Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Уз таквог клинци могу да добију слободу, да се размашу. За Толето је чудо од играча. 

Који клинци? :D

Link to comment

Sa trojicom zadnjih veznih ni ne moze mnogo bolje. Jedan od njih je cist visak i zauzima mesto Plavsicu. A sve se nesto bojim da ce Terzic da otera Huga u Benfiku ili Sporting i tako mu se usere u karijeru, ovaj ne bi hteo, ali jebiga.

Edited by Malvo
Link to comment

Ovo danas jeste bilo kilavo i dobijeno na mišiće i jednu inspirativnu akciju, ali za neke ozbiljnije analize treba vremena. Nije se ovaj tim naigrao prijateljskih utakmica, prva prvenstvena... Ima vremena.

Mene drugo brine. I da se sve narihta mi igrački zavisimo od Vieire i Grujića. Ovaj drugi je uspešno zavaljen, ovog prvog je ravnogorac otpisao, a pokazalo se da ima informacije ko je sledeći za odlazak. Ne vidim kako možemo to da nadoknadimo.

Plavšić i Katai su igrači poteza, trenutka, ali nisu konstantni kao ova dvojica. Ali dobro, prvo da vidimo može li ovaj tim da odigra na nivou jesenjeg, pa onda da vidimo kako će sve to izgledati bez Grujića i Huga.

Ne bih se slozio za Plavsica i Kataia, pogotovo prvog. Mislim da je odlicno igrao svaku utakmicu u kojoj je imao loptu i minute, a za Kataia se moze reci da nije konzistentan u formi i da ume da nestane na utakmici, ali ne moze mu se prebaciti da je igrac poteza i trenutka. Kada igra dobro, igra dobro celu utakmicu, kada igra lose ume da bude igrac poteza, ali generalno je on celu polusezonu odigrao u dobroj formi i na samo nekoliko utakmica je nestao kao juce i nije se pojavljivao.

Bozovic ima dovoljno vremena da do kraja sezone bez bilo kakvog pritiska uigrava tim koji bi trebalo da napadne Ligu Sampiona uz eventualno jedno ili dva pojacanja koja bi vec sad trebalo da jure i dovedu pre priprema. Cisto sumnjam da ce Huga prodati pre kvalifikacija, nisu toliko glupi.

Link to comment

A ko ce to odluciti umesto njega?

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

 

Terzić. Ako stigne ponuda koja zadovoljava njegovu matematiku, otići će kad on kaže i gde on kaže, makar mu smisao karijere postao da igra u Zvezdi dok može da hoda. Ako je neko sumnjao u to pre i posle prodaje Gruje, Vule bi trebalo da je otklonio dilemu i najokorelijim vernicima u suprotno.

Link to comment

A sta ako u junu ili julu stigne ponuda Sportinga (pominjalo se da su zainteresovani) i Hugo kaze da bi hteo da predje tamo? Sta ces odgovoriti momku koji je sve vreme davao sve od sebe, igrao dobro i maltene celu polusezonu odigrao za dzabe? Ko te jebe, a u kurac?

 

Treba razdvojiti Terziceve kombinacije od nekih transfera koji se ne mogu izbeci. Pod ovo prvo spadaju slucaj Jovic i transfer Rajkovica u Izrael, ali u drugu kategoriju idu i transfer Grujica (jer su te pare potrebne za relativno mirnu polusezonu), prodaja Jovanovica (jer je i on hteo da ide, samo ne u Zenit, nego u Bordo) i eventualna prodaja Vijere.

Edited by Malvo
Link to comment

A sta ako u junu ili julu stigne ponuda Sportinga (pominjalo se da su zainteresovani) i Hugo kaze da bi hteo da predje tamo? Sta ces odgovoriti momku koji je sve vreme davao sve od sebe, igrao dobro i maltene celu polusezonu odigrao za dzabe? Ko te jebe, a u kurac?

 

Treba razdvojiti Terziceve kombinacije od nekih transfera koji se ne mogu izbeci. Pod ovo prvo spadaju slucaj Jovic i transfer Rajkovica u Izrael, ali u drugu kategoriju idu i transfer Grujica (jer su te pare potrebne za relativno mirnu polusezonu), prodaja Jovanovica (jer je i on hteo da ide, samo ne u Zenit, nego u Bordo) i eventualna prodaja Vijere.

 

Pa što to mene pitaš? Pitaj Miloša, on je tvrdio da će da ostane bar do kraja kvalifikacija i u grupnom takmičenju.

 

O parama za mirnu polusezonu me poštedi. Mi smo i prethodne godine imali mirnu polusezonu, izvisili za titulu, izblamirali se u Evropi, pa doveli kamion skupih igrača i najskupljeg trenera od Zemana.

Link to comment

A sve se nesto bojim da ce Terzic da otera Huga u Benfiku ili Sporting i tako mu se usere u karijeru, ovaj ne bi hteo, ali jebiga.

Терза не да сиротом Хугу да дође до ваздуха. :isuse:

Link to comment

Jel gleda neko kako igra Avramovski protiv grobara? S obzirom da je doveden Babunski, pitanje je koliko ce ovaj imati prostora kad se vrati, mada se meni stvarno cini da decko zna da igra fudbal.

Link to comment

Jel gleda neko kako igra Avramovski protiv grobara? S obzirom da je doveden Babunski, pitanje je koliko ce ovaj imati prostora kad se vrati, mada se meni stvarno cini da decko zna da igra fudbal.

Добар је. Погодио пречку послије соло продора по десном крилу. Исто тако, Јововић игра добро, дао је гол. Можда ће га вратити кад Катаи оде. Павловски дао гол, али он није наш играч као ова два. Допуниће Терза магацин. :fantom:

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...