Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

A verovatno su bolji i od Kairata.

 

Ako se Edson i LeTalek pokazu kao dobri igraci + Lukovic popravi formu, mislim da bi ovo mogao da bude najbolji tim Zvezde od Barija/Tokija. Pride ulazimo uigrani u sledecu sezonu. Suvise sve to deluje dobro, sve me stra da se nesto neplanirano lose desi i pokvari idilu.

Сигурно. Уз онај Зенгин који је тукао Рому и онај Робијев који је сахранио гробље са 5:0 у три утакмице и играо равноправно са Бордо-ом у последњем колу квалификација за ЛЕ.
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

I zaboravljeni Srnic koji igra odlicnu polusezonu

Питање је било ко ће бити алтернатива њему и Плавшићу/Катаију. ;)
Link to comment

@milos

 

pbg je pitao za izmene, zato nisam pominjao srnica. mislim da ce startna postava (pricam sad samo o veznom redu) biti donald i francuz na dm/mc pozicijama a grujic katai i srnic iza centarfora i po krilima. toj ofanzivnijoj trojci izmene su plavsic, rile i babunski. gavric je tu samo zato sto nece da ode iz kluba, ne verujem da ce igrati.

 

vidim da na kipar idu i Nikola Jovanović, Luka Ilić i  Dejan Joveljić, al ne znam sta ti momci igraju i zasto (za razliku od ostalih mladih igraca koji su isli u sloveniju) nisu poslati na pozajmice. mozda se na nekog od njih ozbiljnije racuna, pojma nemam.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Јовељић је ваљда центарфор, Јовановић игра штопера/задњег безвезног (за ово баш нисам сигуран).

Link to comment

Vrlo dobro pitanje na koje nemam odgovor. Nisam siguran ni da Joveljića vode na Kipar. Nadam se da će im dati koji minut tokom proleća. Od Ilića očekuju dosta u budućnosti, Jovanović je tek sada iskočio u prvi plan.

Link to comment

Сигурно. Уз онај Зенгин који је тукао Рому и онај Робијев који је сахранио гробље са 5:0 у три утакмице и играо равноправно са Бордо-ом у последњем колу квалификација за ЛЕ.

Muslinova Zvezda, koja je dominirala svaki put kada je Muslin vodio time je ispred Robijevog.  Ja bih cak stavio i Filipovicev tim (ima par strana unazad video kako taj tim razvaljuje Partizan 3-0 na JNA) ispred Robijevog.  Robi je imao lepu ideju ali nije umeo/mogao da je sprovede. 

Link to comment

За Јовељића је мање више јасно, Јовић је отишао, а Сикимић и Орландић су два дебла.

Link to comment

ilic i jovanovic su onda verovatno fiktivne izmene donaldu i le taleku.

 

da li su oni maldji od zivkovica i mickovog brata?

Edited by Bright Billy
Link to comment

ilic i jovanovic su onda verovatno fiktivne izmene donaldu i le taleku.

 

Ako vide Ristića na beku, da to su im zamene, s tim što bi pre njih u igru verovatno ulazili i Plavšić (pa se Grujić spuštao dole) i Ristić, kao i Babunski.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Mislim da ih vode na Kipar jer su to, kako Bozovic kaze, "zanimljivi igracici".  Ukoliko Zvezda osvoji titulu mnogo pre zavrsetka prvenstva, ti "igrcici" ce verovatno da dobijaju znacajniju minutazu.  Nada je da bar jedan od njih u sledecu godine-dve moze da napravi transfer vredan nekoliko miliona evra.  Ukoliko sada prodaju V. Jovanovica, ostaju jedino Ristic i Plavsic koji imaju potencijal za ozbiljniji transfer, mada onaj prvi svojim igrama ne obecava mnogo a ovaj drugi zbog gabarita nece moci da ode za neke velike pare. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...