Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Brazilac malo lutao na pocetku meca, LeTalek smiren, precizan, pouzdan, al nema potrebe i za njim i za Donaldom.

Nek Plavsara zameni nekog od njih dvojice.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Luković daje dobre lopte , nije to ono klasično bunarisanje već fino šalje na bok .

 

Nisam ni očekivao neku igru, znao sam da su ovi čvrsti dosta .

 

Daj bre šta izbacuješ loptu, neka izađe napolje ako ne može .

Edited by elementary
Link to comment

nesto bas ne razumijem ideju da najboljeg igraca pomaknes s najbolje pozicije i zamijenis s nekreativnim igracima.

 

zverinjo trom u pm.

 

Iz nekog čudnog razloga trener misli da 5 meseci unapred treba uigravati formaciju za dva dvomeča u Evropi koja bi nam donela jesen u Evropi.

 

Štoperi neagilni, Donald nekreativan, Katai daleko od gola. Kao što rekoh pre par dana. Izgubili smo na kreativnosti, dobili čvrstinu - nisam zadovoljan.

Link to comment

Brazilac malo lutao na pocetku meca, LeTalek smiren, precizan, pouzdan, al nema potrebe i za njim i za Donaldom.

Nek Plavsara zameni nekog od njih dvojice.

Ako se vec uigravamo za uefu, onda plavic ulazi umeto gruje.

Link to comment

Grof kao da polako uigrava ekipu za leto. Dosta oprezno igramo,Le Talek kao osigurać ispred odbrane .

 

Ako tako mislimo da igramo bolji izbor je Plavšić umesto Srnića koji bi zujao ispred 16 .

Plavsic umjesto LeTaleka. Apsolutno je nepotreban protiv Mladosti. Grujic i Donald su dovoljni, a potreban nam je brzi igrac napred.

Link to comment

ne igra on ni naprijed ni nazad.

 

Tim ne može da iskreira šansu, ljudi se okrenu protiv desnog beka.

 

Grujić je daleko od lopte, mnogo smo defanzivni, nemamo dovoljno tehnike u poslednjoj liniji i veznom redu u odnosu na jesen.

Link to comment

Plavsic umjesto LeTaleka. Apsolutno je nepotreban protiv Mladosti. Grujic i Donald su dovoljni, a potreban nam je brzi igrac napred.

 

Ja bih Plavšića umesto Donalda , Le Talek može sam da drži nazad .

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...