Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Na stranu sto Jugovic nije niciji menadzer, jer za pocetak nema licencu. Po sopstvenom priznanju, on je davao savete nekim klubovima(mislim da je Juventus u pitanju) o tome kakvi su igraci iz tadasnjeg omladinskog pogona i nahvalio je na sva usta Simica i mislim Maksimovica.

 

Mali Maksimovic je imao preca posla (polaganje voznje) od odlaska na pripreme sa prvim timom i time ispao izuzetno nekorektan prema klubu. Opet, na stranu to sto nisu isplacivali bedne stipendije, tako se ne ponasa prema sopstvenom klubu ima lepsih i drugacijih nacina da se to isto uradi. On je vec imao dogovor, ocigledno, da ode u Bazel pre nego sto je i dobio poziv da ide na pripreme, a voznja mu je bila bedan izgovor.

 

Taj deo Zvezdine istorije mi je mucan za pamcenje, pa ako sam negde nesto pogresio, izvinjavam se.

 

Lazovic je oprostio veci deo duga, hvala mu za to, i nikako nije zasluzio maltretiranja od bilo koga, a najmanje od Zvezde i njenih tadasnjih predstavnika.

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Moja poenta je da Jugovic nije nista lose radio ako je nagovarao Lazovica da raskine ugovor na stetu kluba.  Ja ne znam kakav je covek i kakav menadzer Jugovic.  Medjutim, svaki iole dobar menadzer prevashodno gleda i stiti interes svog klijenta jer na taj nacin stiti svoje interese.  Prema tome, ako se klub oglusuje o placanje igracu i o odredbe ugovora koje ima sa igracem, dobar menadzer ce uvek da savetuje igraca da raskine ugovor sa klubom i potrazi dugovanja sudskim putem.  To sto je Jugovic bivsi Zvedin igrac i moguce Zvezdin navijac ne znaci da treba da stiti interese Zvezde naustrb svog klijenta.  Kod mnogih Zvezdasa vlada misljenje da je "Zvezda iznad svih" u smislu da svako mora da podnosi zrtve za Zvezdu a Zvezda ne morada vodi racuna o pojedincima.  Nije tako i ne sme da bude tako ni u amaterskom sportu a kamoli u profesionalnom. 

A drugi deo price sa odvodjenjem klinaca? Uglavnom se lomataju po Sloveniji pa je veliko pitanje koliko je raskid ugovora bio u njihovom interesu ali je nanesena velika steta klubu sto je ocigledno i bio cilj.

 

Dje bas Jugu legendu nasli da pljuju.

 

Gde bas Juga legenda nasao da odvodi klince :(

 

Neko ce da veruje a neko nece ali cinjenice su:

 

Lazovic produzava ugovor i menja menadzera

 

klinci koje je zastupala njegova bivsa agencija naprasno resavaju da polazu vozacki, boli ih stomak i odlaze za dzabe. Ne mogu samo da se setim da li je i Fiilp Jankovic bio deo te price. Koliko se secam bilo je tri igraca.

 

Na stranu sto Jugovic nije niciji menadzer, jer za pocetak nema licencu.

 

Lukiceva ekipa je javno pricala da je on tu ispred te Graaf agencije. Sam Juga je demantovao tek kad su pukla kola pa je javno optuzen da je odveo klince

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/jugovic-za-mozzart-nisam-menadzer-simicu-i-maksimovicu/43782

 

nahvalio je na sva usta Simica i mislim Maksimovica.

 

Jos jedna cudna koincidencija da hvali na sva usta igrace agencije sa kojom ga povezuju.

 

edit:

 

http://arhiva.alo.rs/sport/fudbal/jugovic-laze/8775

 

Moguce da je Filip Mladenovic taj treci koga pamtim. Slucajno i on raskinuo ugovor

 

I Mladenović potvrđuje da je Juga menadžer!

Da Jugović ima veze s menadžerisanjem svedoče i reči Filipa Mladenovića kada je dolazio na „Marakanu“.

- Zahvalio bih se Borcu i menadžerskoj agenciji Vladimira Jugovića, koji su imali veliki uticaj na moju odluku - istakao je levi bek crveno-belih.

 

Edited by katamaran
Link to comment

mali maksimovic je opak igrac, steta sto do sad nije imao srece sa klubovima. mozda treba da promeni menadzera. u svakom slucaju, smesi mu se vrhunska karijera...

Link to comment

Cekaj malo katamarane igraci su sami odlazili jer klub nije isplacivao obaveze prema njima. Ni u jednom preduzecu nema lojalnosti ako nema para. Te emocije koje ti ocekujes od ljudi praznog dzepa su mi fascinantne.

Link to comment

mali maksimovic je opak igrac, steta sto do sad nije imao srece sa klubovima. mozda treba da promeni menadzera. u svakom slucaju, smesi mu se vrhunska karijera...

da. govorilo se letos da je hsv nudio 5m za njega ali nije doslo do realizacije. mislim da bi se snasao u BuLi

Link to comment

 

Lukiceva ekipa je javno pricala da je on tu ispred te Graaf agencije. Sam Juga je demantovao tek kad su pukla kola pa je javno optuzen da je odveo klince

E rekao si kljucnu rec... Lukiceva ekipa, znaci Vesic i co, znaci lazovi gori od Terzica, Kokeze, Tonceva i ekipe. Sto opet znaci, sta god da su rekli, istina je potpuno suprotna!

