Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Koliko se ja sećam, Vieira je potpisao ugovor na dve godine. On i Vered na dve, ostali stranci na tri.

Posle sam nasao na sajtu kluba vest da je on potpisao na dve. Daleko je tm od nepogresivog.

 

Mislim da trenutno vise nisanimo kintu od Evrope nego od transfera. Komsije su u ligi UEFA uzeli vise nego mi za Grujica a siguran sam da mozemo da se dokopamo grupa. One pobede sto su imali nisu previse uticale na ukupnu cifru a ni to nije neponovljiv uspeh.

 

edit: I Petkovic je do leta 2017

 

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/petkovic-cetiri-godine-u-zvezdi-nadam-se-da-cemo-vratiti-titulu-na-marakanu/sgb6587

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

A jasno. Zahvaljujem. Bolja situacija svakako, mada je ovo ljeto idealno da se unovce njihove dobre partije. Sumnjam da ikome osim Petku mozemo obnoviti ugovor.

 

Niko od njih obnoviti ugovor neće. Sva trojica su imali ponude sada, svoj trojici će biti vreme da odu na leto, nama ništa drugo preostati neće pogotovo kada se gleda finansijska slika. Ako uspemo da ih zadržimo do kraja kvalifikacija biće odlično.

Link to comment

Vieiru i Kataia ce verovatno prodati posle kvalifikacija. Petkovic bi mozda i produzio jer ne verujem da stoje u redu za njega obzirom da odavno ne igra na nekom visokom nivou.

Edited by katamaran
Link to comment

Око Вулета ствари нису јасне. Није нам фрка за кинту, њему није фрк да запали , а опет као да сви једва чекају да се прича заврши. Иначе кеш лова је већа код Зенита.

Link to comment

Idealno bi bilo da ostane pa da igra u paru sa Brazilcem al ako ostane bice rezerva Lukovicu i pasce mu cena. Ja se nadam ce ce mu propasti transfer pa da nekako istisne Lukovica do leta.

 

Navodno je Bordo vec otpao a on ne bi u Zenit jer mu daju manje para nego Bordo. Pominju se i neki novi klubovi sa zapada al je veliko pitanje koliko tu ima istine.

Edited by katamaran
Link to comment

Idealno bi bilo da ostane pa da igra u paru sa Brazilcem al ako ostane bice rezerva Lukovicu i pasce mu cena. Ja se nadam ce ce mu propasti transfer pa da nekako istisne Lukovica do leta.

 

Navodno je Bordo vec otpao a on ne bi u Zenit jer mu daju manje para nego Bordo. Pominju se i neki novi klubovi sa zapada al je veliko pitanje koliko tu ima istine.

Адашевићев резон има смисла. Стојановић је нижи, Бразилац је јак и висок...Може да испадне нови Груја.

Link to comment

Bozovic ih je trazio al valjda cak i zli Terza zasluzuje neki plus sto je uspeo da ih dovede.

 

btw Bozovic je trazio i Rendulica, Sikimica i Andjelkovica(da ostane) pa ni on nije bezgresan.

Sikimic nije promasena akvizicija.  Njemu je namenjena uloga onakva kakvu Endi Kerol ima u Vesthemu.  Rendulic je doveden onda kada je jedini zdrav i iskusan stoper bio Pavicevic, kada je Lukovic tek izlazio iz povrede i rehabilitacije, kada je Jovanovic je bio junosa sa vrlo malo iskustva u seniorskom fudbalu plus beskorisni Mbodj.  Andjelkovic je zadrzan u vreme kada nije bilo jasno da li ce Ibanjez da potpise ili ne i kada Ristic jos uvek nije bio vidjen kao potencijalni levi bek.  Dakle u cemu je greska Bozovica?

Link to comment

Sikimic nije promasena akvizicija.  Njemu je namenjena uloga onakva kakvu Endi Kerol ima u Vesthemu.  Rendulic je doveden onda kada je jedini zdrav i iskusan stoper bio Pavicevic, kada je Lukovic tek izlazio iz povrede i rehabilitacije, kada je Jovanovic je bio junosa sa vrlo malo iskustva u seniorskom fudbalu plus beskorisni Mbodj.  Andjelkovic je zadrzan u vreme kada nije bilo jasno da li ce Ibanjez da potpise ili ne i kada Ristic jos uvek nije bio vidjen kao potencijalni levi bek.  Dakle u cemu je greska Bozovica?

Не свиђа се Љакесу.

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Ko je sad Ljakes? Da nije mozda trener Zvezde pa da me se tice zasto se njemu ne svidja?

