Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

a lova od deja,jugovica,sinise?

"zvanicna" verzija navijaca je da vam je drzava uzela te pare.cuo sam ranije da su te pare prebacene na racune u inostranim bankama i da se ne zna ko se tu ovajdio.spominju se djaja i cvele

Link to comment

Та Пиксијева наивност умало да кошта клуб гашења, и преласка на некакву нову локацију, у Старој Пазови или ко зна којој другој вукојебини. Мишковићи, Тата и Син умало да своју империју увећају солидним плацом код Аутокоманде, за сићу и нешто раскалашних дана на јахти на Јадрану. Превеслали су га само тако. Финанскијски Звезду је сахранио симпатични привредник Топлица С. који је узео кредит са каматом од 25% на годишњем нивоу од кога и даље не успевамо да се раздужимо. Весели конобар Добривоје је ту био само параван, симпатични чичица који је подржао Борис Броза Тадића. О Горану Весићу сам више пута писао на овој теми, па ако је потребно ставићу у потпис да нам референти за издавање потврда о морално политичкој подобности коначно могу да мирно спавају да их не прогоне ноћне море о шипци на ППП. :isuse:

 

 

Piksi jeste bio malo ljakse (ne ovaj nas nego pravi) koji je voleo da misli o sebi kao svetskom coveku i da se s takvima druzi pa je imao idealan taster za preveslavanje ali treba biti posten i reci da je Miskovic u to doba bio covek sa kojim se ne vredi kaciti. Koliko je bio mocan najbolje je na svojoj kozi osetio Dzajic.

Link to comment

 

 

Piksi jeste bio malo ljakse (ne ovaj nas nego pravi) koji je voleo da misli o sebi kao svetskom coveku...

Eh, još davno je gospodin Vuksanović obrazložio ovu tezu. [emoji1]

 

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Piksi je povukao par losih poteza koji su klub dosta kostali, al mislim da to nije radio iz zelje za lopovlukom ili neke druge lose namere, vec zato sto nije shvatao okolnosti u kojima se nalazi a ocigledno mu ni matematika nije jaca strana. Treba imati u vidu da se sve to desavalo pre globalne ekonomske krize, kada su sve cifre bile vece nego danas.

 

Ne znam zbog cega katamaran pominje dzefa silvu i somea, kad su oni dosli posle piksija. Po prvog je ivic isao u brazil a drugog je bunja dovezo kamionom...

Link to comment

Eh, još davno je gospodin Vuksanović obrazložio ovu tezu. [emoji1]

 

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

+1

i nekako posle terzana ja bih upravo gospodina vuksanovica voleo videti na celu zvezde

pa nije ni on dzaba ostavio bubrege po raznim vinkovcima

Link to comment

Ne znam zbog cega katamaran pominje dzefa silvu i somea, kad su oni dosli posle piksija. Po prvog je ivic isao u brazil a drugog je bunja dovezo kamionom...

Rekao sam odmah da mislim da je on Ivicev. Vise sam ga se setio kao jednog od sumanutih transfera u Miskovicevo vreme nego sto sam ga povezao sa Piksijem.

 

Suvise je bilo sumanutih poteza u Miskovicevo vreme da bih poverovao da su neke stvari slucajne.

 

Piksija smo vec apsolvirali. Toplica se istakao dizanjem kredita od 5 miliona uz kamatu od 27% godisnje a svi se secamo sta je Bunja doveo za te pare.

 

 

Dan tana sa sumanutim Ivicevim prelaznim rokom pa posle snima filmove sa Miskecom

 

http://www.blic.rs/zabava/vesti/ralf-fajns-snima-u-pancevu/n5ke9t2

 

Al rekoh vec da necu vise o tome. Zamorna je tema...

 

Nema slie da poverujem da klub nije planski unistavan. Najsumnjiviji Miskec pa onda svi koji su sa njim saradjivali.

Edited by katamaran
Link to comment

Nema sile da poverujem da je klub planski uništavan. :)

Kad se pogleda koji je tu trust mozgova rukovodio klubom ( i to čini i dalje)... super što ovaj fk još uvek postoji.

Džaja par puta, Toplica, Den Tana, Piksi, Lukić/Vesić, Kokeza, Tončev, Terza, naš Alek...aj svi oni al pazi kad se setim tih magova u liku SD-Bunja, Ivić,Adža, 1 Maza...pa trenerskih gromada poput Kosana, Janevskog,  nekog Gogića, jebenog Dostanića...

