Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ali bukvalno...

 

Doduse, kao kontra argument stoji cinjenica da se za godinu-dve niko nece secati da je tamo neki vukasin jovanovic prvak sveta u konkurenciji do 20 godina. Pritom, igraca kojem je vule bio rezerva na tom istom prvenstvu tott prodaje za manje pare...

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Реално, највећи проблем је што мислим да би Вуле могао да достигне 5+ милиона у догледно вријеме. (Европа, евентуално репрезентација...).

У магацину имамо још Ристића. Мислим да типују и на овај кадетски/омладински трио, да им попуни магацин.

Link to comment

Fora sa rusima je sto sce pare nude odma, a kod bordoa ima citav niz klauzula koji moze dovesti do konacne cifre. Mislim da ce stojanovic biti vise nego dobra zameba za vuleta, a da ce na prolece da se uigravaju edson i lune... Ne secam se kad smo evropu docekali sa nekim uigranim stoperskim parom...

 

Kad bese prva prijateljska na kipru?

Link to comment

Sad smo knap u spicu, ako ode Vule bice i tu problem posto Lukovic i Silva zajedno imaju skoro 70 godina (Savo i Rendula jos toliko). To je daleko od ekipe za LS.

 

Takodje u spicu, Jovic je mogao da igra i spica i iza njih po krilu, sad ostaje sve na Hugu, nikome se ne gleda Sikima kao backup.

 

Ne daj bobe neke povrede, ugasili smo ga.

Link to comment

Lune ima 33 godine (imace i u kvalifikacijama), edson ima 29. Meni to nikako nije neozbiljno, naprotiv, dva iskusna stopera od kojih je jedan verovatno u najboljim godinama i imace 6 meseci da se uigra sa lunetom, koji je opet igrac koji igra glavom. Lune jeste bio los jesenas ali ne treba zaboraviti da je dugo odsustvovao zbog povrede a i pre toga nije puno igrao u zenitu. A da zna fudbala zna. Verujem da ce posle priprema i verovatno sigurnijeg i svakako iskusnijeg partnera i on delovati znacajno bolje.

A sto se mladog igraca tu ce svakako biti milos stojanovic koji ce polako dobijati sansu. Na rendulu se realno ne racuna a savo kao 3 ili 4 stoper u rotaciji za prolece je vise nego ok...

 

A sto se spica tice, najavljeno je vec da trazimo ozbiljno pojacanje na tom mestu za leto i to ce biti to. Hugo moze i na krilo a verujem i da grof kad bude imao vise mogucnosti da nece bezati ni od toga da povremeno menja formaciju po potrebi.

 

Meni ovaj prelazni rok deluje jos neralnije nego prosli. Doveli smo 3 igraca i to se verujem nije desilo nikada u ovom veku. I izgleda da cemo ostati na tom broju. Prodali smo gruju za velije pare, ratosiljali se veceg broja igraca koji su cist visak i jedino donekle odlazak jovica i potencijalni vuleta mogu biti mali minus mada i tu mogu da imam sluha jer luka za sada nije na ocekivanom nivou, igra malo a potencijalno ne mozemo puno da zaradimo na njemu jer smo ga vec prodali a za vuleta cemo ocito uzeti fine pare a imamo igraca koji bi mogao da bude i znacajno bolji od njega u perspektivi. Igracki gledano bolje da su ostali, ali to vazi za sve dobre igrace...

 

Kada pogledamo tim, imamo bas dosta igraca koji su dobri na lopti, imamo dosta brzih igraca, a imamo i trenera koji to fino vezuje... Nek na leto dovedu opet 2-3 igraca uz eventualno jedan odlazak i imacemo tim koji bi uz malo srece (da ne dobijemo neku borusiju ili milan) mogla da igra neke grupe pa mozda i tamo da napravi neki rezultat... Ali o tom potom...

 

Problem je sto domacih igraca, mladih a kvalitetnih skoro i da nema pa ce biti tesko takve iskopati... A moramo da kopamo jer nece biti dovoljno samo gurati klince iz skole.

Edited by adasevic
Link to comment

E to je domaćinsko poslovanje. Možda je prodaja Grujića bila iznuđena ali uz odlaske Luke i Vula to je već serija mudrih poteza

 

Hvala magacioneru što brine da nas ne prevare bogati jevreji

Link to comment

Nemam nista protiv sprdnje, ovde tesko i da moze drugacije. Gruja je srce ovog tima i najbolji igrac. Luka je u ovom timu igrac rotacije i to sa manjom epizodnom ulogom. Vule jeste bitan sraf ali na mestu gde nam je prilicno skripalo jesenas i gde smo doveli iskusnog stranca.

 

Da, bolje da su ostali ali meni je jedino grujin odlazak ozbiljan problem i tesko nadoknadiv gubitak.

Link to comment

Za Jovica je bio zicer pogoditi da ce otici cim napuni 18, pogotovo sto je prodat % pre godinu dana

Prodaja Jovanovica je glupost, mada mi se cini da i tu postoji neka ucena ili menadzera ili samog igraca(ima malu platu, ne prihvata ponudjenu)

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

napad na ls je proslost, ovako sacuvana i jaka ekipa sada napada nesto vise, neki rezultat u grupnoj fazi

Sto da ne? Ne vidim svrhu pravljenja ekipe da bi usao u grupu cega god da bi te tamo tovario ko stigne. A meni tim od igraca koje imamo uz jos neko pojacanje deluje vise nego konkurentni za le, pa i u nekoj laksoj ls grupi da se ne brukamo.

Link to comment

A meni tim od igraca koje imamo uz jos neko pojacanje deluje vise nego konkurentni za le, pa i u nekoj laksoj ls grupi da se ne brukamo.

 

Dobar je ovoliki optimizam bez pokrića, na osnovu partija iz prejake JSL. Zamišljam duel naše granitne odbrane protiv neke manje zvučne ekipe iz ruske ili češke lige, i nisam siguran da mi se sviđa kako to izgleda.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...