

Link to comment

Ne salim se jer nemam smisla za salu.  Pitam najdobronamernije jer ne znam sta je Arkan konkretno radio (potplacivao sudije, protivnicke timove, protvnicke igrace ili nesto mnogo drasticnije).  Ukoliko ne zelite ili niste u stanju da mi date odgovor, nemojte ni da pokusavate.  (Uzgred, Zvezdini igraci nisu ulazili u svlacionice na Obilicevom stadionu i kada je Muslin bio trener, pa su opet osvojili titulu.)

Link to comment

Ne salim se jer nemam smisla za salu.  Pitam najdobronamernije jer ne znam sta je Arkan konkretno radio (potplacivao sudije, protivnicke timove, protvnicke igrace ili nesto mnogo drasticnije).  Ukoliko ne zelite ili niste u stanju da mi date odgovor, nemojte ni da pokusavate.  (Uzgred, Zvezdini igraci nisu ulazili u svlacionice na Obilicevom stadionu i kada je Muslin bio trener, pa su opet osvojili titulu.)

 

Arkan je radio i u fudbalu isto sto je radio i u drugim delovima zivota, samo sto je tada vec bilo jasno ko je u pitanju pa dalje od pretnji da mora da se uradi ono sto on zeli da se uradi nije morao da ide. Covek je bio kriminalac, visestruki ubica i imao je carte blanche od drzave da za svoja ubistva nije morao da odgovara.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...