Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ja bas nesto mislim da Avramovski moze i mora mnogo bolje. Nije se video prvih sat vremena.

 

Avramovski i Jovovic osvetise kosarkasku nejac :ziga:

Наши резервни резервисти су их убили у појам. Шта би било да су пред њих изашли Сикима, Цаки и Гавринча? :fantom: Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Slaba utakmica juce. Ima dovoljno razloga da se to ne uzima za ozbiljno, pre svega jer se vidi da su igraci jos stegnuti od priprema. Posrbica je lepo sumirao razlike u odnosu na prvi deo. Meni se cini da ce La Telek da bude pun pogodak. Dobro prati igru i dovoljno je jak u brz da ga ima svuda. Zapravo mnogo vise od njega treba gledati Donalda koji ce sada morati da igra nesto sasvim drugacije. Ja mislim da moze, ali juce nije bio na tom nivou. Babunski bi mogao da bude taj korektivni faktor Donaldove (ne)kreacije, ali o tom potom. 

 

U ovom trenutku meni je najveca bojazan Edson. Jak je, odlican u skoku, dobro i percepira kada treba da startuje i kako, ali me plasi tromost. Nisam ga ni jednom na celom mecu video da je istrcao makar jedan sprint. Ode kod kornera u protivnicki 16erac, a onda se vraca kao turista nazad i to mi deluje ne zato sto ga mrzi vec zato sto ne moze. On jeste stigao poslednji i sigurno nije spreman koliko treba, ali me to pomalo zabrinjava. Lune ima svoje mane, ali juce nije bio ni upola toliko los koliko ga ljudi ispljuvase ovde 

 

Nama je u odnosu na prvi deo sezone 9 igraca isto u prvih 11, 1 je otisao a 1 ustupio mesto pojacanju. Doveli smo 3 igraca, 2 su vec u startnoj postavi, 3. usao sa klupe i recimo zadovoljio. Pred poslednje kolo na osnovu procena lokalnih znalaca, bio sa siguran da ce ostati samo Kahriman i Lukovic, a da ce Gavrinca u prvih 11... 

 

Hugo ce otici ako bude zeleo (imao ponudu koja ce mu doneti vise para i neko jace takmicenje), a moze da se desi i da ostane ukoliko mu Kina bude jedina opcija  jer tamo moze da ode kad hoce. A da je uzivanje gledati ga, tu nema zbora. Ne mogu sad da se setim ko je ali neko je pomenuo njegovu fizicku inferiornost u domacoj ligi... da to nema veze sa istinom juce je nekoliko puta potvrdio kada su se krupniji igraci od njega odbijali, a on uspevao da sutira i sa par igraca na ledjima... 

 

Ono sto mi se svidja jeste sto prvi put ajd da kazem u ovom veku mi pravimo tim vec sada za leto i kvalifikacije. To podrazumeva i da se odredi koji igraci ce otici na leto, i ko ce i kako da ih zameni. Gruja ide, a ja mislim da ce najvie jos jedan igrac otici. Dal ce to biti Hugo ili Katai, ili neko treci ne znam, ali mislim da ce to biti to A mozda i svi oni sem Gruje ostanu. Ta igra sa 2 zadna vezna je manje gledljiva, ali mora negde da se uigrava, pa makar i protiv bunkerasa (Mladost juce nije bas igrala bunker). Ne moze to preo noci, Mozda ce biti ruznije za gledanje, ali ce doprineti uigravanju tima za ono sto sledi, 

 

Ovaj prelazni rok meni daje nadu da bi i sledeci mogao da izgleda slicno, sto bi bilo sjajno. Dakle, prvo da se i formalno overi titula, pa onda da se prave planovi za povratak na evropsku scenu...

Link to comment

Ne mogu sad da se setim ko je ali neko je pomenuo njegovu fizicku inferiornost u domacoj ligi... da to nema veze sa istinom juce je nekoliko puta potvrdio kada su se krupniji igraci od njega odbijali, a on uspevao da sutira i sa par igraca na ledjima...

 

Ја сам рекао. Човјек јесте физички индиспониран. Ово је лига гдје се сваки штопер нижи од 190 центи проглашава недовољно високим. Исто тако, много су јачи од њега. Видио си шта биде послије оног судара.

Али промашио си поенту, ја сам био задивљен како човјек успијева да надомјести недостатке борбеношћу и одличном физичком спремом. Технички, он је савршен.

За Лунета, шта знам, прошао је припреме, ту је већ пола године и Бразилац је опет био сигурнији од њега.

pazi ovu pizdu, sto je fizicko radila u trikou, kakav tekst pusta nakon jedne odigrane utakmice...

 

Vredi li čekati Edsona?

http://www.mozzartsport.com/vesti/vredi-li-cekati-edsona/128415

Која фуњара. Везни ред никако да се састави, а он се ухватио за штопера који није ништа ни погријешио. Сад, Едсон је можда промашај, можда и није, прерано је судити, али овакво лупетање је жалосно, чак и од Дарјана Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

@Lebef: Pa sta bi nakon sudara? On se malo drzao za glavu ustao i vratio se nazad, a stopera su odneli poluonesvescenog :)

 

Meni je ona situacija kad se umuvao izmedju golmana i 2 igraca i uspeo da sutira negde pri pocetku meca kada je lopta otisla tik pored stative. Bukvalno se snagom i lukavoscu ugura izmedju njih i dosao do lopte. On jeste sitniji od visokih igraca ali daleko od toga da nema snagu. I Aguero je mali pa mu ni malo ne fali snage. Ok, nije Hugo bas taj kalibar, ali nisu ni stoperi iz JSLa oni iz EPLa :)

 

EDIT: Ulete Timmi sa poredjenjem :)

Edited by adasevic
Link to comment

 

 

 Štaviše, 90 minuta protiv Mladosti bilo je dovoljno navijačima Crvene zvezde da pogled usmeravaju ka klupi i traže spasonosno rešenje u liku najstarijeg prvotimca Save Pavićevića.   :unsure: 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...