Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Dobro je da smo se ratosiljali Srđans i sina mu. Jedva čekam jun da ih ne gledam više. A i onaj Vukašin, em brz, em zna lopte, mnogo se ističe, dobro je da smo ga uvalili Zenitu za male pare.

:fantom:

Не да си духовит...цар си. О томе није било речи. Већ да Француз није вишак.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Tacno tako Vasicu. E, sada, platiti pozajmicu 1 mil. evra a da igrac bude na klupi jer nema buducnosti u Zvezdi je druga strana medalje.

Mene zbunjuje. Pomozite mi da razumem.

+2
Link to comment

Sva četvorica su zaslužila ugovor i vidim ih u budućnosti kao igrače Zvezde:

 

http://www.crvenazvezdafk.com/vesti/najvaznije/10873/%C4%8Cetiri+potpisa+iz+Zvezdine+Omladinske+%C5%A1kole!.html

 

Broj minuta dok Apollo ne doda da "punimo magacin" je:

Аполо је јуначки пао у јутрошњој сјечи кнезова тако да ћеш да се набројиш минута :D

Link to comment

Аполо је јуначки пао у јутрошњој сјечи кнезова тако да ћеш да се набројиш минута :D

Ту је Kафкин јунак. Носиће он бакљу.

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Mene zbunjuje.  Pomozite mi da razumem.

aj milioniti i, nadam se, poslednji put. liverpul je nudio 7 miliona i da grujic odmh potpise. on nije zelio negdje da mrda do kraja sezone, a uprava je htjela novac odmah i sad. liverpul je onda spasio stvar i pristao da grujic dodje tek na ljeto, ali po milion manjoj cijeni. tako da uprava nije nista platila, nego ga je prodala na jedini moguci nacin da odmah dobije novac.

Link to comment

Grujic se prema Liverpulovoj zvanicnoj prezentaciji vodi kao pozajmljen igrac.  Po onome sto ste napisali, ta pozajmica kosta Zvezdu 1 milion (ne znam koje monete).  Jer da je Grujic otisao ove zime u Liverpul, Zvezda bi dobila 7 miliona.  Buduci da odlazi tek u junu, Zvezda je dobila milion manje.  Taj milion je cena pozajmice.

Link to comment

Ovo je najdosadnija rasprava u istoriji teme, a znate da imam kredibiliteta da sudim o tim stvarima :fantom:

 

Svima je sve jasno u vezi situacije, ali ajd da se natežemo dal je milion formalno-pravno potekao iz jednog ili drugog džepa, ili pak miliona nikad nije ni bilo :lol:

Link to comment

Grujic se prema Liverpulovoj zvanicnoj prezentaciji vodi kao pozajmljen igrac.  Po onome sto ste napisali, ta pozajmica kosta Zvezdu 1 milion (ne znam koje monete).  Jer da je Grujic otisao ove zime u Liverpul, Zvezda bi dobila 7 miliona.  Buduci da odlazi tek u junu, Zvezda je dobila milion manje.  Taj milion je cena pozajmice.

o boze. zvezda je ove zime mogla da dobije samo 0 miliona za grujica, jer on nije htio da ide iz kluba. zvezdu nije kostala pozajmica milion, nego je to bio jedini nacin da dobije 6 odmah ove zime. tih 7 miliona ne postoje.

Link to comment

Ja obično pokrivam treću smenu, ako niko ne opljune terzu i upravu tamo negde do 21:00 vi slobodno vičite

Имаш још мало више од пола сата па оплети :fantom:

Link to comment

Аполо је јуначки пао у јутрошњој сјечи кнезова тако да ћеш да се набројиш минута :D

 

Sačekaću. Njegova omiljena tema je "punjenje magacina".

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...