Da zaključimo-super smo, to je to-tu smo svi.

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Sreca da je Zvezda narodski klub i da je stub srpstva, pa je zato uspela da prezivi bogacenje svih njih na njenoj grbaci. Recimo 1 Rangers je gurnut u neku skotsku zonu™ zbog slicnog poslovanja, al ko ih jebe kad nisu stub skotstva™.

Link to comment

Rekao sam odmah da mislim da je on Ivicev. Vise sam ga se setio kao jednog od sumanutih transfera u Miskovicevo vreme nego sto sam ga povezao sa Piksijem.

 

Suvise je bilo sumanutih poteza u Miskovicevo vreme da bih poverovao da su neke stvari slucajne.

 

Piksija smo vec apsolvirali. Toplica se istakao dizanjem kredita od 5 miliona uz kamatu od 27% godisnje a svi se secamo sta je Bunja doveo za te pare.

 

 

Dan tana sa sumanutim Ivicevim prelaznim rokom pa posle snima filmove sa Miskecom

 

http://www.blic.rs/zabava/vesti/ralf-fajns-snima-u-pancevu/n5ke9t2

 

Al rekoh vec da necu vise o tome. Zamorna je tema...

 

Nema slie da poverujem da klub nije planski unistavan. Najsumnjiviji Miskec pa onda svi koji su sa njim saradjivali.

Toplica je Miskovicev covek 1 na 1, to ni on sam nikad nije krio. Edited by Bright Billy
Link to comment

i Tana mu je ocigledno blizak. Zajedno su bili u upravi a posle su nastavili uspesnu saradnju produciranjem filmova.

 

Kad mu sklonis jednog coveka on dovede drugog.

 

 

Sreca da je Zvezda narodski klub i da je stub srpstva, pa je zato uspela da prezivi bogacenje svih njih na njenoj grbaci. Recimo 1 Rangers je gurnut u neku skotsku zonu zbog slicnog poslovanja, al ko ih jebe kad nisu stub skotstva.

 
Ne znam kako je Rendzers dosao tu gde je al da se u Skotskoj poslovalo kao kod nas sanse snema da (skoro) niko ne bi odgovarao.
Edited by katamaran
Link to comment

Dobrivoje je marku pokazo holivud, ali nije neko ko direktno radi za miskovica. On je u zvezdi puko svojr privatne pare, tako da nikako ne ide u isti kos sa toplicom.

Link to comment

 

Ne znam kako je Rendzers dosao tu gde je al da se u Skotskoj poslovalo kao kod nas sanse snema da (skoro) niko ne bi odgovarao.

 

 

Pa i tamo su napravljen  neki dug (cak mislim ne veci od Zvezdinog).

Link to comment

Veliko pitanje. Izvesno je samo da lepo saradjuju. 

 

Pretpostavljam da su obojica bili zadovoljni saradnjom u Zvezdi cim su je nastavili u Holivudu. To da je Dobrivoje puko svoje pare culi smo samo od Dobrivoja.

 

Ludacke pare potrosene na Ivica i sa Ivicem ne govore previse u prilog Dobrivojevoj dobronmamernosti.

 

 

Voleo je Bunjevčević da priča o Zvezdinoj školi, o pronalaženju anonimaca koji će prečicom postati asovi, ali takvu n tezu oborio je Ilija Ivić. Zvezda je sa čovekom koji je bio uspešan u Olimpijakosu krenula u novi početak i siguran-kraj. Dočekan uz nezapamćenu euforiju Ivić kao da se iz petnih žila trudio da uruši sopstveni kredibilitet. Prvo je sebi obezbedio astronomsku platu od 25.000 evra, a zatim svlačionicu napunio bofl robom iz inostranstva (izuzev Abubakara Oumarua). Svom štićeniku iz Grčke Mirnesu Šišiću dao je dvogodišnji ugovor vredan 750.000 evra, „izmislio“ je i trenera Čedomira Janevskog. Krahirao je i kao funkcioner, ali pre svega i kao čovek, jer se pročulo da je živeo u majčinom stanu, a posle sve to uredno naplatio...

 

 

Al nemojmo vise...

 

definitivno stavljam tacku na ovu pricu

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...