Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Bordo je prvi povukao potez, a Zenit želeo da završe posao i „preotme“ Vukašina Jovanovića (19). Ispunili su uslove Crvene zvezde sa obeštećenjem od 2,5 miliona evra, ali je nastao zastoj u poslu, kada su na sto menadžmentu igrača izaslanici iz Sankt Peterburga izneli ponudu za platu štopera za četiri i po godine. Nekoliko sastanaka zaključno sa ponedeljkom nisu doneli rasplet.

 

– Nema razloga da žurim, za mene ima još posla ovde i blizu sam odluke da krenem na Kipar. Svoje stav predočiću rukovodstvu, a zatim verovatno spakovati kofere za nastavak saradnje sa šefom Miodragom Božovićem. Jedino ako dođe do nekog veleobrta mogu da promenim pravac, mada mislim da šanse nisu velike – kaže Jovanović za „Sport“.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

a lova od deja,jugovica,sinise?

"zvanicna" verzija navijaca je da vam je drzava uzela te pare.cuo sam ranije da su te pare prebacene na racune u inostranim bankama i da se ne zna ko se tu ovajdio.spominju se djaja i cvele

Није 'званична' него је званична. Праве су извлачене, главни је био ђубре Томица Раичевић. Пљачкао је за исту банду како Звезду тако  РТБ Бор.

Link to comment

Nije nemoguce al se iskreno ne secam. Jedino Tanu pamtim da im se bas suprotstavio.

 

Cak mi se cini da ga nikad nisu ni terali nego da je samo Piksi odjednom resio da zapali. Ako su ga sipkasi hejtovali valjda bi ga terali na utakmicama.

 

Ako me secanje dobro sluzi Piksi uopste i nije bio hejtovan dok je bio predsednik vec obozavan sto je doneo trofeje. Hejt je krenuo tek kad se proculo koliko su pogubni bili neki potezi njegove uprave.

 

edit: kod Tane je isto zanimljivo sto je nesto posle odlaska iz fotelje snimao film sa Miskovicem (Koriolanus) tako da ne verujem da mu je jedini greh rat sa sipkom. Bice da mu je to jedino dobro sto je uradio.

 

     Kako nisu, leba ti? Skandiralo mu se sa severa- Ti nisi Zvezdina zvezda. Činjenica je da nije hteo da im plaća da navijaju. Čak su i od narandžaste rezervne garniture dresova napravili slučaj.

 

     Kasniji incident sa isterivanjem iz kafića na zapadu je vrlo verovatno najveća bruka u novijoj istoriji kluba, a bilo ih je onoliko.  

 

     edit: kasnije videh da je levi ovo već napisao pre mene. 

Edited by fandorin
Link to comment

Ako ih je uzela drzava (u sta cisto sumnjam) nemam poseban problem sa tim. Na kraju krajeva drzava je i stvorila i finansirala zvezdu. Da nije drzavnih para i dozvole drzave da se pljackaju manji klubovi ni zvezda ni partizan nikad ne bi ni postali ono sto su u nekom momentu bili(veliki klubovi i u evropskim okvirima)

Link to comment

Ako ih je uzela drzava (u sta cisto sumnjam) nemam poseban problem sa tim. Na kraju krajeva drzava je i stvorila i finansirala zvezdu. Da nije drzavnih para i dozvole drzave da se pljackaju manji klubovi ni zvezda ni partizan nikad ne bi ni postali ono sto su u nekom momentu bili(veliki klubovi i u evropskim okvirima)

А тебе ко би убедио...

Link to comment

Klub je prvi opljackao i unistio Dragan Dzajic, kad je otpilio Cvetkovica i doveo one Vujine i ostalu olos da mu jednom rukom glancaju sujetna jajca dok su drugom maznjavali sve sto je preostalo nakon sto je preposteni Dzaja skidao kajmak. Piksi jeste bio naivan i spetljao se s nekim "velikim zvezdasima" koji su ga odradili kao vola ali ono duga sto je ostavio napravio je stvarajuci respektabilan tim koji je bio na 30 sekundi od prolaska u nokaut fazu Lige Evrope, sto je danas za Zvezdu poduhvat ravan slanju coveka na Mars.

 

Najveci dug je, naravno, nastao u vreme marljivog i omnipotentnog gradskog menadzera i njegove priglupe sopotske pudlice. Pominjati bilo koga u negativnom kontekstu a ne spomenuti Gorana Vesica, grobara svih Zvezdinih sekcija na koje je uspeo da stavi svoju grabljivu sapu je cisti zlocin prema zdravom razumu. Za Vesica je Terzic Gaj Klinije Mecena licno.

 

    Pa, mislim da je ovo najprecizniji presek stanja u godinama koje su pojeli skakavci.

Link to comment

Aman ljudi, dajte split o bivsim upravama, ako boba znate.

Мислим да смо ту ставили тачку. Док не крене поново истрага 'шипке'.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...