Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

E duvajte ga, samo sam rekao da se momku učestvovanje u napadu danas svelo na proste pasove najbližem do sebe, i da ako je takav tip igrača čudi me da nismo nekog približnog domaćeg pojurili.

 

To moje viđenje njegove današnje partije još uvek niko nije osporio ali ćete zato sad da me trpate ko da sam rekao ko zna šta i ispljuvao ga najstrašnije jer nije ćavinijiesta™ :dry:

Nisi daleko od istine. Morao se Hugo i pored Grujica vracati do centra da preuzme loptu. Blago nama sa Donaldom LeTalekom!

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Kako me jebete, alal vera :lol:

 

Ja govorim jednu stvar od početka, vi idete na desete i pravite me na idiota :(

 

Da, uporedio sam le taleka sa skolsom, imao upravo takva očekivanja od njega, i za 90 minuta utakmice nisam skapirao koju je uloga na terenu namenjenja njemu a koja donaldu. Definitvno se to desilo :dry:

Аман, опусти се и уживај.

Сад озбиљно. Није ништа за***о, дао је гол, а дебитовао је. За сад висока пролазна оцјена. :)

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

E duvajte ga, samo sam rekao da se momku učestvovanje u napadu danas svelo na proste pasove najbližem do sebe, i da ako je takav tip igrača čudi me da nismo nekog približnog domaćeg pojurili.

 

To moje viđenje njegove današnje partije još uvek niko nije osporio ali ćete zato sad da me trpate ko da sam rekao ko zna šta i ispljuvao ga najstrašnije jer nije ćavinijiesta™ :dry:

Момак, одиграо скоро без погрешног паса и дао гол. И онда му налазиш ману. Ваљда треба кано Марадона ономад да пређе све и да се ушета у мрежу.  Бољи је грач од Доналда а то је већ много.

Link to comment

Није ништа за***о, дао је гол, а дебитовао је. За сад висока пролазна оцјена. :)

Nisam ni osporio, čisto da utvrdimo. Rekao sam da je skroz momak solidan (=prelazna ocena), pa se potom osvrnuo na to da pak baš i nije pokazao suviše napred. Što mu je naravno daleko od primarnog zadatka ali očekivao sam da je relativno jak i u tom segmentu jer u suprotnom bi verovatno bilo moguće pronaći domaćeg igrača sličnih karakteristika (jes da bi oni u tom slučaju bili proglašavani sisicama i alibi igračima, ali dobro).

Edit - i ne, ne kažem da nije jak!! Pričam jasno o utiscima posle samo 90 minuta

 

Da mi je bilo do pljuvanja a ne do razmjenjivanja utisaka o novajlijama nastupio bih znatno manje diplomatski povodom činjenice da smo sporog levonogog matorog štopera vizionarski uparili s - sporim levonogim matorim štoperom!

Edited by Ruxin
Link to comment

У нашој лиги нема домаћих играча сличних квалитета као Ле Талек. Бржи је од свих њих, тактички дисциплинованији, школован играч. И може да да гол главом са дванаест метара. Напољу имамо таквих задњих безвезних, али контам да конташ да су санак пусти.

И немој да си на крај срца, само размјењујемо мишљења. Ја сам више збланут криминалном партијом Катаија и Грује.

ПС, капетан Луне је пет година старији од Звијерка.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

У нашој лиги нема домаћих играча сличних квалитета као Ле Талек. Бржи је од свих њих, тактички дисциплинованији, школован играч. И може да да гол главом са дванаест метара. Напољу имамо таквих задњих безвезних, али контам да конташ да су санак пусти.

ПС, капетан Луне је пет година старији од Звијерка.

А мора да проба некако да се вади. :s_c:

Link to comment

francuz deluje kao rutiner. u principu, dobro je imati takve igrace u ekipi koja ti sustinski sluzi kao izlog za afirmaciju i prodaju omladinaca...

Уз таквог клинци могу да добију слободу, да се размашу. За Толето је чудо од играча. 

Link to comment

francuz deluje kao rutiner. u principu, dobro je imati takve igrace u ekipi koja ti sustinski sluzi kao izlog za afirmaciju i prodaju omladinaca...

Иначе, нашим тимовима недостају ти рутинери. Бате Борисов и слични рутинерски клубови стално забоду Лигу шампиона. Јес да се послије над њима иживљавају Барселоне и Реали... али милиони капају.

Мислим да је идеја сљедећа. Уколико будемо ишли у Европу, требаће нам чврст дефанзивни блок. Са првенством у џепу, између групне фазе ЛЕ и нас су два двомеча. Много лакше него уобичајена четири.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

ceski klubovi su, po meni, najupecatljiviji primer tog rutinskog fudbala. zata nas (mislim generalno na sve srpske ekipe) ugaze ko niko, kad god se sretnemo.

Link to comment

Ovo danas jeste bilo kilavo i dobijeno na mišiće i jednu inspirativnu akciju, ali za neke ozbiljnije analize treba vremena. Nije se ovaj tim naigrao prijateljskih utakmica, prva prvenstvena... Ima vremena.

Mene drugo brine. I da se sve narihta mi igrački zavisimo od Vieire i Grujića. Ovaj drugi je uspešno zavaljen, ovog prvog je ravnogorac otpisao, a pokazalo se da ima informacije ko je sledeći za odlazak. Ne vidim kako možemo to da nadoknadimo.

Plavšić i Katai su igrači poteza, trenutka, ali nisu konstantni kao ova dvojica. Ali dobro, prvo da vidimo može li ovaj tim da odigra na nivou jesenjeg, pa onda da vidimo kako će sve to izgledati bez Grujića i Huga.

Link to comment

Nece Hugo nigde pre kraja kvalifikacija, a ako ubodemo grupe, ni tada.

Mislim da je njemu pre cilj reprezentacija, nego kineski milioni.

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...