Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Link to comment

Lucho Ibanez je odličan igrač za Zvezdu, tu dilema ne postoji, ali ima manji plafon od Antonova i Rodića. Svakako ima i prednosti, pre svega utakmice u nogama i iskustvo koje ova dva igrača nemaju. Rodić takođe nema ni mečeve u nogama.

 

Ne znam šta će igrati protiv jačih timova, ali u JSL će igrati na beku i donositi igrača više u napadu koji će biti koristan. Baš me zanima koga će izabrati da prijave pred Kairat, pošto jednog mogu.

 

Kakve veze ima gde je plafon kad taj plafon ence biti dotaknut u FKCZ nego negde drugo.

Link to comment

Pa ima veze jer takvog igraca uz odredjeni napredak mozes da prodas za fine pare i klub moze da zaradi. Problem je sto mi te igrace preprodamo pre nego sto im cena skoci pa kad odu iz kluba uglavnom ne zaradimo nista. A da bi doveli npr. Antonova morali bi da damo neki veci procenat pa opet nista ne bi zaradili. Tako da je ibanjez svakako odlican izbor ako je moguce dovesti ga. A zivkovic bi mogao da bude zlatna koka jer do sada nije bio eksponiran a nas je igrac...

Link to comment

Nije uzeo na ibanjezu al je uzeo na gomili onih koji su igrali sa njim. To je sustina - ne mozes da igras sa 11 klinaca ali oni koji igraju sa klincima treba da imaju kvalitet da bi pogurali klince. Zamisli da na svakoj utakmici umesto 10 pokusaja onoga sto se zove centarsut od strane gavrica ili noja imas 10 upotrbljivih lopti. Jovic nek smesti neki u mrezu i eto benefita. Ovako nije imao 5-6 za celu polusezonu...

Link to comment

Antonova i Rodića sam uzeo kao primere, jer su nam bili opcije na levom beku pre Ibaneza. Ibanez je instant pojačanje koje donosi kvalitet, ali koji je finansijski gubitak. Jedini način kako može da doprinese je ovaj koji je Adašević objasnio, ugradnjom u cenu nekoga koga će CZ prodati. Antonov je daleko najbolja opcija, ali nije realno da nas pojača, jer OFK će dobiti daleko bolje ponude iz inostranstva nego od nas. Za Rodića smo ispušili zbog toga što pregovaramo sa Rusima. Tako da, za mene je on kvalitetno, ali ne i najbolje rešenje. I to ako potpiše.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...