 

Oni su pricali, Jugovic je demantovao. Od te dve strane, Jugovicu verujem 100%

Edited by Milosh76
Link to comment

Него, да се мало оканимо менаџера, на другом форуму пишу да је Вуле пристао на Зенитову понуду.

Link to comment

@ugo

 

njega i grujica vidim kao tandem koji ce da dominira reprezentacijom u narednih 10ak godina. meni je ta astana simpaticna, al ispade da je i tamo neki haos. svakako mu je vreme da predje u neki ozbiljniji klub, ozbiljniji i od HSVa. mnogo bi gotivno bilo da ih klop spoji u liverpulu...

Link to comment

Cekaj malo katamarane igraci su sami odlazili jer klub nije isplacivao obaveze prema njima. Ni u jednom preduzecu nema lojalnosti ako nema para. Te emocije koje ti ocekujes od ljudi praznog dzepa su mi fascinantne.

Kako to da im je to zasmetalo tek posle frke oko Lazovica? Prakticno odjednom odlazi nekoliko igraca koji imaju veze sa njim.

 

 

E rekao si kljucnu rec... Lukiceva ekipa, znaci Vesic i co, znaci lazovi gori od Terzica, Kokeze, Tonceva i ekipe. Sto opet znaci, sta god da su rekli, istina je potpuno suprotna!

 

Oni su pricali, Jugovic je demantovao. Od te dve strane, Jugovicu verujem 100%

 

A Mladenovic sto je pricao kad je dolazio u klub? I on izmislio agenciju?

 

Lukicevci su pricali za Jugu i Graaf jos dok su super saradjivali i tada Juga nista od toga nije demantovao. Demantovao je tek kad je pukla tikva pa je optuzen da je odveo klince

 

edit:

http://www.mozzartsport.com/vesti/analizza-sine-ko-ti-je-menadzer/62797

 

GRAF SPORTS INTERNATIONAL

AGENTI: Kristof Graf, nezvanično Vladimir Jugović

 

Edited by katamaran
Link to comment

E rekao si kljucnu rec... Lukiceva ekipa, znaci Vesic i co, znaci lazovi gori od Terzica, Kokeze, Tonceva i ekipe. Sto opet znaci, sta god da su rekli, istina je potpuno suprotna!

 

 

kakva je razlika izmedju terzica i lukica?

da nije samo u pitanju 30 bodova izmedju zvezde i partizana?

Link to comment

njega i grujica vidim kao tandem koji ce da dominira reprezentacijom u narednih 10ak godina. meni je ta astana simpaticna, al ispade da je i tamo neki haos. svakako mu je vreme da predje u neki ozbiljniji klub, ozbiljniji i od HSVa. mnogo bi gotivno bilo da ih klop spoji u liverpulu...

 

To je već malo jači zalogaj. Cenim da će on do Liverpoola morati preko nekog tima.

Link to comment

Pitanje sa Mozzarta i Jugin odgovor na ovu temu

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/vladimir-jugovic-zvezdi-sam-uvek-nudio-dobre-igrace-ali-nikada-nisu-hteli-da-me-slusaju/44511

 

 

Poštovani gospodine Jugoviću, verujem da nisam prvi koji postavlja ovo pitanje. Kakav je vaš odnos s agencijom „Graf Sports“ i menadžerom Vladom Jovanovićem? To vas pitam pošto ste u medijima više puta naznačeni kao osoba bliska toj agenciji čiji su klijenti između ostalih Darko Lazović i Filip Mladenović. Sam Filip Mladenović se prilikom promocije u Zvezdi zahvalio vama i „ljudima iz vaše agencije“, što opet upućuje na vašu povezanost sa „Graf Sports“. Možete li da mi kažete da li je tačno da je agencija odbila produžetak ugovora Darka Lazovića sa Crvenom zvezdom letos, a da je onda on produžio ugovor na svoju ruku jer je dao reč ljudima iz kluba da će to i učiniti? Na to upućuje i činjenica da Darka odnedavno zastupa druga agencija. Takođe, zanima me i šta je sa Simićem i Maksimovićem? Jeste, izjavili ste da im vi niste menadžer. I tehnički gledano, vi ste u pravu jer, koliko ja znam, nemate licencu i zvanično niste ničiji zastupnik, ali je poznato da ste bliski s pomenutom agencijom. Da li ćete, možda, iskoristiti svoj uticaj u agenciji, razgovarati sa igračima i savetovati ih da učine ono što je najbolja opcija za sve – da produže ugovor sa Crvenom zvezdom i u inostranstvo odu kao formirani igrači?
"Poznajem gospodina Grafa, kao što poznajem Petralita i Vigorelija, Damjanija i mnogo ljude koji su u svetu fudbala. Ko i kako posluje, to su privatne stvari. To su pitanja za agenciju. Nisam upućen u sve navedeno da bih odgovarao na takva pitanja".

 

 

Ovde cak nije ni demantovao nego su to privatne stvari.

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...