Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Spomenik Rajku Mitiću, legendi srpskog fudbala i Crvene zvezde biće otkriven 4. marta na Zvezdin rođendan.

 

Tog dana biće svečano postavljena i tabla sa imenom ulice Rajko Mitić koja se nalazi odmah pored stadiona.

  :Hail:  :Hail:  :Hail:

svaka cast 

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Kako se zvase onaj sto dade makazice za rezerve kad je Sa Pinto bio tu? Secam se da je sin nekog bivseg igraca.

 

edit: setih se

Син Радмила Михајловића

Link to comment

A i pre toga je bio u fazonu "jel znate ko sam ja (ko mi je tata"? Da, znamo, igrač Želje koji je nekom madjijom završio u Bajernu dok nisu shvatili da su se zajebali.

Link to comment

Divna vest bi bila da Vule ostane.

Silva mora skinuti koju kilicu sto pre.

 

Drugi gol protiv Litvanaca ofsajd ko kuca, al nema veze, ionako smo imali vise od igre :fantom:

 

I jebo vas Sikimic. Sidro mora da zna da primi loptu, on to ne zna.Posrbica je fino jesenas elaborirao koliko je Sikima beskoristan u skok igri. Siguran sam da ga je Grof doveo na konto ruskih dana (i ne samo njega naravno i nazalost). Niti ce napraviti razliku, niti cemo ga nekom zavaljati-duplo golo.

Link to comment

Nisam siguran. Brazilac je doveden da bi se uigravao za LS sa Lukovićem kao posledica ambicije da se Vule zavalja. Sada mora da se vaga - sa jedne strane Vule mora da igra da bi bio u izlogu, a sa druge Zvezda će na leto opet imati novi štoperski tandem. Verujem da će Grof rotirati svu trojicu i da će Vule neke utakmice igrati umesto Donalda/Le Taleka.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...