Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Rajkovic - Ibanjez, Petkovic, Rendulic, Jovanovic/Pavicevic - Grujic, Ristic - Vieira, Vered, Matos/neko - Jovic

 

To je taj tim.

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

To bi bilo idealno, samo se onda postavlja pitanje zašto je Božović jasno sugerisao da preferira iskusne igrače nad klincima.

 

U ovakvom timu jedino Živković visi od mlađih, a on bi se objektivno obradovao i da debituje u ovoj polusezoni.

 

Dve sezonske bih uzeo ako Rajković, Jovanović, Grujić, Ristić i Jović budu standardni.

Link to comment

Da... Kataia sam zaboravio. Ovo je drasticno bolje nego prosle godine. Za pocetak imamo bekove, levo krilo i spica koji igra na svom mestu. Razlika u kvalitetu trenera je nemerljiva.

 

Pa imas 4 mlada i ostalo iskusni. Skupljaj pare za sezonske :P

Edited by Milosh76
Link to comment

S tim sto je tesko pretpostaviti kakvi igraci su Vered i Vieira, za Ibanjeza smo se slozili™ da je malo bolji od Andjelkovica, kao i za Matosa da je los. Napredak mladih uz pogodjena ova tri stranca mogu doneti boljitak. Ni TSL tandem Rendula - Savo mi ne uliva previse poverenja. Dobro bice ako petorica mladih budu standardni. Ipak, i dalje nedovoljno za kupovinu sezonske. Za tako nesto cekam da krene regionalna liga.

Edited by Nikodije
Link to comment

Zaleteli su se puno sa ofanzivnim pojačanjima, imam utisak da je sada baš velika gužva na pozicijama iza napadača. 

zezas :lol: stvarno ne znam kako ljudima ne dosadi ovaj klub i prelazni rokovi u kom se dovede pun kamion igraca. pola ih nece ni zaigrati, tri cetvrtine od ostatka nece biti ni za kurac. a onda na zimu novi kamion.

Link to comment
Inače, ekipi su se priključili  Predrag Rajković, Marko Grujić i Filip Manojlović, dok je opravdano bio odsutan Vukašin Jovanović koji je kao klupski predstavnik u poseti na Kosmetu.

 

:)

 

Da ne bude da samo kukamo. Treće mesto je optimistična prognoza za klub koji vodi Terza i u kome Vukašin nije sa ekipom jer je u zvaničnoj poseti Kosovu

Link to comment

naravno da je optimisticna. iza partizana smo godinama, cukaricki je sazreo za sampiona, dakle ostaje nam borba sa vojvodinom za trece mesto

Link to comment

Dve sezonske bih uzeo ako Rajković, Jovanović, Grujić, Ristić i Jović budu standardni.

 

Tako nekako, mada ja mislim da će Božović krenuti linijom manjeg otpora i krenuti kao i Lalatović sa iskusnim igračima. Čak nisam siguran ni da će Rajković da mu bude prvi golman.

 

Ne mogu da tvrdim ni za jednog od dovedenih igrača da je pogodak ili promašaj dok se ne pokažu na terenu. Može da se na kraju ispostavi da Matos bude najbolje pojačanje, ali slabo ko u to veruje. Ako realizuju Ibaneza (ili Rodića), Vieiru i Plavšića kako najavljuju, tu jednostavno moraju da stanu sa pojačanjima i da krenu da se oslobađaju viškova. Nikakav Srnić, Ivanić i Gaćinović nisu više opcije, pa makar nam ih nudili džabe.

 

Nakon toga ostaje da se vidi koga dovesti na poziciju defanzivnog veziste.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...