Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Кад је прошао Партизан са појачањима од 30.000 евра што не би и ми?

 

+1000

 

uostalom, sve više ozbiljnih evropskih klubova ide za njihovim primerom, shvativši da je pojačavanje ili zadržavanje postojećeg kadra potpuno nepotreban korak u trci za uspesima.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

+1000

 

uostalom, sve više ozbiljnih evropskih klubova ide za njihovim primerom, shvativši da je pojačavanje ili zadržavanje postojećeg kadra potpuno nepotreban korak u trci za uspesima.

Довођење двојице играча из лига које су јаче од наше није појачавање?

 

:lol:

 

i pise se bismo

Добро, погријешио сам, али ако се већ играмо граматичких нациста, онда се пише а не писе. ;) Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

keva babunski nam najavljuje jos jedno pojacanje

 

bb1(2).jpg

 

- Волела бих да гледам синове у истом клубу, до сада то није био случај. Видећемо какви буду планови млађег...

Link to comment

Ne znam, nisam upućen, je l više od 30k evra?

Ле Талек 250.000€, Едсон ваљда долази као слободан играч. Откупили смо и Доналда, 200.000€...

Контам да смо премашили комшије.

Не волим ни ја ове продаје, нити браним Творзана... Али, реално, не бисмо ни ишли у Европу да Грујић није продан. Јовић је ионако био готова прича.

За ЛШ, ко зна, али имамо реалне шансе да прођемо у ЛЕ. Наравно, ако не дође до неког озбиљнијег осипања екипе.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Doleteo Brazilac. Kažu da je oduševio lekare u kakvom je stanju došao na preglede, minimum masti, ogromna potrošnja kiseonika, odlična sposobnost oporavka itd. Jednom rečju - zver! [emoji1]

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

a kako onda ne vidis da su prodali 4/5 mladih igraca, i to trojicu u ovom prelaznom roku, posle cuvenih terzinih reci o cuvanju ekipe za napad na ls. jedino ristica nisu prodali jer decko nema dovoljno minuta, pa samim tim verovatno ni ponuda

i do juce se o tom jovanovicu pisalo kao o igracu kom fali iskustva i utakmica, a danas je vec stojanovic (jel tako bi) ionako kvalitetniji i talentovaniji stoper i bise odlicno resenje za 3,4 stopera, to sto nema minut ozbiljnog fudbala, jebiga

nemam ja nista protiv optimizma, ali deluje mi da se od silne zelje ne vidi realnost, a realnost je da je terzic rasprodao sve za sta su se mogle uzeti ikakve opipljive pare

Pa jel realno da prodamo gavrica i cakija za neke pare? :) vuleta i jovica "nismo morali" da prodamo al oni nisu nosioci igre. Ok, vule jeste bio starter ali ti vec u sledecem postu pohvali nasu vrlu odbranu i mec sa borcem. Dakle on svakako nije kljucni igrac. Dolaskom edsona mi dolazimo u situaciju da imamo brazilca, vuleta i kapitena na stoperima da igraju 15tak utakmica. Kapiten je kapiten, brazilac nije dosao da gleda bego da igra pa bi ili grof morao da kombinuje (sto znaci da bi se sporije uigravao stoperski tandem jer bi bio trio) ili vule da greje klupu. On je tu jedini za prodaju, tako da kapiram zasto ga sad prodaju.

 

Vrati se unazad na pocetak prosle sezone pa vidi sta sam pisao o potencijalu vuleta i stojanovica. Vule je malo stariji i nesto iskusniji igrac. Sve ostalo je na milosevoj strani. Ako vule ipak ostane stojanovic ce do leta u bezaniju. . I upravo iz te perspektive stojanovic je momak koji bi mogao da odigra nekoliko utakmica i time ostvari napredak dok bi za jovanovica to bio korak unazad.

 

Koji je to nas tim? Kahriman-petkovic, lukovic, jovanovic, ibanjez-donald, grujic, katai, srnic, plavsic, vieira.

 

Odlazi vule i gruja ide na leto... Ostalih 9 je tu. Doveden je la telek koji donosi kvalitet u defanzivi veznog reda i iskusan jak stoper umesto vuleta. Plus babunski da potencijalno nadomesri grujin odlazak (po talentu su imali slicnu perspektivu, a do septembra 2015. Bi 99% ljudi tvrdilo da je on zmaj za gruju).

 

Dakle ja bih rekao da sno se pojacali, i pored toga sto su otisli jovic i eventualno vule. Jedini ozbiljan hendikep je gruja a to pokusavaju da krpe la telekom i babunskim...

 

Ne pricamo o terzi madjiji, pricamo o timu. Siguran sam da smo mogli da dobijemo vise para za ove momke ali sta gledamo godinama u rikverc zadovoljan dam i time da smo otplatili sva dugovanja ka igracima i klubovima...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...