Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Deluje ok , jeste ovo klip ali se vidi da je dobar u skoku. Bili smo baš loši posle kornera, zna i pogodi ponekad.

 

Ne znam kako će to izgledati sa Lukovićem .

Таман нам овакав треба.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

image.jpg?imageId=15228&thumb=1&lastModi

 

ФК Црвена звезда је у петак, 29. јануара, добила ново појачање.

У питању је француски интернационалац, Дамијан ле Талек, који је потписао уговор на две и по године са нашим клубом. Ле Талек је прошао лекарске прегледе, и путоваће са екипом на другу фазу припрема.

Званична промоција Давида Бабунског и Дамијана ле Талека одржаће се у суботу, 30. јануара.

 

Link to comment

OdlazakLuke Jovića u Benfiku neće za posledicu imati dovođenje novog napadača.

Stručni štab veruje da prolećne bitke mogu da iznesu neprikosnoveni Ugo Vijeira, te iskusni Predrag Sikimić, te oporavljeni Petar Orlandić.

“Planiramo da na leto dovedemo top napadača“, dodao jeRaosavljević.

 

Link to comment

Ovaj štoper iz Brazila mi deluje kao neka masnija verzija Ilije Najdoskog.

Мало ли је? Воли човек роштиљ...тамо су мајстори.

Link to comment

Ofanzivni vezista Bruno Matos će u Pazaru igrati kao pozajmljen igrač Crvene zvezde, s kojom je prošlog leta potpisao trogodišnji ugovor.

"Drago mi je da sam se vratio, imam ovde mnogo prijatelja. Poštujem ovaj klub i njegove navijače", rekao je 25-godišnji Brazliac.

 

Crveno-beli su Pazarcima ustupili i Nemanju Ahčina, koji se najbolje snalazi u veznom redu.

"Drago mi je da su se uprave dogovorile, a od Bruna sam čuo sve najbolje o ovoj sredini. Plej-of je najmanje što ovaj grad zaslužuje", ocenio je Ahčin.

 

Link to comment

Ja sam letos bio na Marakani prvi put posle nekih 5-6 godina, i bio sam sablaznjen na sta stadion lici. Ne znam koliko moze da kosta presvlacenje tribina i postavljanje novih stolica, ali to bi morali da urade, ovo je sramota.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...