Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Babo bio prijavljen za LS

 

 

Terzic i Blazo bas daju razlicite izjave u poslednje vreme. Sad Terzic kaze da se odustalo od zveri Moleda al izgleda da Blazi jos nisu javili jer po njemu cekamo odgovor. Negde sam procitao da je i Panatinaikos odustao od njega.

Edited by katamaran
Link to comment

Ipak, najzanimljivije kod svega jeste Matosova izjava listu “Sport”, nakon što je objavljeno da će ponovo nositi dres Pazara: 

– Poštujem Novi Pazar, u kome sam stekao punu afirmaciju, uživao igrajući pred punim tribinama i to se ne zaboravlja. Neizmerno sam srećan zbog povratka. Vratio sam se zato što mi je Isus tako rekao.

 

:blink:

Link to comment

Ne bi bilo lose i ostalima Isus da sapne da predju u taj Borac ili gde god.

taj neki rad. natovari ova tri beka i posalji po djuri za banjaluku, brano ide za podgoricu, neka im vrati 160 kila onih njihovih lanjskih najboljih ofanzivnih, opet nisu ni za kurac i nek obavezno svrati u pazar i istovari ovog malog sto samo cuti i trazi cevape, platicemo samo neka preuzmu to nazad.

voja ide sutra za nis, nemojte da zaboravite povesti onog sto se predstavljao kao piksijev rodjak i komsija i pazite da vam ne iskoci pre bubanj potoka, taj sam iz beograda nece otici

ja idem na kafu, ako vidim srdjana zovem vas, kljucevi od tamica su na gornjoj polici levo, znate sta vam je ciniti

Edited by pbg12345
Link to comment

"Babunski je bio igrač Barselone B, mlad je i ništa nas ne košta. Pokušavamo da pogodimo na 'slepo', ako nešto bude od njega onda super. Nemamo šta da izgubimo, već samo da dobijemo", rekao je Božović na pripremama u Sloveniji.

 

Skauting... :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...