Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

 

 

Meni ovaj prelazni rok deluje jos neralnije nego prosli. Doveli smo 3 igraca i to se verujem nije desilo nikada u ovom veku. I izgleda da cemo ostati na tom broju. Prodali smo gruju za velije pare, ratosiljali se veceg broja igraca koji su cist visak i jedino donekle odlazak jovica i potencijalni vuleta mogu biti mali minus mada i tu mogu da imam sluha jer luka za sada nije na ocekivanom nivou, igra malo a potencijalno ne mozemo puno da zaradimo na njemu jer smo ga vec prodali a za vuleta cemo ocito uzeti fine pare a imamo igraca koji bi mogao da bude i znacajno bolji od njega u perspektivi. Igracki gledano bolje da su ostali, ali to vazi za sve dobre igrace...

 

 

А Буњин камион бофл робе?

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Nemam nista protiv sprdnje, ovde tesko i da moze drugacije. Gruja je srce ovog tima i najbolji igrac. Luka je u ovom timu igrac rotacije i to sa manjom epizodnom ulogom. Vule jeste bitan sraf ali na mestu gde nam je prilicno skripalo jesenas i gde smo doveli iskusnog stranca.

 

Da, bolje da su ostali ali meni je jedino grujin odlazak ozbiljan problem i tesko nadoknadiv gubitak.

a kako onda ne vidis da su prodali 4/5 mladih igraca, i to trojicu u ovom prelaznom roku, posle cuvenih terzinih reci o cuvanju ekipe za napad na ls. jedino ristica nisu prodali jer decko nema dovoljno minuta, pa samim tim verovatno ni ponuda

i do juce se o tom jovanovicu pisalo kao o igracu kom fali iskustva i utakmica, a danas je vec stojanovic (jel tako bi) ionako kvalitetniji i talentovaniji stoper i bise odlicno resenje za 3,4 stopera, to sto nema minut ozbiljnog fudbala, jebiga

nemam ja nista protiv optimizma, ali deluje mi da se od silne zelje ne vidi realnost, a realnost je da je terzic rasprodao sve za sta su se mogle uzeti ikakve opipljive pare

Link to comment

Za Jovica je bio zicer pogoditi da ce otici cim napuni 18, pogotovo sto je prodat % pre godinu dana

Prodaja Jovanovica je glupost, mada mi se cini da i tu postoji neka ucena ili menadzera ili samog igraca(ima malu platu, ne prihvata ponudjenu)

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

a kako drugacije?

 

samo da nam terza izdrzi sve te bocne udare menadzera, roditelja i igraca

Link to comment

Prodaja Jovanovica je glupost, mada mi se cini da i tu postoji neka ucena ili menadzera ili samog igraca(ima malu platu, ne prihvata ponudjenu)

 

Srđan™ Jovanović :( 

Link to comment

Јовић је продан први. Он је већински припадао Аполону. Рајковића смо морали да продамо понајвише због сјајних уговора о куповини њега самог и нарочито Миливојевића.

Link to comment

Sto da ne? Ne vidim svrhu pravljenja ekipe da bi usao u grupu cega god da bi te tamo tovario ko stigne. A meni tim od igraca koje imamo uz jos neko pojacanje deluje vise nego konkurentni za le, pa i u nekoj laksoj ls grupi da se ne brukamo.

prica o ls bi imala smisla da su ostavili ova dva stopera i doveli jos jednog, pa (se nadas da)imas tri fudbalera za rotaciju, plus jednog matorog, i jednog klinca, za klub naseg nivoa, to bi bilo pristojno.

"napasti" bilo sta van jsl sa samo dva stopera, a pritom se u nebesa uzdamo da je lukoviceva polusezona incident i da ce zasijati starim sjajem u 33 godini, posle par sezona pauze je prilicno optimisticno. prve rezerve klinac bez iole iskustva i matori pavicevic.

u napadu jos gore. na krilima i bekovima nema alternativa.

na sve to nama je terzic glavni baja u klubu, covek koji mesec dana posle price o cuvanju ekipe za ls, proda sve za sta moze odmah uzeti neku lovu. on do tog avgusta moze prodati jos 5 igraca i ne mogu sebi dozvoliti da pravim projekcije tima 6 meseci unapred dok takav lik odlucuje o tome ko ostaje, ko odlazi, dolazi

Link to comment

Odbrana da se utegne jer protiv raznih Libereca i Krasnodara ako se prime 2 gola nece moci da se trpa po 4,5 kao protiv Donjeg Srema i Surdulice.

 

 

via Tapatalk

Link to comment

ne racunajuci grujica, imamo startnih 11 igraca + dve izmene od kojih nesto moze da se ocekuje; rileta i babunskog. za jesenji deo je to ok, al problem ce nastati cim krene evropa. tada ce nam trbati bar jos 5 solidnih igraca i to pod uslovom da niko ne ode. pritom vec imamo 4 stranca i 2 ex yu, tako da ce tih 5 pojacanja morati da budu domaci igraci...

 

edit. ok, ima nesa slina da deli drzavljanstva i sakom i kapom, al opet treba dovesti 5 dobrih igraca a ovih 13 nekako zadrzati...

Edited by Bright Billy
Link to comment

E to je domaćinsko poslovanje. Možda je prodaja Grujića bila iznuđena ali uz odlaske Luke i Vula to je već serija mudrih poteza

 

Hvala magacioneru što brine da nas ne prevare bogati jevreji

+100

Link to comment

Dobar je ovoliki optimizam bez pokrića, na osnovu partija iz prejake JSL. Zamišljam duel naše granitne odbrane protiv neke manje zvučne ekipe iz ruske ili češke lige, i nisam siguran da mi se sviđa kako to izgleda.

Вуле би ту значајно поправио ствари. Мислим како се теби свиђа. :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...