Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Realno neću gledati 25 minuta probranih yt hajlajca, ali ok mogu da poverujem, danas mu je bio debi+takva mu je uloga namenjena. Ako ima i ofanzivnih karakteristika mogu da razumem zašto ih nije pokazao.

 

Samo me u tom slučaju čudi što grof nije njega turio da igra gruju™ umesto donalda. Nije da se pravim pametniji od grofa, samo kažem...

Link to comment

Pa Donald je siguran na pasu, prijemu i ima dobar sut. Danas nazalost nije imao nijedan dobar sut. Ali nije nelogicno da on bude ispred s obzirom da je tehnicki sasvim solidno potkovan. Mada ja svakako imam utisak da su on i Le Talek slicni igraci i da nemamo potrebe za obojicom na terenu u domacoj ligi.

Link to comment

Le talek deluje solidno ali mu raspon pasova varira od levog najbližeg do desnog najbližeg sebi, a ne deluje baš ni da je rad povući kroz sredinu. Dao terza da pojedem ove reči, ali sam se gledajući prenos začudio da igrača sličnih karakteristika nismo mogli pronaći i sa srpskim pasošem.

 

Beštija je zarđao, ali ne sumnjam da će biti sasvim adekvatan za našu ligu, za više...nisam baš siguran da je ono što smo tražili i čemu smo se nadali.

Naravno prvi utisci se u vodu bacaju, valja ispoštovati novajlije i dati im vremena

Играмо пролеће у Јевропи. Има ово да Грофара нарихта кано швајцарски сат. Звер и Француз су одлучна појачања. Хуго оде у јуну.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ako ima i ofanzivnih karakteristika mogu da razumem zašto ih nije pokazao.

Мислим да је велики дио каријере играо нападача.

Link to comment

Играмо пролеће у Јевропи. Има ово да Грофара нарихта кано швајцарски сат. Звер и Француз су одлучна појачања. Хуго оде у јуну.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

165.gif

 

Мислим да је велики дио каријере играо нападача.

 

Znam, ali taj podatak mi baš i ne znači suviše.

Pričam samo o onome što sam danas video svojim očima, šta ste odmah skočili, ne znam čoveka niti sam ga već otpisao i progasio neznalicom. :( Ali realno nije kao da je probijao kroz petoricu i delio skolsovske pasove

Edited by Ruxin
Link to comment

165.gif

 

 

Znam, ali taj podatak mi baš i ne znači suviše.

Pričam samo o onome što sam danas video svojim očima, šta ste odmah skočili, ne znam čoveka niti sam ga već otpisao i progasio neznalicom. :( Ali realno nije kao da je probijao kroz petoricu i delio skolsovske pasove

Какве црне сколовске™ пасове.[emoji33]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Какве црне сколовске™ пасове.[emoji33]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ма ћути, могао је поменути и Роја Кина. :p Или Никија Бата.
Link to comment

E duvajte ga, samo sam rekao da se momku učestvovanje u napadu danas svelo na proste pasove najbližem do sebe, i da ako je takav tip igrača čudi me da nismo nekog približnog domaćeg pojurili.

 

To moje viđenje njegove današnje partije još uvek niko nije osporio ali ćete zato sad da me trpate ko da sam rekao ko zna šta i ispljuvao ga najstrašnije jer nije ćavinijiesta™ :dry:

Link to comment

Ма јок, добар је био Сколс са лоптом али организација напада ко Јунајтеда се тад сводила на Бекамове дуге лопте. Сколс се прославио головима. Иначе, ле Талек и не треба да буде Сколс. Више као Кин (ипак ми се чини да умије боље са лоптом).

Не знам, момак је данас фино покривао терен, мијењао штопере и бекове кад оду, стизао да се прикључи нападу. Био је и солидан у скоку. Доналд је данас требао да бидне Сколс. Не знам шта му биде са она два килава шута. Вољан сам да то припишем грипу.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

javi se na radno mesto

Korac zove

al da bidne britko

Што ти имаш један, да кажем, испуњен живот. Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Ма јок, добар је био Сколс са лоптом али организација напада ко Јунајтеда се тад сводила на Бекамове дуге лопте. Сколс се прославио головима. Иначе, ле Талек и не треба да буде Сколс. Више као Кин (ипак ми се чини да умије боље са лоптом).

Не знам, момак је данас фино покривао терен, мијењао штопере и бекове кад оду, стизао да се прикључи нападу. Био је и солидан у скоку. Доналд је данас требао да бидне Сколс. Не знам шта му биде са она два килава шута. Вољан сам да то припишем грипу.

Kako me jebete, alal vera :lol:

 

Ja govorim jednu stvar od početka, vi idete na desete i pravite me na idiota :(

 

Da, uporedio sam le taleka sa skolsom, imao upravo takva očekivanja od njega, i za 90 minuta utakmice nisam skapirao koju je uloga na terenu namenjenja njemu a koja donaldu. Definitvno se to desilo :dry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...