Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Neko neobavešten bi pomislio da je zbog toga što je otprilike jedini lik (osim Dena Tane) koji je prošao kroz klub u proteklih par decenija, a da nije hteo da se liže sa šipkom. 

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

ovo je interesantno.svaki napaljeni zvezdas od svih vasih predsednika daleko najvise pljuje pixija.mnogo manje lukica,terzana vise niko a djaja je svetac

Зато што је човјек довео Броновицког, Аилтона (који се потпуно изгубио у Турској, бјежао из клуба, поломио вилицу, удебљао се). Довео је Мишковића у клуб, Тојоту за спонзора... Увећао дуг новим кредитима.

Глупи шипкаши не виде генијалност таквих потеза.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Neko neobavešten bi pomislio da je zbog toga što je otprilike jedini lik (osim Dena Tane) koji je prošao kroz klub u proteklih par decenija, a da nije hteo da se liže sa šipkom. 

Da ne bi da me povezes sa sipkom? 

 

Ako zanemarimo koliko je to bezobrazno mogu samo da se nasmejem koliko to nema veze sa mozgom. O najvernijima nemam nista bolje misljenje od tebe.

 

Tanu sam bas gotivio upravo zbog muda da se suprotstavi sipkasima al mi je skoro neko skrenuo paznju na neke zanimljive poteze njegove uprave (Ivic i suludi prelazni rok)

 

 

jel piksi odjebao sipku? ako je tacno, samo to ga klasifikuje kao ubjedljivo najboljeg.

 
Ja se nesto ne secam odjebavanja sipke. Jedini koji ih je odjebao je bio Tana i na tome svaka cast.
Edited by katamaran
Link to comment

Ja se nesto ne secam odjebavanja sipke. Jedini koji ih je odjebao je bio Tana i na tome svaka cast.

 

 

Ja se nešto sećam, iz prve ruke. U smislu pokušaja ukidanja raznoraznih privilegija.

Link to comment

Ja se nešto sećam, iz prve ruke. U smislu pokušaja ukidanja raznoraznih privilegija.

Nije nemoguce al se iskreno ne secam. Jedino Tanu pamtim da im se bas suprotstavio.

 

Cak mi se cini da ga nikad nisu ni terali nego da je samo Piksi odjednom resio da zapali. Ako su ga sipkasi hejtovali valjda bi ga terali na utakmicama.

 

Ako me secanje dobro sluzi Piksi uopste i nije bio hejtovan dok je bio predsednik vec obozavan sto je doneo trofeje. Hejt je krenuo tek kad se proculo koliko su pogubni bili neki potezi njegove uprave.

 

edit: kod Tane je isto zanimljivo sto je nesto posle odlaska iz fotelje snimao film sa Miskovicem (Koriolanus) tako da ne verujem da mu je jedini greh rat sa sipkom. Bice da mu je to jedino dobro sto je uradio.

Edited by katamaran
Link to comment

ako je tacna cifra koja se pominje po medijima (2,4kk) lova uopste nije losa, ali je tajming sulud i to za sve tri strane...

Ако је тачно, сад треба да измислимо штопера, у наредном року. Могао је да постигне бољу цијену на љето. Тамо ће да игра у младом тиму... Зарад краткорочне добити прави се проблем. Ипак, надам се да је нетачна гласина.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Cak mi se cini da ga nikad nisu ni terali nego da je samo Piksi odjednom resio da zapali. Ako su ga sipkasi hejtovali valjda bi ga terali na utakmicama.

 

Eto, piksi je u stvari imao super odnose sa hul navijačima dok ga nisu isterali iz kafića i bacili mu bombu u dvorište

Link to comment

Eto, piksi je u stvari imao super odnose sa hul navijačima dok ga nisu isterali iz kafića i bacili mu bombu u dvorište

sto puta ponovljena laz postaje istina :)

 

http://pressrs.ba/info/vesti/uhapseni-aca-bulic-i-njegov-telohranitelj-30-03-2012

 

Policija je uhapsila telohranitelja Dragana Ace Bulića (38), vlasnika „Ruskog cara“ i sina ubijenog Jusufa Bulića, zbog sumnje da je bacio bombu na kuću Dragana Stojkovića Piksija u Nišu. 

 

Ispade da mu nisu bacili navijaci nego omiljeni poslovni partner cije je igrace masovno dovodio u Zvezdu i potpisivao jako sumnjive ugovore.

 

Teranje iz kafica je vise godina po odlasku sa mesta predsednika

Link to comment

Eto, piksi je u stvari imao super odnose sa hul navijačima dok ga nisu isterali iz kafića i bacili mu bombu u dvorište

 

To za dvorište Srđankinje Stojković sam baš hteo da pomenem, a info o odbijanju nastavljanja davanja privilegija šipki je 100% tačan.

Link to comment

@ugo

 

njega i grujica vidim kao tandem koji ce da dominira reprezentacijom u narednih 10ak godina. meni je ta astana simpaticna, al ispade da je i tamo neki haos. svakako mu je vreme da predje u neki ozbiljniji klub, ozbiljniji i od HSVa. mnogo bi gotivno bilo da ih klop spoji u liverpulu...

Slazem se za repku. Ko bi reko da astana ne placa [emoji3]. Mozda hsv nije pravi tim za njega ali mi deluje da bi se snasao i napredovao u buli, u nekom stabilnom klubu kao sto je elita. Za mene odlican igrac, mlad, talentovan ima prostora da se nadogradi.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...