Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

U glavi mi je neka cifra od 50 evra po stolici sto ce reci da bi nove kostale oko 2 500 000

 

Komisje dobise fin poklon od Lava ako je to tacno. Mislim da onaj bus mnogo manje vredi

 

edit: ipak samo desetak evra po stolici

 

Direktor stadiona Milorad Ćorović izjavio je da je polomljeno 1.836 stolica, što je oko 20.000 evra, budući da je ugradnja jedne iznosi blizu 10 evra, prenosi "Politika".

 

 

pola miliona bi bas mogli da skrpe

Edited by katamaran
Link to comment

Bus je posluzio za slikanje, prva registracija i eto problema :)

Od onoliko stolica mozda 20% lici na nesto ostalo je krsh

Ima dosta posla na stadionu

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

image.jpg?imageId=15231&thumb=1&lastModi

 

Играче је представио спортски директор Црвене звезде, Блажа Раосављевић.

- Бабунски је рођен 1994. године, као млад је отишао у Барселону и тамо је провео осам година. Дошао је у Звезду из Барселоне „Б“, на своју велику жељу. Игра на позицији везног играча, одмах иза шпицева. О Ле Талеку се већ толико писало да није неопходно детаљно представљање. Он је рођен 1990. године, дошао је из Мордовије, и био је наша велика жеља. Желим да се захвалим и ФК Мордовија, као и менаџеру који је уложио велики труд како би се трансфер реализовао. Што се тиче долазака, очекујемо да стигне штопер. Биће и одлазака, и то не само једног играча. Више око будућности Јовановића знаће се у најскорије време - истакао је Раосављевић.

Дамијан ле Талек и Давид Бабунски су у свом првом званичном обраћању јавности истакли да су веома срећни што су постали део црвено-беле породице.

- Срећан сам што сам у Звезди. Ово је велики клуб, и то сам осетио већ по доласку у Београд. Мичел ми је рекао само добре ствари о клубу, да је то велики клуб, да има одличан тим који ће покушати да игра у Европи следеће сезоне. Могу да играм на било којој позицији, али тренутно играм „шестицу“, дефанзивног везног. Ако тренер од мене буде тражио да играм неку другу позицију, моћи ћу да одговорим захтевима. Играо сам против екипа које је тренирао Божовић, тако да ми је познат, а и Мичел ми је о њему говорио само најбоље - рекао је Ле Талек, који ће у Црвеној звезди носити дрес са бројем „четири“.

- Драго ми је да је тако велики клуб као Црвена звезда показао интерес за мене и дао ми шансу за напредак. То је најуспешнији клуб на Балкану. До сада нисам знао много о фудбалу у Србији, али знам да овде наступају млади играчи који су постали прваци Европе и прваци света. Такође, чуо сам много тога и о навијачима Црвене звезде који су најбољи у Европи. Гледао сам видео клипове на интенету на којима се види како прекрасну атмосферу праве. Надам се да ће ме  брзо научити шта значи бити овде. Трудићу се да оправдам поверење стручног штаба, и даћу све од себе да донесем Звездашима пуно радости и да заједно славимо титулу и улазак у Лигу шампиона - биле су прве импресије Давида Бабунског, који је, као и Ле Талек, потписао уговор на две и по године.

 

Link to comment

Zavšila se epizoda Idana Vereda u Crvenoj zvezdi. Posle odličnog početak u duelima sa Kairatom iskusni krilni vezista je zbog žestoke konkurencije, kao i mnogobrojnih povreda izgubio mesto u takmičarskoj ekipi.

Nije mu se posrećilo ni tokom zimskih priprema u Sloveniji. Stručni štab crveno-belih odlučio je da Idana Vereda precrta sa spiska putnika za Kipar. A rastanak crveno-belih i Idana Vereda mogao bi da ubrza poziv iz Rumunije. Tačnije, Vered ima na stolu dve ponude tamošnjih superligaša, i u ekspresnom roku će odlučiti na koju će stranu.

Zvezda od ovog transfera neće prihodovati novac, pošto će sa Veredom da sporazumno raskine ugovor.

Link to comment

Ko su sad alternative na krilima kad pri ekipi nisu vise ni matos ni vered?

Катаи, Плавшић и Бабунски могу да играју и крило и "десетку".
Link to comment

Ne znam kad ce objaviti spisak putnika za Kipar, moguce da ce Jovovic, Zivkovic i Gavric biti opcije za zamenu na krilu. S obzirom da je Zivkovic sasvim dobro igrao na prethodnim pripremama, a da u Spartaku nije dobio neku sansu, ja bih ga rado drzao pri prvom timu i povremeno mu davao sansu. Stvarno deluje kao potencijalno veoma dobar igrac.

Link to comment

Ne znam kad ce objaviti spisak putnika za Kipar, moguce da ce Jovovic, Zivkovic i Gavric biti opcije za zamenu na krilu. S obzirom da je Zivkovic sasvim dobro igrao na prethodnim pripremama, a da u Spartaku nije dobio neku sansu, ja bih ga rado drzao pri prvom timu i povremeno mu davao sansu. Stvarno deluje kao potencijalno veoma dobar igrac.

Zivkovic je pozajmljen Bezaniji,a Jovovic OFK Beogradu, tako da za njih nema mesta na Kipru.

Link to comment

Катаи, Плавшић и Бабунски могу да играју и крило и "десетку".

 

+ gavric, koji odbija da predje u vojvodinu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...