Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Bas ne mogu da se odredim prema tom transferu. Nije me previse odusevio Vule, ali mi se ipak cini da ima prostora za napredak i da je moglo vise para da se uzme sledeceg leta/zime, a izgleda da njegova prodaja nije bila neophodna za finansije. Zanima me kojim su se rezonom vodili u ovoj prodaji, s obzirom da on nije izrazio zelju da ide iz Zvezde.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Petković ima lakšu povredu zgloba, pa je proskočio meč.

 

Današnja postava bi trebala da je startna proleće (uz promenu Petković - Cvetković). Dve izmene u odnosu na jesen; Edson Silva - Jovanović i Plavšić - Le Tallec. Obe izmene su defanzivne i daju smanjenu kontrolu lopte i kreativnost, ali daju na agresivnosti i čvrstini. Očekujem da igramo nešto tvrđe. Dok je tu Grujić, imamo i klupu u vidu Plavšića, Ristića i Babunskog.

 

Prodaja Jovanovića je mnogo zamršenija nego što izgleda ili nego što je bila Grujićeva. Današnja izjava Božovića za žurnal dosta govori:

 

На Вулета љут!? Откуд то!? Није тачно. Имамо изванредан однос. Питао ме је шта да ради. Нисам паметан шта да му одговорим. Знам само да би његов одлазак затворио финансијску конструкцију клуба за ову сезону. Задовољан сам Вулетом, као играчем и човеком.

 

Odlično je rekao i za dovođenje igrača iz Afrike, odnosno JA. Mentalitet igrača se vrlo često pokaže kao presudni. Veoma mi je žao što nismo mogli da uzmemo Pireza, verujem da bi bio pun pogodak.

Link to comment

Ne žele svi loše Zvezdi i raduje ih odlazak vanserijskih igrača.

Ценим да си се расплакао над Вулетовом судбином.

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Sto moze da znaci Silva nije spreman niti mogu da ga spreme do Derbija 27.2.

 

A moze da ne znaci nista, kao sto i ne znaci nista. Vukasin se vratio jer se nije dogovorio a Rendulic je igrao danas jer je igrao drugi tim, posto je prvi igrao juce. Nema potrebe svuda traziti neki visi kosmicki razlog, u vecini slucajeva najjednostavnije objasnjenje je i najtacnije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...