Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Kairat dovodi Timoscuka, sad kad Terza poludi i potpise Ronaldinha

 

via Tapatalk

 

Ma kakav Dinjo. Jedno 10 zadnjih veznih bi bio pravi odgovor na tu bahatost Kairata.

Link to comment

Kairat dovodi Timoscuka, sad kad Terza poludi i potpise Ronaldinha

via Tapatalk

Bice to derbi prvog kola kvalifikacija, sa tendencijom da preraste u klasik...

Link to comment

“Nismo se cenjkali, Luis je još u četvrtak prelomio da hoće u Zvezdu. Samo smo dali advokatu da proveri ugovor. Ipak, nas je zvao evropski šampion. :fantom:  Zajedno sa našim advokatom smo pregledali stavke ugovora. Danas krećemo u Beograd. U ponedeljak nas očekuju medicinski pregledi i potpis ugovora. Saradnja je sklopljena na tri godine“, napisao je u poruci za naš portal menadžer omalenog Argentinca Darko Alegić.

Link to comment

Juri li Grof nekog zadnjeg veznog ili je u stanju da pusti Grujića da igra?

 

Primetio sam jedino Zdjelara po rumorsima.

 

Jeziv je kriminal budžiti konkurenciju Joviću. Nadam se da će otići što pre iz senke Orlanda i ovog ubojitog portugalskog napadača sa 3 gola u 20 utakmica.

Link to comment

Ja sam, pravo da ti kažem, prestao da se bakćem investicionim fondovima. Prekomplikovano za mene, a i biram da pamtim neki drugi fudbal.

Link to comment

Orlando ce tesko biti opcija pre jovica, a vieira je vec ozbiljno ime. Mada ne vidim zasto ne bi bilo mesta za obojicu. Ne uvek, ali mecevi na marakani placu za bar 2 spica... Ne bih ja toliko kukao unapred. Do kraja avgusta cwmo otprilike znati kakve su grofove zamisli sa ekipom. Do tada je sulido bilo sta tvrditi jer za sada ne znamo ni ko ostaje, ko ide a ko dolazi... Kairat mora da se prodje, posle ce vec da bude lakse... A nece to biti bas lak zadatak.

Link to comment

Juri li Grof nekog zadnjeg veznog ili je u stanju da pusti Grujića da igra?

 

Primetio sam jedino Zdjelara po rumorsima.

 

Zaleteli su se puno sa ofanzivnim pojačanjima, imam utisak da je sada baš velika gužva na pozicijama iza napadača. Po onome što sam video Vieira deluje kao neko ko u modernom fudbalu igra po krilima, pre nego u sredini i da je tamo već opcija. Vidim da je to i potvrdio Božović. Daje nam treću opciju u špic špicu koju nemaju ni Jović ni Orlandić, brzinu. Da me neko pogrešno ne razume, Jović mora da bude prvi špic, jer je od sve trojice najtalentovaniji i svestraniji. Ovo praktično znači da će prodati Parkera do kraja prelaznog roka, jer je višak.

http://www.mozzartsport.com/vesti/vered-i-matos-se-prikljucili-grof-zadovoljan-prava-pojacanja-steta-sto-su-stigli-kasno/109248

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...