Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ако се изузме Селтик, шкотска Премијер лига је финансијски у рангу Толетове БункерЛиге.

а квалитетом и лошија

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ruski fudbaler Oleg Samsonov teško optužio srpskog trenera Slaboljuba Muslina da je uzimao novac od fudbalera i "gurao" ih da igraju. Muslin sve te tvrdnje kategorično negira.

 

"Muslin mi je rekao ovako: 'Oleg, nemam primedbi na tebe i tvoj rad. Razvijaš se, trudiš se, ali ne vidim te u timu. Uzećemo igrača iz Lokomotive, to je moja odluka'. Tog igrača je doveo u saradnji sa svojim menadžerom. Kasnije su mi još neki igrači rekli da je to Muslinov sistem. Dovede igrača preko svojih menadžera, ubaci mu premije za broj odigranih mečeva u ugovor, a onda uzme taj novac. Ili uzme 20 odsto od plate. Svi su znali za to, mnogi igrači su mi potvrdili", rekao je Samsonov.

 

"Šokiran sam! Zvali su me ruski novinari, ne mogu da verujem šta je taj momak izjavio. Ja sam čovek bez mrlje u životu. Ne razumem šta mu je trebalo da priča ovakve budalaštine. Pozivam ga da dokaže svoje tvrdnje", izjavio je Muslin

 

http://mondo.rs/a874483/Sport/Fudbal/Slavoljub-Muslin-u-centru-skandala.html

Edited by Bright Billy
Link to comment

Када је Паркер долазио, људи из Домжала су поштено упозорили да је склон излетима... Ем је тих 80.000 евра могло да избије нечије заостале плате, ем смо могли проћи без овог...

Иначе обје стране немају никакав кредибилитет.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...