 

U vezi tvog komentara o Filipu Jankovicu.  Ja mu ne znam porodicu i u kojoj meri su oni upropastili njegovu karijeru.  Ima tu jos dva znacajna krivca/upropastitelja: FK Crvena zvezda i sam Filip Jankovic.  Ovaj poslednji verovatno nosi snjur po pitanju upropascivanja.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Bolje da su ih sve zadrzali pa da su poodlazili na arbitrazi.

 

 

 

Da, jebo te, navijaci kluba iz kojeg je 1 Filip Mladenovic otisao dzabe i jos tuzio klub za plate koji nije primao cupaju kose zato sto smo prodali Grujica za 6 miliona, a moze nam se desiti i ta nezapamcena katastrofa da prodamo Jovanovica za 2.5. Rekao bi covek, ljudi zaspali kad je Zvezda bila Barselona pa se sad probudili i cudom se cude kako to da prodajemo igrace pre napunjene 28. godine zivota i ko im je sredio da ne idu u JNA. A kad neko samo izusti da je prodaja Liverpulu za 6 miliona igraca koji od karijere ima samo jednu polusezonu iole ozbiljnog fudbala user nevidjeni, odmah je tog nitkova poslao Terza da zajebava posten i principijelan svet na ovom svetom forumu.

 

Uzgred, mogla bi moderacija malo trajno da banuje autore recenica tipa "ti branis svaku upravu", cisto da se malo forum procisti od takvih govnarskih postova. Ne znam za koji kurac se takvi likovi tolerisu na forumu.

Link to comment

 

 

 

 

---

 

Billy je lepo rekao da je osnovni problem to što smo ispucali sva inostrana mesta u timu. Neka ostavimo mogućnost da će možda probati da dovedu i petog stranca, pa da ih rotiraju ili da nam ministar policije uruči pasoš(e), ali generalno mrka kapa. Kataija moramo da menjamo strancem da bi nekako nadomestili kvalitet. Od domaćih igrača koji mogu makar da uđu u ulogu solidnog rezervista u ofanzivi jedino mi pada na pamet da vraćamo u život Čavrića i Ožegović. Ostali su nam manje-više nedostupni.

 

---

 

 

Можда рачунају да ће опет убиједити савез да прошири квоту странаца. Као што су урадили љетос.

Што се тиче довођења домаћих играча из иностранства, ту постоји зачкољица. Многи од њих су под патронатом ЛИАНА... или Ранка Остојића... или сличних менаџера/лихвара.

Link to comment

Da, jebo te, navijaci kluba iz kojeg je 1 Filip Mladenovic otisao dzabe i jos tuzio klub za plate koji nije primao cupaju kose zato sto smo prodali Grujica za 6 miliona, a moze nam se desiti i ta nezapamcena katastrofa da prodamo Jovanovica za 2.5. Rekao bi covek, ljudi zaspali kad je Zvezda bila Barselona pa se sad probudili i cudom se cude kako to da prodajemo igrace pre napunjene 28. godine zivota i ko im je sredio da ne idu u JNA. A kad neko samo izusti da je prodaja Liverpulu za 6 miliona igraca koji od karijere ima samo jednu polusezonu iole ozbiljnog fudbala user nevidjeni, odmah je tog nitkova poslao Terza da zajebava posten i principijelan svet na ovom svetom forumu.

 

Uzgred, mogla bi moderacija malo trajno da banuje autore recenica tipa "ti branis svaku upravu", cisto da se malo forum procisti od takvih govnarskih postova. Ne znam za koji kurac se takvi likovi tolerisu na forumu.

+1000

 

Pošten i principijelan svet je navikao da gleda Vukana i Rendulu, a ne neke Grujiće i Jovanoviće. Koji su to čobani-budale što bi da gledaju Srđanovu decu?

Link to comment

Niko od njih obnoviti ugovor neće. Sva trojica su imali ponude sada, svoj trojici će biti vreme da odu na leto, nama ništa drugo preostati neće pogotovo kada se gleda finansijska slika. Ako uspemo da ih zadržimo do kraja kvalifikacija biće odlično.

 

Zadrzimo ih do kraja kvalifikacija, recimo plasiramo se u Evropu, i onda krece rasprodaja dvadeset i nekog avgusta? Meni je to sumanuto, onda valjda bas zadrzavas igrace makar do zime jer si obezbedio znacajan prihod od Evrope, a vidimo da i zimi moze da se prodaje. Verovatno za manje novce nego leti, ali valjda nisu blesavi da krajem avgusta obogalje tim i onda budu bokserska vreca u Evropi?! Ukoliko se ne plasiramo u Evropu, onda nista, neka rasprodaju sve sto mogu.

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...