Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

„Tražićemo rešenje, a bićemo spremni da platimo za ekstra špica i obeštećenje od milion evra. Ne daj Bože da se povredi Portugalac Vijeira ili da bude kažnjen. Hoćemo da pružimo Božoviću mogućnost da kad se okrene ka klupi u 60.minutu ima koga da uvede“,rekao je generalni direktor Crvene zvezde izveštačima Sporta i Sportskog žurnala sa pripremama na Kipru.

 

Ono kad se okreneš ka klupi...

 

11831802_1465679947090102_73206372653403

 

Nego, ajde odma da se razvrstamo, ko je vera a ko nevera. Cisto da ljakse ne moze npr mene da optuzi kako sam pao na pricu o milionskom rezervnom centarforu :)

Link to comment

Kako su nas Slovenci majstorski izjebali s tim likom. :lolol:

Jos nije ni stigao vec je na Mondu bio tekst o kakvom je liku rec.

 

Mozda su zato sad odustali od onog Gohue zbog navodnih prica o problematicnom ponasanju. Ko se o Parkera opece i u Gohuu duva.

Link to comment

Kako su nas Slovenci majstorski izjebali s tim likom. :lolol:

 

a ti harpere hoces u ligu s njima...becki konjusari su to

 

a za ove rezerve s klupe, lepo jedan moj drug rece - na moje pitanje zasto Gavric nece da ode - kaze, kad bi taj ribu u zivotu video, lakse se nalazi kad dodjes iz Zvezde :lolol:

Link to comment

Биће још важније да на лето задржите тренера, Божовић је најавио да ће евентуални потпис новог уговора морати да сачека освајање титуле?

– Свакодневно смо у контакту, мислим да смо близу договора. Нема спорних ситуација, нити препрека, прецизирали смо и финансијске детаље. Волео бих да остане што дуже, дао бих му уговор на пет година. Причали смо о две сезоне, уз клаузулу да може да иде ако дође екстремно јака понуда.

 

5-2-0  :fantom:

Link to comment

Nego, ajde odma da se razvrstamo, ko je vera a ko nevera. Cisto da ljakse ne moze npr mene da optuzi kako sam pao na pricu o milionskom rezervnom centarforu :)

Ja sam totalno u fazonu da će neko tu da se ogrebe za milion.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Hvala vam za sve (a za podosta ima i da im zahvalimo), braco Kairacani!

Još da smo letos bili svesni da će Vered izgubiti mesto čak i u rotaciji i prihvatili milion, pa i pehar da im izlijemo.

 

Izgleda Parker nece u Kairat. Daleko mu od kuce.

 

Tog se necemo otarasiti ni kad mu istekne ugovor.

Nisam pobornik nasilnog teranja igrača, treniranja od 6 ujutru, slanja navijača da mu obajsne kako se bori za klub i slično... ako si se zajeb'o, plaćaj ga dok ispunjava profesionalne obaveze.

Ali ovaj lik je izgleda žestok mentol na više nivoa. Žali se i tuži što mu ne daju da vidi bolesnog sina, a neće da donese papire kojim to može da opravda... 5x je do sada odlazio bez dozvole, opet isto... hoće da ide bilo gde, samo da budu ok uslovi i klub, nadju mu isti sa šampionskim ambicijama u toj zemlji, prepuni love, dobio duplo jače uslove, a sada mu daleko...

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edited by Segundo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...