Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

I ja nekako slutim Vukana u prvih 11, biće poslednji trzaji da se tog momka nekome uvali.Ibaneza je Dinamo prvo dao na posudbu u Racing, onda je prešao u Gyor (ne znam je li bio slobodan igrač), ugl imali su Mađari velike planove, onda je glavni financijer bankrotirao i nastao je egzodus igrača iz kluba.

Ibanez, Izraelac i Vieira (ako dođe) su 3 jako dobra pojačanja za Zvezdu u ovom trenutku, bukvalno nivo iznad.

Mi nismo povlašćeni u 3.pretkolu?

Iz ove perspektive, sam dolazak do playoffa je uspjeh, jer nas čekaju realno 2 teške prepreke, teško da ćemo obje pregrmjeti.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Kakav plej of? Da li je Tole lopove promenio sistem takmičenja?

 

Čitajući adasevica deceniju unazad sa hvaljenjima uprava, trenera i pristiglih igrača imam utisak da smo redovno učesnici grupne faze cl ili le.

Ja i mislim na JSL plejof [emoji38]

 

Do LE/LS plejofa mnogo ce vremena proci

Edited by Milosh76
Link to comment

Bem mu misa Jozefe, mislim da imas na JSL temi detaljnije, ukratko, dvokruzni sistem,pa podela na plejof i pleaut i jos jedan krug. Dele se bodovi iz regularnog dela

Za detalje, tu je mr.google,...

Link to comment

Kakav plej of? Da li je Tole lopove promenio sistem takmičenja?

 

Čitajući adasevica deceniju unazad sa hvaljenjima uprava, trenera i pristiglih igrača imam utisak da smo redovno učesnici grupne faze cl ili le.

 

Ja uprave nikada nisam hvalio. To sto ne napisem sve najgore o njima i sto sam optimista glede tima ovde se shvata kao obozavanje uprava. A prosle godine cak ni ja nisam bio optimista, sem sto sam se radovao sto sam mogao da gledam klince, pa cak i pod Lalatovicem. 

 

Ibanjeza sam gledao u Dinamu, otud optimizam. A Andjelkovica sam gledao oba puta u Zvezdi, pa otud i poredjenje. Andjelkoviceva karijera jeste iznanadjenje, ali nije bas da je igrao u vrhunskim klubovima, vec je prvo igrao u Rostovu, a onda kod Muslina. S druge strane Ibanjez je igrao LS i LE, prilicno redovno (titlua se u HR podrazumeva), pa sad ti proceni ko je bolji. Meni je  poredjenje ono sto sam video na terenu, a od beka ocekujem da je brz i da dobro centrira, a da pozadi ne bude bas potpuna kiksara. Ibanjez je dakle prilicno bolji igrac. Nadam se da cemo to i videti u Zvezdi. 

 

Za razliku od Posrbice nisam toliko uplasen Bozovicem, jer mislim da on ipak jeste solidan trener (daleko od vrhunskog, ali takvi u Srbiju dolaze samo u provod) i da ce znati da postavi igru. Da li ce igrati sastav koji ja prizeljkujem, ne znam, ali verujem da cemo imati nesto sto lici na fudbal, a da ce to biti dovoljno da se borimo za titulu. 

 

Posrbice, jesi gledao malo ovog Izraelca? Ja prvi put cujem za coveka, iscitao sam sve manje vise, ali nisam gledao ni klipoev ni utakmice. Ima li sta od njega, ili je jos jedna macka u dzaku?

Link to comment

Ko je bliži Zvezdi na poziciji beka?
- Mislim Argentinac Ibanjez. Milan Rodić bi morao opet da pregovara sa Zenitom, a to bi potrajalo, a Ibanjez nebi čekao. Moglo bi se tada desiti da ne dođe ni jedan.

 

:lolol:

Link to comment

Posrbice, jesi gledao malo ovog Izraelca? Ja prvi put cujem za coveka, iscitao sam sve manje vise, ali nisam gledao ni klipoev ni utakmice. Ima li sta od njega, ili je jos jedna macka u dzaku?

 

Nisam ga gledao ili makar ne zapazio. Prvi put sam i ja čuo za njega sada kada je doveden. Nisam ni ja gledao klipove, jedino što sam čuo je da igra sa desnom nogom (obe strane), da ima jako kvalitetan driblnig, ali da nije preterano brz.

Link to comment

Bet-at-home (koji generalno ima nize kvote) kaze da je kec 1.35 dvojka 7.17 - dakle u cetvrtak smo izraziti favoriti :fantom:

 

ma smesni sui. gazite ih kao plitak potok

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...