Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Uze mi reči iz usta. Već vidim Adaševića kako mi na leto pred kvalifikacije objašnjava kako "bivši" kapiten je " bivši" kapiten i da nije došao da sedi na klupi. Igrač sa takvom karijerom (?) nije došao da sedi na klupi već da igra. Nema veze što se u Kini igra rekreativno, a da ne pominjem da on ni u najboljim godinama nije bio ni pristojan igrač trkački.

 

Meni je Milijaš simbol propadanja Zvezde. Uz Koromana verovatno meni najneomiljeniji igrač Zvezde kojeg se sećam, a koji je ostavio neki trag (doduše Korman je i ogavan lik). Na stranu ljudske osobine. Spor, neagilan, vodi nesportski život, a na sve to ima talenat. Džaba mu talenat dok se on nasadi na loptu i pošalje dugu loptu 40m u trepavicu, kada se odbrana već postavila. Rešavao je mnogo utakmica, tačno, ali je deset puta više usporio napada i upropastio potencijalnih golova ili koliko je puta pasivno kaskao dok protivnik gradi napad. Svaki put kada je on igrao mi smo igrali negledljiv fudbal.

 

Kad god neko pomene kako je Milijaš legenda Zvezde, momentalno pobesnim od muke. Potpuno se izgubio osećaj za to šta znači legenda.

 

Ne lupetaj :) Ja gotivim Mikija, ali ko sto rekoh ovde niti ima potrebe niti ima mesta. Sustina je da je sve to novinarska patka i da ja pisana samo da se nesto napise i da sama vest nigde ne kaze da se uopste o tome pricalo...

 

U prilog tome eto vesti na Mocartu, da Milijas ostaje u Kini gde je samo promenio klub.

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/nista-od-zvezde-milijas-ima-novi-klub/127013

Link to comment

http://www.sportnetwork.rs/play/83224/rendulic-sef-ce-biti-na-slatkim-mukama

 

Koliko mi se čini na kraju klipa igraju 3 na 3 veznii fudbaleri. Le Tallec - Donald - Grujić vs Stojanović - Ristić - Babunski

 

Očigledno da će se ovu polusezonu više osloniti na Plavišića na krilu (kao back-up opcijom). Koliko sam mogao da čujem, pročitam, igrači i trener su baš zadovoljni Francuzom.

Link to comment

Иако су са екипом свега неколико дана, Бабунски, Ле Талек и Едсон дају све од себе како би се што пре уклопили у екипу. Управо због тога, Гроф је имао речи хвале за новајлије.

 

- Од првог тренинга се видело да је Ле Талек појачање. Биће му потребно још мало времена да се физички спреми јер је у заостатку неких десетак дана због паузе коју је имао у Мордовији. Играће дефанзивније, да би и Доналд могао да се прикључује у офанзиви. Бабунски је показао квалитет и сада могу да кажем да нисмо погрешили што смо га довели. Што се Едсона тиче, кратко је са нама, није тренирао месец дана па најпре ради на томе да сустигне саиграче. Због тога вероватно неће играти у прва два припремна меча на Кипру, да не ризикујемо да се повреди - објашњава шеф струке, Миодраг Божовић.

Link to comment

За разлику од Партизана, нисте се опредељивали за играче са афричког континента?

– Увек бих узимао Аргентинце, имају најбољи карактер. Португалци и Бразилци, такође, имају јак победнички менталитет. Нервирају се ако губе и на тренингу.

 

+1

Link to comment

Crvena zvezda će u meču sa Atlantasom nastupiti u sledećem sastavu: Kahriman - Cvetković, Luković, Edson, Ibanjez - Donald, Le Talek, Grujić - Srnić, Katai, Vieira.

 

-zverski  spreman

-propusta prve dve pripremne jer je nespreman

-ipak igra od prve

 

kontroverzna licnost. suv a debeo

 

edit: zverimir

 

Edited by katamaran
Link to comment
31. minut: Jedanaesterac za Atlantas - Edson Silva je srušio Silu u kaznenom prostoru, nakon odbrane Kahrimana. Kompletnoj akciji prethodilo je loše postavljanje brazilskog štopera, koji je do sada odigrao odlično, ali je evidentno da su mu neophodne utakmice u nogama.

 

Link to comment

-zverski spreman

-propusta prve dve pripremne jer je nespreman

-ipak igra od prve

 

kontroverzna licnost. suv a debeo

 

Ako sam dobro razumeo Božovića, nije Edson došao nespreman, već nije prošao deo priprema koji su ostali igrači odradili u Sloveniji. U tom smislu, kaska za ostalima i ne želi da rizikuje neku eventualnu povredu. I ja se začudih da je počeo utakmicu, jer je najavio da ga verovatno neće koristiti u prve dve upravo iz pomenutog razloga.

 

Mozzart od sinoć najavljuje da se Vule dogovorio da prelaskom u Zenit odmah konkuriše za prvi tim, a ne mladu ekipu kako su prvobitno imali u planu. Ostala je još poslednja stavka pregovora, a to su naravno, finansijski uslovi... čeka se dolazak njihovog predstavnika u Beograd kako bi se finalizovao dogovor.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edited by Segundo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...