Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Neki Izraelac na tnjiteru mi rece da je skeptican sto se tice ovog lika. Kaze da je bio veliki talenat, ali da mu je uvijek nedostajalo samopouzdanja da nesto napravi. Kod Stanoja se nije bas naigrao...

Znaci, izraelski Darko Lazovic.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Danas su završili sa Izraelcem, a koliko se može zaključiti u ozbiljnoj su ofanzivi na Matosa, Ivanića, Ibaneza i Vieiru. Pojavila se i informacija da će probati da reše problem defanzivnog veznog pozajmicom Zdjelara. Spominje se i prodaja Kovačevića.

 

Pokušavaju da dovedu Matosa u trenutku kada je Parker odigrao po njihovim rečima odličan meč na poziciji krilnog napadača (tamo gde mu i jeste mesto), a mladi Živković je bi među najboljima na pripremama. Ne može ni da odigra u sredini, jer tu već imaju Kataija i Avramovskog, a jure i Ivanića, a nad glavom im visi i Savićević. Desno su doveli Vereda danas, imaju Gavrića, a Jovović čeka kraj suspenzije da bi ga potpisali (a možda i neće). U centralnom delu veze su im Ristić, Grujić i Stojanović i Kovačević kao jedini pravi defanzivni vezni.

 

Dimitrije je dobro definisao situaciju i mislim da prave ogromne greške u selekciji igrača. Pored toga javlja se i problem broja stranaca u domaćoj ligi.

Link to comment

 

 

 Zakasnilo se sa prelaznim rokom, i to debelo. Šta da se radi, ne možete se pojačavati bez para. Mi se pojačavamo, pregovaramo, a trenutno je lova u magli. Mi trenutno pregovaramo sa igračima bez žute banke sa, da parafraziram, 400 evra za prelazni rok! Ko će doći nisam siguran dok ga ne vidim na treningu. Šta je tu je. Samo kažem… – u svom stilu rekao je ‘Grof’ Božović u razgovoru za ‘Novosti’.
Link to comment

DAN ZA POVIJEST Nakon 28 godina Dinamovac prelazi u Crvenu Zvezdu

U petak navečer tek su milimetri dijelili Luisa Ibaneza od toga da postane prvi Dinamovac nakon 1987. i Roberta Prosinečkog koji će navući dres beogradske Crvene Zvezde! Odgovor na pitanje što se dogodilo od 'hvala Zvezdi, ali zanima me viša razina' u srijedu pa do 'Zvezda je velik klub i bila bi čast zaigrati na Marakani' u petak krije se na večeri u zagrebačkom restoranu Mano gdje je predsjednik Crvene Zvezde uvjerio Luisa Ibaneza, odnosno njegova zastupnika Darka Alegića, o svim benificijama koje pruža odlazak na Marakanu.

- Nije gotovo dok ne stavi autogram, ali ne znam što bi se treba dogoditi pa da posao propadne – jasan je bio Darko Alegić.

Prema naslužbenim informacijama, Ibanez će biti predstavljen na Marakani tijekom vikenda, a najkasnije u ponedjeljak te bi mogao konkurirati već za sudar 1. pretkola Europske lige koji klub iz Beograda igra protiv kazahstanskog Kairata.

 

Nek nam Bog da sreće i taj rad...

Link to comment

Solidan igračić je Ibanez, bolji od Anđelkovića sigurno. Antonov ima veći potencijal, Rodić je takođe više od njega obećavao, ali su nedostupni. Ostaje da se vidi kolika će mu biti plata, jer realno ne vredi više od 120.000 koji su u klubu propisali kao maksimum (ako i toliko). Izraelcu su izgleda dali 7000 mesečno i jake bonuse za trofeje. U košarci je to dobitna kombinacija.

Link to comment

Steta sto nece igrati u cetvrtak, negde je izjavio da nije trenirao mesec dana i da nije spreman.

Jel tacno da je broj stranaca ogranicen na 3+3 iz exYU?

Link to comment

Lucho Ibanez je odličan igrač za Zvezdu, tu dilema ne postoji, ali ima manji plafon od Antonova i Rodića. Svakako ima i prednosti, pre svega utakmice u nogama i iskustvo koje ova dva igrača nemaju. Rodić takođe nema ni mečeve u nogama.

 

Ne znam šta će igrati protiv jačih timova, ali u JSL će igrati na beku i donositi igrača više u napadu koji će biti koristan. Baš me zanima koga će izabrati da prijave pred Kairat, pošto jednog mogu.

Link to comment

Posrbica izgleda jos uvek veruje u bajku da smo mi tim koji moze da razvije mladog igraca...

Ovaj majstor iz Dinama- ako potpise- ce biti nesto najbolje sto smo gledali na levom boku xy godina unazad, jebo prevaru Rodića i Antonova...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...