Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Gavra je kralj pripremnih utakmica. Mozda nekog i zeznu. Mada ako nije hteo u Vosu, plasim se da nece ni negde drugde. Caki i Rendula su potpuno suvisni na ovom spisku...

 

 

Nadam se da će Kinezi da se otvore ili evo njega nazad.

 

 

 

Zna se ko njega najviše ceni.

 

 

:)

 

Jedan je Miki kapiten  :ziga:

 

Realno, nema potrebe za njegovim dovodjenjem, al ja ne bih imao nista protiv  :s_d: Mada iskreno ne verujem da ce do toga da dodje. I u ovim tekstovima koji najavljuju, ne pise nista vise od toga da su se sreli u avionu i caskali o Zvezdi. Miki je imao prilicno dobru sezonu u Kini, tako da nece imati problem da nadje novi klub. Doduse, on se jedva odlucio da ode tamo, voleo bi da bude blize. Neki dan sam citao da ima i par ponuda iz Evrope...

Edited by adasevic
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ja bih violeo da Milijas dodje.  Ne da bude starter, vec da ulazi po zadatku.  Dobar je fudbaler i dobar momak i takve je uvek dobro imati u timu.  S druge starne, da dodje a da ga Zvezdasi pljuju, psuju i osporavaju pre nego je prvi trening odradio - ne zelim mu takvu torturu. 

 

U vez i Renndulica; on nije mnogo igrao u prosloj sezoni i ne predstavlja problem da bude na spisku za prolecnu sezonu, zlu ne trebalo.  Uz to Rendulic je popularan medju igracima (zaduzen za dobro raspolozenje) i njegovo prisustvo na treninzima i u svlacionici je pozitivno za timski duh.  To sto Rendulic smeta navijacima je vise problem navijaca nego tima.  Navijaci su uvek namrgodjeni i ljuti tako da njima dobro raspolozenje i zabava nista ne znace, cak mogu jos vise da ih razljute.

Link to comment

Imajmo na umu i to da bi kapiten Miki verovatno bio jedan od najplacenijih u timu. Verovatno će se nadovezati neko sa tvrdnjom da neće redovno primati platu, te na kraju kapitenski oprostiti dug, ali u situaciji gde će u predstojećoj polusezoni plate biti redovnije nego jesenas, nikako ne verujem da bi potpisao za neku malu kintu.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edited by Segundo
Link to comment

Milijas je skroz dobar momak ali stvarno ne bih voleo da ga gledam u ovom timu. Od njegovih lopti nijedan nas napadac ne bi imao koristi jer nemaju taj profil a nas manevar, koji je najjaci deo tima, izgubio bi ulogu i uticaj na utakmicu. Cak nam ne treba ni za te famozne prekide jer imamo Ibanjeza.

Link to comment

Od toga sto su terza i miki bili na istom letu dosli smo do toga da ce miki imati najvecu platu :lol:

"Miki će imati" i "verovatno bi imao" (pod uslovom da se vrati), nisu iste stvari, ne dopisuj mi to. [emoji1]

 

Tvoje mišljenje, ukoliko bi se vratio, koja bi to cifra bila? Neka pretpostavka, naravno.

 

Edit: sve ovo pišem, jer verujem da ta cifra ne bi išla ispod 150 hiljada, što bi u ovom momentu bilo bacanje pare, upravo iz razloga koje je harper naveo. A pritom, vidimo šta donose igrači, tj. stranci koji su potpisali za 200+-.

Još jednom da napomenem, govorim teoretski. [emoji4]

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edited by Segundo
Link to comment

"Miki će imati" i "verovatno bi imao" (pod uslovom da se vrati), nisu iste stvari, ne dopisuj mi to. [emoji1]

 

Tvoje mišljenje, ukoliko bi se vratio, koja bi to cifra bila? Neka pretpostavka, naravno.

 

Edit: sve ovo pišem, jer verujem da ta cifra ne bi išla ispod 150 hiljada, što bi u ovom momentu bilo bacanje pare, upravo iz razloga koje je harper naveo. A pritom, vidimo šta donose igrači, tj. stranci koji su potpisali za 200+-.

Još jednom da napomenem, govorim teoretski. [emoji4]

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Vise sam mislio na ovo sto dimitrije kaze. Kad krenu nagadjanja, pitanje je trenutka kad ce da se uzme kao definicija da ima pola milke, mrzi strance i tako redom.

 

Mislim da je neozbiljno i nagadjati koliko kada je prvo pitanje gde bi i sta igrao. Njegov dolazak bi eventualno mogao da bude pokrice ukoliko se i la telek i babunski pokazu ko kante, a nakon sto gruja ode.

 

I u tim tekstovima se vidi da su se terza i miki slucajno sreli u avionu i gle cuda razgovarali. Sve ostalo je kreacija novinara.

Edited by adasevic
Link to comment

Slican tekst bi napisali da su se kojim slucajem Milijaseva i Terziceva zena srele u frizerskom salonu.  Znaju novinari kako ce odareaguje zvezdaska javnost na vest o mogucem povratku Milijasa u Zvezdu, posebno onaj deo koji sebe smatra dobrim poznavaocima fudbalskog sporta i stanja u klubu.  Zato i pustaju buvu.

Link to comment

Znaci Gruja na klupu a Milijas u prvi tim :D

Treba uigrati tim za lš [emoji56] . Ovoga puta mislim da neće napraviti tu grešku.

 

Veći je problem što teraju Vukašina u klub u koji ne želi da ide.

Edited by Jozef K.
Link to comment

Tek je pocelo.  Sledece poglavlje je kako je Milijas ucestvovao u teranju Moline i Barkosa.

 

:isuse:

Najveći problem sa svim "povratnicima" je što bezuslovno moraju da budu u 11.

Tu situaciju imamo već sa Lukovićem, zbog čega se, dobrim delom, i juri sa prodajom Jovanovića.

Pritom, veliki je ? dal donose dodatni kvalitet u odnosu na one koji bi zaista i trebalo da budu na terenu.

Sa Milijašom (tj.njegovom pozicijom i ulogom u timu) je u tom pogledu još gora situacija- posle xy godima imamo sexy srednji red i Miki nam tu baš, najblaže rečeno, nije neophodan.

Link to comment

@adasevic

Jasno. Što je najgore, verujem da će se mnogi "popaliti" na ovu vest, iako verujem da osim razgovora o Zvezdi, tu nema ničeg više... A pritom je sa igračke strane, u ovom momentu apsolutno nekompatibilan ostatku tima.

Svakako, sve je šbbkbb.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...