Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

У односу на Анђелка, тешко да није.

 

Aj videcemo™. Slabo pratim eminentnu hrvatsku ligu da bih bas mogao eksplicitno da tvrdim da je mnogo bolji od Andjelka, ali nije tesko pretpostaviti da jeste. A opet, za xy godina kod Maminja, ovaj nije uspeo nigde da ga proda (a taj bar ume da proda), pa mi trajektorija njegove karijere malo budi sumnju.

Link to comment

Mamić nije uspeo da proda ni jednog "pravog" stranca.

 

Веред: Причао сам са Шарановим, Стојковићем и Станојевићем рекли су свe најбоље. Оба голмана су ми рекла да је Звезда највећи клуб у Србији

 

:lolol: 

Link to comment

Колико се сјећам оно што сам гледао од Динама у то вријеме, Ибањез има добар центаршут и продоран је. У дефанзиви је тањи, али мислим да би за нашу еминентну лигу то требало добро да изгледа.

Link to comment

Ne zezajte sa Ibanezom, odlično rešenje, pogotovo kada su Rodić i Antonov otpali. Inače, sva četiri beka koja imamo (Ibanez, Petković, Anđelković i Cvetković) su loši defanzivci za svoju poziciju.

 

edit. Slagao sam gore, prodao je Dinamo Sammira Hetafeu, ali tek nakon što je počeo da igra za repku Hrvatske.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Lukovic je povredjen, pitanje je kad ce na teren, mozda ni u avgustu. Matos, naravno, nije ispred Vieire, ostalo je sve tu. Mozzart se malo zaneo u proceni.

Link to comment

Sto znaci da nam je dobar defanzivni vezni bas potreban da zatvara pozadi. Bolje i Tenk da ostane, nego da nemamo nikog tu.

 

Ne znam odakle taj trip da je Kovacevic dobar defanzivac ali odakle god da je, pogresan je.

Link to comment

14355763288286.jpg

 

Ummm ne znam na kakav ste vi kvalitet fudbala navikli, ali ovo deluje kao sasvim pristojan tim.

 

Nece ovo bas skroz tako izgledati, ali svejedno-ovo je 1 baš dojajan tim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...