Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Klasičan PPP srpski fazon - učitaš nešto ljudima, ne bi li morali da stavljaju bespotrebne disklejmere i ograde kako je Milijaš dobar dečko, ali nema šta da traži u ovoj ekipi danas. Kao što i nema.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Treba uigrati tim za lš [emoji56] . Ovoga puta mislim da neće napraviti tu grešku.

 

Veći je problem što teraju Vukašina u klub u koji ne želi da ide.

Da li to znate kao cinjenicu ili ste zakljucak napravili na osnovu spina koji je dat u vestima o mogucem prelasku Jovanovica u Zenit?

Link to comment

Da li to znate kao cinjenicu ili ste zakljucak napravili na osnovu spina koji je dat u vestima o mogucem prelasku Jovanovica u Zenit?

Na osnovu vesti sa b92.
Link to comment

Najveći problem sa svim "povratnicima" je što bezuslovno moraju da budu u 11.

Tu situaciju imamo već sa Lukovićem, zbog čega se, dobrim delom, i juri sa prodajom Jovanovića.

Pritom, veliki je ? dal donose dodatni kvalitet u odnosu na one koji bi zaista i trebalo da budu na terenu.

 

Uze mi reči iz usta. Već vidim Adaševića kako mi na leto pred kvalifikacije objašnjava kako "bivši" kapiten je " bivši" kapiten i da nije došao da sedi na klupi. Igrač sa takvom karijerom (?) nije došao da sedi na klupi već da igra. Nema veze što se u Kini igra rekreativno, a da ne pominjem da on ni u najboljim godinama nije bio ni pristojan igrač trkački.

 

Meni je Milijaš simbol propadanja Zvezde. Uz Koromana verovatno meni najneomiljeniji igrač Zvezde kojeg se sećam, a koji je ostavio neki trag (doduše Korman je i ogavan lik). Na stranu ljudske osobine. Spor, neagilan, vodi nesportski život, a na sve to ima talenat. Džaba mu talenat dok se on nasadi na loptu i pošalje dugu loptu 40m u trepavicu, kada se odbrana već postavila. Rešavao je mnogo utakmica, tačno, ali je deset puta više usporio napada i upropastio potencijalnih golova ili koliko je puta pasivno kaskao dok protivnik gradi napad. Svaki put kada je on igrao mi smo igrali negledljiv fudbal.

 

Kad god neko pomene kako je Milijaš legenda Zvezde, momentalno pobesnim od muke. Potpuno se izgubio osećaj za to šta znači legenda.

Link to comment

Na osnovu vesti sa b92.

Na stranu sto je B92 tabloidna agencija, ali tamo ne pise da Jovanovica teraju u klub u koji on nece, vec da Jovanovic pregovara sa Zenitom.  Istu vest su preneli i drugi tabloidi ukljucujuci Blic i Novosti.  Zanimljivo je da Blivc navodi da Milijas nece u Zvezdu.  Tabloidi izgleda vode rat oko toga ko ce vecom nebulozom da uzburka zvezdasku javnost.  Ja bih se drzao Bozoviceve kvalifikacije svih gorepomenutih novina, oni ne pisu vec "skrabaju" vesti.

Link to comment

Колико сам ја схватио, Вукашину се не иде у Зенит због нешто мање плате од оне коју је Бордо нудио. Иначе понуде Зенита и Бордоа су исте, с тим да код Зенита прије добијамо паре. (Тако пише Маркосс, на оном другом форуму).

Иначе, за његову будућност, обје понуде су ризичне, јер неће у први тим, а Звезда би у будућности могла да добије више новца, него сада.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Uze mi reči iz usta. Već vidim Adaševića kako mi na leto pred kvalifikacije objašnjava kako "bivši" kapiten je " bivši" kapiten i da nije došao da sedi na klupi. Igrač sa takvom karijerom (?) nije došao da sedi na klupi već da igra. Nema veze što se u Kini igra rekreativno, a da ne pominjem da on ni u najboljim godinama nije bio ni pristojan igrač trkački.

 

Meni je Milijaš simbol propadanja Zvezde. Uz Koromana verovatno meni najneomiljeniji igrač Zvezde kojeg se sećam, a koji je ostavio neki trag (doduše Korman je i ogavan lik). Na stranu ljudske osobine. Spor, neagilan, vodi nesportski život, a na sve to ima talenat. Džaba mu talenat dok se on nasadi na loptu i pošalje dugu loptu 40m u trepavicu, kada se odbrana već postavila. Rešavao je mnogo utakmica, tačno, ali je deset puta više usporio napada i upropastio potencijalnih golova ili koliko je puta pasivno kaskao dok protivnik gradi napad. Svaki put kada je on igrao mi smo igrali negledljiv fudbal.

 

Kad god neko pomene kako je Milijaš legenda Zvezde, momentalno pobesnim od muke. Potpuno se izgubio osećaj za to šta znači legenda.

+1. Baš ste dobro napisali.

 

Nema preko fona quote, pa evo šta kaže vrsni sportski radnik:

– Crvena zvezda se oko svojih uslova dogovorila veoma brzo sa Zenitom. Pre svega iz poštovanja prema našem zajedničkom sponzoru Gaspromu i velikoj želji Zenita da Jovanovića dovede u svoj klub. Nismo želeli da postavljamo dodatne uslove, kao što bi to bio slučaj da smo pregovarali sa bilo kojim drugim klubom, rekao je Terzić za Tanjug, nakon čega je dodao:

 

– Igrač i njegov menadžer još uvek pregovaraju sa Zenitom oko uslova. Nadamo se da će se sve završiti na zadovoljstvo sve tri strane.

Link to comment

Klasičan PPP srpski fazon - učitaš nešto ljudima, ne bi li morali da stavljaju bespotrebne disklejmere i ograde kako je Milijaš dobar dečko, ali nema šta da traži u ovoj ekipi danas. Kao što i nema.

Оно ако не пљујеш Владана и Горана, ти си одмах шипкаш?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...