Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Au koliko pausalnih ocena i "nepreciznih" secanja.

 

Pixi se zamerio navijacima kad je bio predsednik fssa kad je u kampanji borbe protiv huligana pogurao zakon koji je zabranio zastave, baklje i ostali repertoar tribine. Cak su uvedene i kamere koje su snimale tribinu. Kada je dosao u zvezdu bio je docekan uz tastin osmeh. Doneo je titule, doveo je zengu itd. I prosto cekalo se da napravi kiks. Kad je dosao sa zadovoljstvom je docekan i pocelo je teranje. I to su neki od nas gledali neposredno ko sto rece ljakse a nismo citali po zutoj ili beloj stampi.

 

Tane se secate jer su mu neki momci razbili saksiju sto je bio i vrhunac njegove borbe. On je tu bio vd umesto odbeglog toplice dok se nisu dogovorili ko sledeci da dodje.

 

Svi su pravili gluposti, od dzaje do terzana. Razlika je samo sto neki nisu imali kapacitet da pored toga makar nesto dobro urade a neki jesu. Kad pausalno praris zvezdu pixi i juga ispadnu najveci lopovi...

Link to comment

Nemoj da se ispostavi da je Bulicev telohranitelj neki sipkas. :D

 

Nije, mislim da je višestruki osvajač medalja na matematičkim olimpijadama i stipendista jednog uglednog stranog univerziteta.

Link to comment

Nije, mislim da je višestruki osvajač medalja na matematičkim olimpijadama i stipendista jednog uglednog stranog univerziteta.

Reportovao sam ovaj post po vise osnova!

Link to comment
"nepreciznih" secanja. 

 

Pored milijardu svinjarija koje se dese u nasem fudbalu zaista je nemoguce sve popamtiti.

 

Kad pausalno praris zvezdu pixi i juga ispadnu najveci lopovi...

 

Kad se gleda kroz ruzicaste naocare koje vecina nikad nece skinuti onda su oni najveci carevi sta god uradili. 

Link to comment

sto puta ponovljena laz postaje istina :)

 

http://pressrs.ba/info/vesti/uhapseni-aca-bulic-i-njegov-telohranitelj-30-03-2012

 

Ispade da mu nisu bacili navijaci nego omiljeni poslovni partner cije je igrace masovno dovodio u Zvezdu i potpisivao jako sumnjive ugovore.

 

Teranje iz kafica je vise godina po odlasku sa mesta predsednika

 

Nemam energije. Možemo još milion puta da vrtimo ovu priču niko me neće ubediti da je naša legenda, milioner, polubožanstvo u japanu, došao iz te daleke države gde je mogao da digne sve 4 u vis i živi kao bog do kraja života da svesno uništava zvezdu, krade i potpisuje sumnjive ugovore. 

Piksi. On je taj koji je imao loše namere i zakopao nas. Piksi. Još gori od političara i kriminalaca koji nam inače prolaze kroz klub. Nema šanse, pa ako sam navian neka bude da sam naivan.

 

Za teranje iz kafića znam kad se dogodilo, nije to poenta. Poenta je da to valjda govori nešto o piksijevom odnosu sa tim govnima. Baš on jedini koji je ikad tako oteran....

Edited by Ruxin
Link to comment

Nemam energije. Možemo još milion puta da vrtimo ovu priču niko me neće ubediti da je naša legenda, milioner, polubožanstvo u japanu, došao iz te daleke države gde je mogao da digne sve 4 u vis i živi kao bog do kraja života da svesno uništava zvezdu, krade i potpisuje sumnjive ugovore.

Piksi. On je taj koji je imao loše namere i zakopao nas. Piksi. Još gori od političara i kriminalaca koji nam inače prolaze kroz klub. Nema šanse, pa ako sam navian neka bude da sam naivan.

Za teranje iz kafića znam kad se dogodilo, nije to poenta. Poenta je da to valjda govori nešto o piksijevom odnosu sa tim govnima. Baš on jedini koji je ikad oteran....

Чек, да ли ми причамо о његовим резултатима као предсједника или о сукобу са навијачима?

Колики је дуг затекао, колики је оставио. Колике је кредите дизао.

Пусти те приче о шипки. Шта је Пикси оставио Звезди? Шта јој је донио?

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Niti ce mene neko ubediti da je Piksi ostavio klub u dobrom stanju i da nije imao gomilu krajnje stetnih poteza. Ja ga sigurno ne hejtujem zbog njegovog odnosa sa sipkom nego zato sto mislim da je upropastio klub koji volim. Naravno da nije jedini al da je Misko stigao do zemljista njemu bi debelo morao da se zahvali

 

btw mislim da jedno 20 godina nisam bio na severu medju mojim ortacima sipkasima. Ako i odem na tekmu idem na zapad. mislim da sam protiv Ksamaksa poslednji put bio na severu.

Edited by katamaran
Link to comment

Шта је Пикси оставио Звезди? Шта јој је донио?

 

Dve duple krune i pokušaj da se obuzda zlo sa tribine. Za to kredit neograničen

Link to comment

 

Dve duple krune i pokušaj da se obuzda zlo sa tribine. Za to kredit neograničen

Da je Lukic imao trofeje jel bi ga to amnestiralo za dvadesetak miliona duga sto je napravila njegova uprava? Il je morao i sa sipkom da se zakaci za to.

 

Slazem se da je kacenje sa sipkom pohvalno al ga to ne pere za dubiouzu u koju nas je po mom skromnom misljenju uvalio.

Link to comment

Dve duple krune i pokušaj da se obuzda zlo sa tribine. Za to kredit neograničen

Јесте баш је то зло највећи проблем. А не 15.000.000 дуга и довођење "пријатеља клуба". Важно је "обуздавати шипку" а не плаћати плате. А имамо довољно дуплих круна ионако.

Добро људи с ким се ви грудвате? Председник клуба не може и не треба да се бори са хулиганима. Он може да се огради од њих, остало је посао полиције. Највећа заслуга му је што је радио оно што му није посао и што није могао да уради? :isuse:

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Чек, да ли ми причамо о његовим резултатима као предсједника или о сукобу са навијачима?

Колики је дуг затекао, колики је оставио. Колике је кредите дизао.

Пусти те приче о шипки. Шта је Пикси оставио Звезди?

 

Ne znam konkretno o dugu, tj znam za priču po kojoj je džaja ostavio kule, gradove i milijarde u igračima a piksi onda došao i sve razjebao, ali ne dolaze baš od ljudi kojima bih da verujem na reč. Evo npr jedan suprotni pogled pa ti biraj kome ti se više veruje.

Piksi je imao gomilu loših poteza, imao je i problem što je valjda mnogo ugovora bilo 50-50 kad je došao, probao je da ide logikom uloži da bi ti se vratilo, što bi verovatno i prošlo da nas jedne godine nisu pokrali mafiozi a druge se desio prokleti rendžers sa kosanom. Imao je i odlićne rezultate i pravio je dobre ekipe. Ne sećam se tačno kakav je tim ostavio iza sebe ali pretpostavljam da je tu postojala neka vrednost s obzirom da smo tih godina imali rezultate.

Sve u svemu, niko ne tvrdi da je piksi bio bezgrešan i da mu je svaki potez bio suvo zlato. Ali nije prvi put slučaj da se ovde dovode njegove namere u pitanju, a to mi je stvarno teško da progutam.

Edited by Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...