Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Muslinova Zvezda, koja je dominirala svaki put kada je Muslin vodio time je ispred Robijevog. Ja bih cak stavio i Filipovicev tim (ima par strana unazad video kako taj tim razvaljuje Partizan 3-0 na JNA) ispred Robijevog. Robi je imao lepu ideju ali nije umeo/mogao da je sprovede.

Ако волиш ту врсту фудбала могуће. Мени је то анти Звезда. То играње на 0:0 или 1:0 ми је благи ужас. Ту не рачунам Станетову екипу или финале у Барију јер је у првом случају екипа била слаба а као и у другом резултат је био примаран. Од Мукијеве и Филетове екипе је ефикаснија била и Пижонова Звезда која је сигурно најгори тим у историји клуба.
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Kako moze tim koji je razbio visegodisnju, neprikosnovenu dominaciju Partizana, koji je dosao na domak grupne faze LS, da bude "anti-Zvezda"?  Tim u kome je igrao Zigic bio neefikasan?  Tim u kome je Vidic bio kapiten anti-Zvezda?  Uzgred, setite se utakmica protiv Lestera, Kijeva, Odensea, Dinama iz Kijeva.... 

Link to comment

Kako moze tim koji je razbio visegodisnju, neprikosnovenu dominaciju Partizana, koji je dosao na domak grupne faze LS, da bude "anti-Zvezda"?  Tim u kome je igrao Zigic bio neefikasan?  Tim u kome je Vidic bio kapiten anti-Zvezda?  Uzgred, setite se utakmica protiv Lestera, Kijeva, Odensea, Dinama iz Kijeva.... 

 

+1000

 

+ ravnopravno klanje na život i smrt sa ekipom i top 4 Primere. Danas je to čist SF.

 

Sve je to lepo, dominiramo na JSL oranicama pored nikad raspalijeg Partizana, aj prvo da vidimo kako stojimo u Evropi.

Link to comment

Ако волиш ту врсту фудбала могуће. Мени је то анти Звезда. То играње на 0:0 или 1:0 ми је благи ужас. Ту не рачунам Станетову екипу или финале у Барију јер је у првом случају екипа била слаба а као и у другом резултат је био примаран. Од Мукијеве и Филетове екипе је ефикаснија била и Пижонова Звезда која је сигурно најгори тим у историји клуба.

Коју Станетову екипу која је била слаба?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Jović će potpisati ugovor do 2021. godine, uz godišnju platu od oko 400.000 evra. Uprava Benfike je u njegov ugovor stavila otkupnu klauzulu od čak 45.000.000 evra.

 

Lepa plata. Sve najbolje mu želim, talenat ima, ako bude napredovao i ne bude imao problema sa povredama biće sjajan napadač.

Link to comment

Steta, steta.  Jos jedan talentovan igrac, vodeci u svojoj generaciji, koji svoj potencijal nije ostvario u Zvezdi.  Filip Jankovic, Veljko Simic, Luka Jovic.  Nadam se da Jovic, za razliku od prve dvojce, to uspe da ostvari u drugom klubu.

Link to comment

Коју Станетову екипу која је била слаба?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

78/79. Слаба за Звездине стандарде у то време. Отишли Џајић, Сушић, Стсменковић, Филиповић, Стаја Николић, Богићевић, мало касније и Кери и Ниџа Јовановић а дошли тада непознати Благојевић из Тузле и слични. Не памтим да смо до тада изгубили толико добрих играча исте сезоне али је Пижон био генијалан и уз Дулета и џокера Шелета дошао до финала и незаслужено изгубио због судије.

Свакако не мислим на ону Станетову екипу којој се Милан извукао због магле.

Link to comment

Lepa plata. Sve najbolje mu želim, talenat ima, ako bude napredovao i ne bude imao problema sa povredama biće sjajan napadač.

 

+1

 

dilemu oko omladinaca razjasnio na dacinom forumu onaj decko sto prati omladince. 

Link to comment

78/79. Слаба за Звездине стандарде у то време. Отишли Џајић, Сушић, Стсменковић, Филиповић, Стаја Николић, Богићевић, мало касније и Кери и Ниџа Јовановић а дошли тада непознати Благојевић из Тузле и слични. Не памтим да смо до тада изгубили толико добрих играча исте сезоне али је Пижон био генијалан и уз Дулета и џокера Шелета дошао до финала и незаслужено изгубио због судије.

Свакако не мислим на ону Станетову екипу којој се Милан извукао због магле.

Не знам, ја сам према тој екипи пристрасан јер је то збиља први Звездин тим кога се баш добро сећам. Такав слабашан какав узео је првенство два пута у четири године, играо егал са Борусијом, Бајерном који су били страх и трепет у јевропским оквирима, добијао Арсенал, мучио Интер, прекинуо скоро десетогодишњу доминацију Хајдука титостанским фудбалом. Много више него што је претходни тим урадио. Тај тим је био јак као црна земља, тукао Олимпију 6:0, Слободу 9:1, барем пола је Миљан требао да води за Шпанију.

Link to comment

И мени је та генерација прирасла за срце баш из тог разлога. Сви су пре сезоне мислили да ћемо бити јако лоши јер су играли Боровница, Јуришић, покојни Ђока бомба непознати Благојевић, клинац Неђа Милосављевић на Џајином месту итд. Али Пижон је био једноставно феноменалан. Те сезоне у Европи смо играли са једним тимом из Шпаније, два из Енглеске и 3 из Немачке.

Link to comment

Ваљда се укључио још неко. Иначе Зенит се помињао и око Грује у задњи час. Да нам само не чине услугу набијањем цијене?

Link to comment

Ocigledno je da ce njega prodati, cim su doveli onog brazilca. Po mom misljenju bas suluda prodaja, posto sno u jednom prelaznom roku ostali bez svih mladih igraca a na leto vec moras da rasprodajes ove starije jer ulaze u poslednju godinu ugovora...

 

Edit. Konkretno mislim na huga, ibanjeza i kataia; ako se ne varam oni imaju ugovore do leta 2017e.

Edited by Bright Billy
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...