Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Вуле је дао изјаву за новине:

Вукашин Јовановић: Остао сам у Звезди због Грујића


Младом дефанзивцу Вукашину Јовановићу пропао је договор са Зенитом, па се прикључио саиграчима на припремама на Кипру чекајући нову прилику за инострани ангажман.

- Највише сам недостајао Груји (Марко Грујић) и Доналду, с њима сам се редовно чуо док сам био у Београду. Био сам у контакту и са Павићевићем и Петковићем. Много је пријатно од кад сам се вратио у старо јато. На припремама је одлично, заиста се супер осећам - каже Вукашин Јовановић, дефанзивац Звезде.

Код штопера црвено-белих не постоји ни трунка незадовољства што је остао у редовима вицешампиона Србије.

- Не жалим што сам остао у Звезди, јер ми новац тренутно није приоритет. Притом се и неке коцкице нису склопиле. Видећемо шта ће бити у следећем прелазном року.

У тиму влада победничка атмосфера, па играчи с осмехом одрађују сваки тренинг на припремама.

- Атмосфера је иста као и у првом делу полусезоне. На том плану се ништа није променило - додао је млади репрезентативац Србије.

Црвено-бели су се појачали довођењем штопера и два везна играча у зимском прелазном року. Тренер Миодраг Божовић је истицао да су се засад добро показали.

- Нисам компетентан да причам о појачањима, јер сам одрадио само један тренинг с екипом. Они ће најбоље причати на терену, када почне првенство.

Фудбалери Црвене звезде ће у Пафосу боравити до недеље, када се враћају у Београд. Први испит у првенству их очекује 20. фебруара против лучанске Младости.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ko je ovaj Ural?

Играју у 1. руској лиги.

Углавном, Кахриман је излетио код првог гола, направили смо фаул на доброј позицији за шут код другог. Срнићу је поништен гол, не знам због чега. Други пут је пуцао право у голмана, Ле Талек је главом пуцао поред стативе. Резултат није забрињавајући, али оваква ноншаланција јесте. Зверко је био изашао прије другог гола.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...